Лікар-імунолог - у кого є позитивні враження від співпраці?

12 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Лікар-імунолог - у кого є позитивні враження від співпраці? Доброго ранку, хочу запитати у вас, чи мав хтось успішний досвід консультування і лікування за допомогою імунолога? Чи це дорого? Як довго триває діагностика? цей фахівець сам виписує ліки чи направляє далі, до інших спеціалістів?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну й може порадите хорошого лікаря, буду вдячна()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас позитивний досвід в Інституті імунології та алергології. Не дорожче ніж в любій платній клініці у лікаря-фахівця, навіть дешевше. Дороговато аналізи (якщо їх багато). Але лікар після бесіди намагається вибрати аналізи саме для вас. Приміром, нам обійшлося в 600 може 700 грн. Діагностика - візит до лікаря, якщо зранку і ви натщесерце - тут же і дете аналізи здавати (кров, слюну). Аналізи готові - через тиждень, якийсь один був готовий пізніше (через 2 тижні). Ми задоволені результатом. щоправда навіть зараз боюсь говорити вголос про це (щоб не наврочити :-))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, скажіть, будь ласка, у вашому випадку + це було для дитини чи для дорослого? ви туди "з вулиці" прийшли чи за направленням?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у кого ви були і як давно?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас, проблему решили с младшим ребенком, как оказалось была проблема иммунная, сдали назначенные иммунологом анализы, через 10 дней результат и заключение с рекомендациями, спец. лечения не потребовалось, но стало понятно как лечить ребенка во время обычных (для других детей) вирусных заболеваний что б не было осложнений + не делали прививки именно по рекомендации иммунолога , но когда потом дело дошло до справки, то она резко изменила свой тон и отказала.. но то такое - система такая - всю нужную информацию для себя я получиластаршего тоже отправела к ней и доктор помог верно установить причину постоянных орви - не связанно с иммунологией - нашли и устранилиэто на Богатырской, по направлению[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

для дитини. Прийшли без будь-якого направлення.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

були цієї осені. Жіночка, не пам`ятаю призвище+ Ім~я Наталя
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Послушаю..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Имеем ту же проблему. Что у вас оказалось причиной постоянных ОРВИ? Спасибо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

транзиторный иммунодефицит - "незрелость" иммунной ситстемы, проходит к 6 годаму моего ранньше прошлоно пока он есть, нужно знать как лечиться во время обычных "соплей" так как сами они не пройдут и обычные промывания, капельки, и т.д не поможет, все перерастет или в бронхит или воспаление легких...+ никаких прививок (но это не официально)у старшего причиной оказались аденоиды, отправили к лору, полечились, тоже болеть перестал[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах