Литература, приятное школьное

46 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Все вами перечисленное, и не со школы, но очень нравится "Кармелюк" Старицького
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, черговий раз пересвідчуюсь, що любов до предмету залежить від вчителя!У мене теж була дуже класна вчитель мови та літ-ри і завдяки їй я обожнювала ці предмети. І взагалі дуже любила читати. Вона називала мене Лесею Українкою, бо казала, що я дуже схожа на неї :) А я пишалася :))Бібліотека у нас відкривалась кілька разів на рік і коли це свято приходило, я набирала більше десятка книг - скільки могла донести, бо ж невідомо, коли знову відкриється. І дарма, що додому мені їх нести було 4км.Потім тітка моя влаштувалась бібліотекарем у район і звідти привозила мені книги, зокрема "Жовтий князь"."Федько-халамидник" теж запам"ятався, "Кайдашева сім"я" - то просто ульот :)Ще "Повія" Мирного, "Харитя" Коцюбинського
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Енеїда Котляревського, Лісова пісня Л,Українки, Кайдашева сім*я Нечуй-Левицький, весь Кобзар Шевченка... Я половину напам*ять колись знала) [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

только Кайдашева. [+sign]Чем ярче горят мосты за спиной, тем светлее дорога.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Лісова пісня", "Тигролови", "Місто" Підмогильного+ практично всі оповідання Бориса Грінченка, вся Ліна Костенко... і ще купа речей, допишу, якщо буде час.я вчилася у класі з поглибленим вивченням української мови та літератури, тому читала багато, і при цьому у мене не склалося враження, що література в нас нудна. місцями надто трагічна, але то наша історія така. переконана, що в нас є що почитати.[+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Маруся Чурай, объяснить логически и не смогу. ,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нужно перечитать, забыла. Но вроде мне оно тоже нравилось
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ще "Перехресні стежки"() [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо, про некоторые и не слышала
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тіні забутих предків [+sign]Самый богатый на свете ветер. Люди бросают на него слова, деньги, надежды, любовь...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Перше, про що подумалось - Кайдашева сім"я, але це я вже більше в дорослому віці оцінила. А в школі любила ліричні вірші Сосюри )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вона полюбляла читати Сосюру перед сном... (с) :))) Тыц[+sign]Самый богатый на свете ветер. Люди бросают на него слова, деньги, надежды, любовь...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

++ [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Евпраксия" Загребельного [+sign]Заботясь о счастье других, мы находим собственное ;-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Intermezzo [+sign]геннадий ты еще и мысли ты ж блин не только существуй сантехник объясняет сыну в других словах но смысл такой[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо за тему м
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Теж "Федько-халамидник", і багато інших+ наприклад, "Тигролови" Багряного, "Перехресні стежки" Франка, "Цвіт яблуні" Коцюбинського, "Новина" Стефаника. [+sign]Нехай підождуть невідкладні справи, Я надивлюсь на сонце і на трави,Наговорюся з добрими людьми, Не час минає, а минаєм ми.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ще "Інститутка" Вовчок [+sign]Нехай підождуть невідкладні справи, Я надивлюсь на сонце і на трави,Наговорюся з добрими людьми, Не час минає, а минаєм ми.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лісова пісня і Хіба ревуть воли, як ясла повні? Я тоді взагалі захопилася Лесею Українкою і вона мене дуже вразила. Я ще тихенько пхикала, коли хтось казав: "Пушкин! Это же Пушкин - величайший поэт всех времен и народов!" А я у відповідь: Хє, Каменный Гость ніщо в порівнянні з Камінним Господарем". )) А, Єнеїда ж ще![+sign]Ничто так не мешает роману, как чувство юмора у женщины или отсутствие его у мужчины. О.Уайльд[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Диво Загребельного - очень и очень ) [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нє, я перед сном зазвичай читала прозу ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Згадала ще Захар Беркут, також дуже колись мене вразило) [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

стефаник. володіння словом на рівні бабеля [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

какая интересная тема-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Маленький грішник" і "Ялинка" Коцюбинського
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах