Купіть в мене акваріум з жителями? 100 л

68 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Купіть в мене акваріум з жителями? 100 л Народ, привіт. Маю акваріум з невеличкою кількістю жителів, рослинами, обладнанням та т.ін. Навіть саморобна тумба під нього є. Така собі, але моцна, тримає. 100 л. Вартість... блін, як домовимось. Хочу в хороші руки.Налітай. 067-790-шіть-чотири-сім-6В гід покупца не посилать. Я вже послана :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а в жЫвотные тоже послана?)))типо АП ))) [+sign]****************************************Я сегодня просто прелесть какая гадость!!!****************************************[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну а скільки б хотіли за нього? можливо б взяла... Але по вартості зовсім не орієнтуюсь
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, просять по-різному. Я б десь на 400-500 грн погодилась би [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та я всюди послана )))))) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а фото можете викласти? Він повністю обладнаний?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а які його довжина-ширина-висота?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

він обладнаний. Поміряю і напишу. Але обладнання там не нове я світло перероблювала під "еко-лампи", точніше - просто винула додатковий провід з патроном, бо мене не влаштовувало, що лампи денного світла то блимають - то перегоряють. є компрессорє фільтє обігрівач (без термостату)Повно рослин. Грунту. І є трішки жителів. Я люблю аквас, я з 8 років ними займаюся і не продавала б. А моя проблема в тому, що мама ним не займатиметься, а я маю інші обставини. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

поміряю ввечері. Сто літрів - це така чималенька банка. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

поміряйте, будь-ласка, бо діти просять, а місця, де поставити, мало ((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я могу взять только жителей, например, анциструсов или малавийцев
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

блин, и кровать я вашу хочу, только вы далеко, и аквариум с 30 литров на 100 поменяла бы.. хоть в киев возвращайся))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я ще два дитячі вєли штовхаю :) в мене є всьо! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, це раптом якщо доведеться таки ... матиму на увазі1 дякую :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

під банку 100 л бажано ставити нормальну тумбу, бо це важка конструкція його на поличку в "стінці" не приліпиш[+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

форма какая?)) ширма, корыто?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а какая кровать? [+sign]Вика и ТимкаКогда вы перестанете копаться в том, что уже произошло, и тревожиться о том, что еще не случилось, тогда вы сможете присутствовать в настоящем моменте и испытаете радость жизни. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

корито? ))) блін, не знаю. Паралелепіпед :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

двоповерхова, натуральне дерево. Повнорозмірна. Самовивіз [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а можно более детально про велосипеды на [email protected] спасибои про аквариум тоже. фото хотелось бы
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо. двухярусная не нужна :)) А велы какие ? [+sign]Вика и ТимкаКогда вы перестанете копаться в том, что уже произошло, и тревожиться о том, что еще не случилось, тогда вы сможете присутствовать в настоящем моменте и испытаете радость жизни. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну так назівался с низковатіми стенками))) ширма - узкий и высокий)) у вас прямойголный просто? без туда-сюда?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так-так. Банальний :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дайте мило, кину фотки-опис [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а откуда везти?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах