Дівчата, відправте мене в санаторій!

27 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Дівчата, відправте мене в санаторій! Ехх, прийшла осінь, а з нею й бажання десь злегка фізично (психічно-морально) оздоровитися.В минулому році, завдяки моєму найкращому в світі, але зараз вже покійному, на превеликий жаль, шефові, я побувала восени з дитиною в Трускавці. Всього 12 днів, і оздоровлення начебто досить формальне, але я справді відпочила. Якби ж я тоді знала, що настання осені в мне викличе бажання зробити це ЩЕ...Так от, я промоніторила ринок санаторіїв України - це мені зовсім не по кишені - шеф вже не відправить, а чоловік й подавну.Прошу накидати порад.Мета: відпочити з дитиною максимально бюджетно (на цей раз хочу зі старшою, тому бажано в період осінніх канікул) 10-12 днів, так щоб попити водичку, мені - масажу, нам - ванни, можливість пройтися увечері, недалеко від Львову (Трускавець, Моршин, Східниця?) - меншу тей рік на свій ДН звозила, старша все мріє про Львів, хочеться її повезти.Єдину поки що бачу можливість - приватний сектор у Моршині по 60 грн за добу з людини + готувати самому + окремо оплачувати масаж, пінки і т.д.Дівчата, може хто має досвід таких мандрівок, підкажіть, будь-ласка.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

подпишусь,актуально Тоже думаю на каникулы съездить с ребенкой)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Если готовить самому - какой же это отдых и санаторий.. Бюджет у вас какой?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Можно в Миргород, мы поедем, квартира 200 грн/ сутки можно снять, еда там недорогая, даже в кафе, блины с вареньем 12 грн, с бананом, шокол, сливками 18 грн, чайник чая 10 грн, так что обедать можно в кафе точно.Вода 25 коп стакан, пенка 3 грн (супер ), процедуры в санаториях все есть, но дорого. Мы были в санатории, нам бесплатно и не ходили, жалко тратить время на очереди и помещения.Есть классный бассейн 15 реб, 30 взрс. Вода 27_28гр. А так воздух там лесной, река.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

купить питание в санатории 60 грн за день ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а какой именно это санаторий?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Миргород-курорт это большой парк на территории которого находятся несколько однотипных санаториев - -Хорол, Миргород, Полтава, Берёзовый гай. Мы были в Хороле. Но, имхо, цена за путёвку себя не оправдывает.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100 за миргород, + Мы были в санатории Миргород, питание отличное, если договариваться 50 грн было летомМассаж договаривалась сама 50 грн, в водолечебнице душ шарко, например, 35 грн, самая дорогая ванна 180 грн. Пенки-травяные чаи все платные и так (3.50 вроде были}. Про очереди - после 11 часов очередей практически нет, ну и если платишь, то,я заметила, предлагают на выбор на какое вам удобно ходить время, в любом случае осенью летнего ажиотажа не будет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я была в детстве в Миргороде, про територию знаю, но бассейн только в одном каком-то? Или бассейн на все санатории? А если квартиру снять, в бассейн можно договориться?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Бассейн в санатории им. Гоголя, маршрутка ходит 7 мин или такси 20 грн, в хорошую погоду мы обратно пешком ходили. Нужна справка, но для получения любых процедур в любом санатории она нужна.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

понятно, спасибо :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а я обожают Трускавец! Мы обычно снимаем квартиру, а комплексное питание берём в проверенном месте.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да, погоджуюсь про харчування. Але на комплексному я в санаторії того року розжиріла, краще менше взяти окремо, вівсянки запарити - це ж недовго, ми дівчатка, нам кефірчику, вівсянки і бутербродів з чаєм буде досить, а кілька разів можна й у нормальному кафе поїсти.Бюджет - хотілося б у 3 тисячі вкластися, ну 4 максимум з відвідуванням Львова.Найдевші путівки у санаторій - 600 грн. за день дорослий + дитина, дитині все те лікування не потрібне, а за 10 днів 6 тис. обходиться.Прикидую 120 грн. на день проживання, 200 грн. харчування і лікування на вибір (масаж, басейн, пінки), це 320, + квитки-екскурсії-мінімум розваг - в 4тисячі не влажу мабуть([+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну так в Трускавці квартири далеко від бюветів, не прогуляєся 3-чі на день за водичкою. Хоча якісь елітні біля нижнього бювету є, але то не про нас.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а яка вода вам потрібна? якщо вам підходить Трускавець та Моршин, то вам не потрібен Миргород, бо ви собі тільки нашкодите.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Подивіться Закарпаття, але доведеться викреслити Львів Солочин, Поляна
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В мене хронічний гастрит з підвищеною кислотністю і дискінезія в дитини, трускавецька водичка мені начебто нормально - тільки кріпила. Вода "Марія" там саме для підпищеної кислотності, наскільки я знаю.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую, подивлюся. Там приватний сектор теж розвинений? [+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так. Приватного сектора там достатньо. Ви машиною?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Машиною - то вже дуже небюджетно буде:) поїздом планую [+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тоді вам там буде скрутно Магазини там далеченько, там глуш та благодать :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

От через те я й дивлюся містечка з цивілізацією, де все під боком, а ходити треба тільки для моціону. Але дякую, можливо колись і на Закарпаття зїздимо[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це ком як:) нам пройтис 10-15 хвилин до бювету за щастя, ми полюбляємо гуляти пішки:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100 за Солнечное Закарпатье в Поляне. Место красивейшее, проживать можно не только в санатории ,но и в частных корпусах на территории , цены очень даже приятные и на проживание и на питание.http://sonyachne.com.ua/а это часть частных отелей на территории санатория http://fantasia.com.ua/http://www.svalyava.ru/shafrano.htmlhttp://www.lilea.com.ua/roomcategory/543
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Посмотрите в Трускавце санаторий Южный Если заинтересует/устроит цена - спрашивайте!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение