Как эффективно избавить от педикулеза ребенка?

48 сообщений в этой теме

Опубликовано:

гребень от вшей, обработка трижды с интервалом 3 дня лавиналом и медсестра на входе. А то наши "принцессы не какают" и вши бегают по кругу. Если школьная медсестра не проникнется, то ставите директора в известность, что звоните в санстанцию для общей обработки. Мгновенно пашут как на плантациях.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

может и не боятся, но гниды на свжепокрашенных волосах не держатся()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас нет в школе медсестры(( вот так вот
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Должны вызвать из поликлиники()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Выбирать, выбирать и еще дней 5 выбирать. Как мамс длинноволосой блондинки утверждаю. Выбрать можно. [+sign]Все мы ветви одного дерева.Чужих детей не бывает.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Клюква еще очень хорошо помогает!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Гребешок Нит фри за 2 применения убрал все с длинных волос. Погуглите. До него никакой химией не могли справиться.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Под "0" !!! Эффективно, безопасно, и для волос полезно. С мальчиком вообще проблем не вижу.[+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у вас мальчик? представляете если он в феврале в школу как бубен придет?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Легко) И почему "как бубен", можно оставить 2 мм. А через пару недель уже будет ежик. В классе тепло, а на улице - в шапке.Это лучше, чем разносить заразу.[+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Автор, спрошу в вашей теме: люди, ну вот одежду и постель вы перестирали, и даже, может быть, прогладили. А что вы делаете с шапками? С пальто (воротник)? В химчистку? И самое главное - мебель, на которой ребенок мог лежать без постели? Своя же кровать, или диванчик в гостиной , на которой ребенок мог поваляться иногда? Вызываете чистку для мебели, или как, диван же не прогладишь? [+sign]"Если вам дороги жизнь и рассудок, держитесь подальше от торфяных болот…""Азы французской кулинарии: первый бокал хорошего вина выпивается когда ты встаешь к плите, потому что готовить нужно в хорошем настроении." Мадам Монтротье[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы сами ответите на свой вопрос, если отставите панику и подумаете, для чего нужно совершать подобные телодвижения. Шапки можно в морозилку.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

купила-классная штука-спасибо-цена себя оправдала! и
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зачем? они же без питательной среды погибают через пару дней [+sign]Решила убрать в шкафу: вывалила все, перемерила, накрасилась, натанцевалась... Все. Устала![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А где купили?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

из своего личного опыта, также испытано на дочке с длинными волосами копировано из моего письма родителям класса:Шановні батьки!Наш клас "засвітився" наявністю випадків педикульозу (воші).Велике прохання, перевіряйте періодично голови своїх дітей та, за необхідності, приймайте відповідні міри.На жаль, ці "тварюки" лізуть на всі голови, особливо на чисті та розумні :).Сучасні засоби (шампуні, пара-плюс та інші) впливають в основному на вилуплених особин, гниди (яйця) можуть залишатися неушкодженими та міцно триматися на волоссі. Тому необхідно повторювати обробку через 7-10 днів та ополіскувати волосся підкисленою (напр. оцтом, чемеричною водою) водою. З особистого досвіду (саме я, в свої шкільні роки) одноразово гарантовано. Чомусь на мене вони дуже любили та "лізли" навіть з протилежного краю школи.Живі особини в звичайному середовищі (поза головою-тілом) довго не живуть. Тому кипятіння всього на світі не практикувала (шапки можна випрати та трохи витримати в морозилці холодильника).Нанесення на голову борної мазі та витримати під шапочкою 1-1,5 години (вбиває живих та гниди). Вимити кілька разів шампунем-милом. З довгого волосся видалення залишків жиру (вазеліну, основи борної мазі) за допомогою "просипання" трохи просушеного волосся крохмалем, вимити знову. Наприкінці ополіскування підкисленою водою (приблизно 1/5 ч.оцту+4/5 ч.води) - розщеплює речовину, якою прикріплені гниди. Вичесування, дохлі гниди легко випадають.Не знаю, чи токсичніше це від сучасних засобів, чи ні.Якщо будуть випадки пізніше, повідомте тихенько вчителя (тут нічого соромного немає) та зробіть "профілактику", ми ще раз звернемо увагу всіх такою інформацією з метою уникнення розповсюдження цієї "зарази".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В инете на сайте Нит Фри (прислали из Харькова) цена 330 грн.Удивилась. но гниди реально на ней остаются. не нужно выдергивать. еще у них купила неоновый спрей-брызгаешб и гниды ярко розовым светится должны (так их легче вычесывать и вообще видеть есть или нет) но я еще не использовала по назначению этот спрей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

борну мазь також пробували? хоча, цим ви тільки в себе повністю виведете. До першої воші з сусіда :(.На жаль, ніхто не гарантує, що інші люди відповідально до цього відносяться. Помили хігією, побризкали пара-плюсом та відрепортували, що все зроблено. А насправді, гниди лишаються живими і навіть періодична обробка не гарантує, що всі гниди-воші-гниди будуть виведені.Я на дочці (вірніше, бабуся в кінці канікул) почала також хігією. Гниди все рівно лишалися. Тому повернулася до борної мазі. Одноразово і результативно. Хоча довге волосся трохи попсувалося вазеліном (основа борної мазі), але з часом все вимилося.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

з борною буду вже завтра робити. дякую, але (+) ж я вже скільки разів вимивала їх на 100%! кожну гнидку на кожній волосинці вибирала, і перевіряла - нічого! Потім - знову! (((((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Значить, є джерело зараження. Басейн? Сусідська дитина? у нас так було, що я тільки не робила.В кінці-кінців обробила бензилбензоатом.Але потім, по короткій стрижці сусідки на дачі зрозуміла, що джерело було саме тамПеревіряти у вихідні - занадто рідко. Кожного дня протягом тижня, а то і 2 рази на день[+sign]У нас не осталось сил на получувства и полутона. У нас остались силы только на любовь и ненависть (с)Бойкотую товари зі штрихкодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по вихідних - це ретельна перевірка, а так кожного дня. Про джерело зараження - перебрала вже все. Молодша в садочку і так на особливому контролі, в школі теж. Є англійська, є танці, є школа з роздягальнею, є метро в старшої, коли їздить на курси.Бензилбензоатом натираю шкіру, бо є сліди укусів. На голові щось не вбиває.дякую, що говорите зі мною на цю тему, бо я вже депресую і діти кажуть, що замучила їх цими процедурами.І потім, працюю багато, чоловік вдома не помічник, і оце щоденне безкінечне прання й прасування й вологе прибирання просто виснажили мене...(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

до борної зразу крохмаль куппляйте потім волосся просипати-протрушувати, щоб вазелін с волосся прибрати. Про укуси - може то вже подразнення від процедур та розчесування? Я в дитинстві вже рефлекторно чухалася від одної згадки про цих тварюк.Тримайтеся!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

после каждого мытья волос, наносите на голову пару капель масла чайного дерева. Только на ночь и пару капель (воняет). Как по мне единственно безопасная профилактическая мера (если нет ал.реакций).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах