допоможіть скачати підручник, будь-ласочка)

32 сообщения в этой теме

Опубликовано:

качается , зараза, долго, может у вас быстрее получится http://www.twirpx.com/file/1391657/ [+sign]Вика и ТимкаЕсли можешь повлиять на ситуацию - не нервничай и повлияй. Если не можешь повлиять - тогда тем более не нервничай, все равно ты ничего не изменишь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о, я теж з нього вчора пробувала, просиділа поруч 40 хвилин й перервала, бо треба було бігти. зараз ще спробую, дякую, що переймаєтеся) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

скачала, та ж фігня. ладно, якось розберемось, одну книжку можна буде й поносити з дома до школи) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вы в пдф сохраняете или меняете формат как-то определителем текста? не пойму, почему у вас ошибки.Обычно все учебники в пдфе. Качество отвратное. Поэтому я в этом году часть купила, а часть дочь взяла в библиотеке
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

здесь скачала..нормально читается http://www.ex.ua/80569618 могу Вам выслать по почте
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я все роблю правильно) з усіма підручниками все гаразд, за виключенням цієї читанки. подивіться уважно стор 4 - там у другому абзаці є помилки в словах байки-казки, науково-художні. з льоту їх не видно, а якщо йти далі - достатньо. [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, я про всяк випадок теж скачала. але таки там ті ж самі помилки(( [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение