життя в Європі - зустріч

69 сообщений в этой теме

Опубликовано:

а где конкретно вы в Баварии? ....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В Нюрнберге [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Прийду додому - напишу. Уточніть до якого числа діє його студентська віза? Чи має він уже диплом на руках? Якщо ні - скільки йому потрібно часу на написання? [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Книжки написані про німецький менталітет :) розповідати довго. Єдине що можу сказати, то французи ще більше злоби , аніж німці :))) [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мені з ними легко, як розмовляєш їхньою мовою - знаходиш спільну мову швидко. [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, и мы в Берлине:) Хотя уважаемая Печенье мне не верила несколько месяцев назад;) Скажите, а при сравнении Эстонии и Германии - какие мысли?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

важаєте, більші? ))) я б не сказала, що вони справді "широкої душі", але щоб більші? )) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, видите, я тоже запомнила:)))) И все еще не паникую без своих знаний языка:)))) А моя крестница в Польше, хотя, как вы скорее всего тоже помните, я и сама не доверяла её молодому человеку. Такие дела.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мені, якщо чесно, все одно, і ви, і похресниця :))) а мову вчити треба, а то це пені нагадує тих, у кого рузька челюсть. Вибачте, виникає тільки така аналогія За той період, що люди перебувають тут, можна вивчити мову. В мене немає жодних відмовок. [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет, диплома еще не имеет. Вот только сдал экзамены и ему дали 6 месяцев на написание диплома. До какого числа точно виза не знаю, знаю что до марта 2017 года.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ееееее тут щось не так. Я працюю в міграційному бюро. Тому знаю коли і як продовжують візи [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вибачте за помилки, не можу редагувати із телефону [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

все дуже відрізняється по землях дивлячись, де хлопець і ким буде шукати роботу.якщо в нього хороші рекомендаціі із практики і універу, проблем не буде знайти.зарплати залежать від багатьох факторів- мова програмування, якщо він програміст, досвід роботи, портфолію (реалізовані проекти), чи є бажання починати з не дуже цікавої роботи, можливо, і землля, де він буде працювати. У нього буде перший ступінь податків, якщо він неодружений.Друзі після уніветні знаходили на 24 - 30 тисяч, але це все конкретні випадки.Удеяких компаніях рекрутинг триває до 6 місяців, але в it, можуть вирішити все за тиждень і навіть підписати контракт.тут зарплати вищі, але і податки також високі, висока оренда житла
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

стереотипи можливо, Берлін, і не типове німецьке місто. Але німці завжди вітаються, навіть якщо вас не знають, можуть заговорити в автобусі і сказати, що у вас красива хусточка, поговрити про погоду в автобусі. Мене здивувала пропозиція сусідки винести моє сміття, це треба в гараж спускатись, а вона сама запропонувала, так як сама туди йшла. коли питаєш дорогу, люди зупиняються, дістають телефон і шукають потрібну адресу.У нас з ними багато тотожностей
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та не вибачайтеся:)))) Чего уж там:))) Мне просто было реально забавно, что есть люди, которым (+) недостаточно просто ответить или проигнорировать тему, а обязательно надо попробовать "вывести на чистую воду") А забавно именно потому, что в теме было написано все до подробностей так, как есть на самом деле:)Ой, а шо у вас с челюстью? Не поняла, но на всяк случ сочувствую;)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Что именно может быть не так? Просто для меня этот молодой человек пример того пути, по которому планирую отправить и своего сына через несколько лет. Поэтому все, что мне говорит знакомая(его мать), принимаю за чистую монету. Поделитесь Вашими сомнениями...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Автор, я прошу прощения, что не по теме пишу. Больше не буду. Извините (-) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я ще не перейнялась орднунгом:) мене це не дратує
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В мене з щелепою все норм, язикамі владєю, на відміну від вас :))) [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Странно, а я наоборот слышала, что немцы каждый сам за себе и на окружающих им наплевать.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це можна сказати про жителів будь-якої країни Зх. Європи
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

24-30 тыс евро это до налога? А сколько приблизительно остается после налога, если он не женат? Ему вообще реально будет себя содержать без поддержки родителей? Какое Ваше мнение?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В якій землі він живе ? [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Їм і на своїх рідних здебільшого наплювати [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це буде перший податковий клас. На руки в нього із сорока тис залишатиметься близько 2200 [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах