Болі в коліні. З чого починати? МРТ чи Узі? І до якого лікаря?

24 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Болі в коліні. З чого починати? МРТ чи Узі? І до якого лікаря? Рік тому була травма коліна. Пролікувала і забула. А тепер знову. Болить тільки вночі, трохи напухло коліно. Порекомендуйте, будь ласка, ортопеда чи хірурга.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можно и к хирургу, но лучше,сразу к ортопеду) я с коленями "ношусь" уже давно ), было и УЗИсначала в ин-те ортопедии,но уже давно ,потом МРТ и доктор Вовк ,в ортопед. отделении 12-й б-цы.Главное не затягивайте,суставы это серьезно, а то я всю весну терпела, пока в одно "прекрасное" утро не смогла встать с кровати(( Желаю ВАм здоровья и удачи, найти хорошего врача!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ думаю еще некоторая инфо не будет лишней,очень не напряжный, но полезный комплекс упр http://www.evdokimenko.ru/article02_7.htm
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую Вам.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

МРТ + Риган Михаил Михайлович - когда-то из-за травмы колена изучала именно этих специалистов, больше всего понравился именно он. От операции отговорил и ттт все ок. Принимает на Олимпийской возле планетария, живая очередь, оплата официально через кассу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если это он ,то вот еще где принимает http://orthoped.in.ua/ru/nashi_vrachi/rigan_mihail_mihajlovich.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, это там и есть
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 по всем пунктам [+sign] "Кошмар и ужас" находят нас сами, а вот свет в конце тоннеля нужно научиться искать самим![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если была травма - то я бы сделала, ну или можете попробовать без, тогда возможо еще прийдется идти
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

идите сначала на консультацию+ врач назначит, какое именно исследование необходимо, в зависимости от того, что он захочет увидеть. Не тратьте деньги попусту.[+sign]Нехай підождуть невідкладні справи, Я надивлюсь на сонце і на трави,Наговорюся з добрими людьми, Не час минає, а минаєм ми.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Всім дякую. Записалась на консультацію до Риган М.М. на 21.05. Тепер би дожити з цими болями.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви записались по посиланню вище?+ по можливості відпишіться про результати консультації, планую поїхати до нього з мамою та її артрозом, але вже не знаю чого нам чекати від лікарів . Буду вдячна за відпис.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Добре. Обіцяю відписатись.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У мене теж не дуже здорові коліна, і зараз, коли вимушено працюю стоячи, даються взнаки. Батько дав мені домашню настоянку сабельника. Ви знаєте, неймовірно допомагає, вже протягом години забуваю, що коліна болять.Може, вам пошукати її в аптеках, вона мала би бути, просто батько любить все робити сам)) Якщо допомагатиме - дотягнете до 21-го травня[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую. Мені порадили теж один засіб+ Нанести на коліно банальний бальзам "зірочка" і приложити лопух. Мені допомагало. Вночі спала і нічого не відчувала. На жаль, вже не допомагає.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Петівна, я вам обіцяла розповісти про результати консультації+ Не буду критикувати клініку та лікаря, а просто дам вам пораду. Щоб вам не сказали, перевіряйте та консультуйтесь ще в інших клініках.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, дякую, що відписались, прочитала давно, а відповісти не могла+ а можна я вас розпитаю про цю клініку, бо вже так склалося що і в мене особисто виникла потреба в УЗІ колінних суглобів та консультації лікаря, як я зрозуміла потрібно шукати далі.......маякніть мені на пошту будь-ласка [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я делала МРТ колена в Медексе, сделали-то нормально, но описали ужасно. Разрыв мениска написали, мой врач диск посмотрел, диагноз: хондромаляция надколенника всего-то.[+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Написала
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви туди самі пішли чи вас лікар направив? Бо мені потім інший лікар теж сказав, + що опис не відповідає знімку. Я вже не знаю, кому вірити.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Врач направил. О описание делал врач по фамилии Злой )) [+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О! І мені теж лікар Злий підписався під висновком. М-дя.....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах