Замінити Циклоферон уколи на таблетки

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Замінити Циклоферон уколи на таблетки Доброго дня!З діагнозом Дисплазія епітелія шийки матки гінеколог приписала Циклоферон 12,5% - 2 мл - 10 ін"єкцій через день.Я одразу не розібралася, а зараз розумію, що колоти нікому, лікування й без того дуже вартісне - у поліклініку не хотілося б звертатися.Підкажіть, будь ласка, чи можна замінити уколи на таблетки? І якщо так - то за якою схемою приймати?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ИМХО пациента - можно, схема в аннотации + прежде, чем применять Циклоферон, убедитесь в отсутствии беременности (если она у Вас в принципе возможна). А то бывает всякое :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую!!! Буду мати на увазі!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дуже потрібна думка лікаря! Відгукніться, будь ласка!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ДЯКУЮ!!! Я усвідомлюю, що краще погодити з лікарем, але вона саме у відпустці, а мені вже скоро треба приступати до курсу. З приводу діагнозу - перепрошую- я не дуже грамотна у цих справах. Прийшла на загальний огляд, а отримала цілий перелік рекомендованих ліків:( Насправді, у заключенні після "дисплазії" написано "цервіцит" (в аналізах - уреоплазма) - то мабуть його й лікуємо. Просто, я подумала, що проблема комплексна. Ще раз дуже дякую за Вашу думку! Хоча я й досі вагаюся. Може таки краще навчитися робити уколи...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А, ну тоді все ясно Так, Ви лікуєте запалення, а потім будете переходити до лікування дисплазії, це нормальна тактика. [+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Люблю форум завжди є кому засокоїти :) Спасибі Вам!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах