Сховайте, нарешті, ваші хліб-сіль. І ввімкніть собі сигнал тривоги!(с)

40 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Сховайте, нарешті, ваші хліб-сіль. І ввімкніть собі сигнал тривоги!(с) Неоднозначно ставлюся до Забужки, все таки вона неповторно зверхня) аж до інтелектуального снобізму)) але стаття напрочуд логічна і обгрунтована.Про приховану "грибницю імперії", мажорку Машу і комсомолку Ангелу, про комплекси Міхо і самогубство Хвильового - в одном флаконє, читать і умлівати))[+sign]- у нее иссяк запал- что у нее запало?- иссяк! (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, дуже доречна і глибока стаття. Я б її роздавала безкоштовно всюди, щоб прочищала мозок всім. .[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Имхо статья наоборот, наполнена в основном эмоциями и предубеждениями. И половина статьи, это не информация, а писательская многословность, имхо.Возможно она права, но очень возможно, что ошибается и предвзята. От статьи странное впечатление.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на рахунок громадянства і призначення Гайдар - можливо. Але екскурс в істинну історію і сучасність нашої політики таки супер точний і об"єктивний, як на мене. .[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і ще та частина, що про суспільний договір він у нас, нікуди не дітися, таки відзрізняється від московсько-візантійськогоу нашому є не менше недоліків, але він таки інший, зовсім інший[+sign]- у нее иссяк запал- что у нее запало?- иссяк! (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

для мене абсолютно нечитабально якесь дике нагромаждення пунктуацій, кальок з російської та основна думка автора скаче, як коза по городу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не осилила,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, я читала. Согласна с ней. Причем, давно так считаю. [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100 ////
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Як на мене, то читати важко. Але всеж дочитала і можу сказати, що дійсно дуже влучно і про наші еліти і про візантійску систему управління. Може десь перебільшення стосовно московської резиденції в Україні, але краще нехай це буде перебільшення...Мене теж страшенно дратують ці подарункові громадянства від нашого преза і замилювання очей косметичними реформами лише б грошей підкинули[+sign]Кто не работает, тот удачно вышла замуж.Прекрасная жизнь начинается с прекрасных мыслей.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

все-таки публіцистичний аналіз вимагає дотримання певного стилю, тобто саме логічного, послідовного викладення своїх думок. Інші стилі теж мають право на існування, але в контексті літературної творчості.В даному випадку я так зрозуміла, що автор намагалася працювати в жанрі публіцистики і це їй погано вдалося. Хочу думки можливо бути цікаві та варті уваги, але з таким хаотичним нагромадженням лапок, русизмів та відсутністю чіткої структури, важко добратися до суті.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, все абсолютно правильно написано. Де вони взялися на нашу голову і коли ми від них відкараскаємось, і від їхніх одрижок теж.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Згадуючи про Скоропадського, О.З. має на увазі ось цей фрагмент мемуарів: Картина такая: приезжает измученный человек из коммунистического рая на Украину, обыкновенно о нем предварительно велась большая переписка с датскими или немецкими посланниками в Петрограде или Москве. Он бомбардировал меня письмами, а я с соответствующими приписками с просьбой о том, чтобы помогли его выпуску из Совдепии, посылал эти прошения в министерство иностранных дел для немедленного ходатайствовать о пропуске. Специально для разбора этих просьб у меня были назначены особые часы, так как по многим просьбам мне приходилось писать лично. По приезде человек молчит, спит, пьет и ест — это первая стадия. Вторая — хвалит-, находит, что Украина прелесть, и язык такой благозвучный, и климат хорош, и Киев красив, и правительство хорошее, все разумно — одним словом, рай! За это время он успевает кой-кого повидать из раньше приехавших и вот, так недели через две, входит в третью фазу. Еще весел и любезен, находит, что все хорошо, но вот он ездил на извозчиках, они уж очень плохи, и мостовая местами неважна, почему это держат таких градоначальников. «Да позвольте, говоришь ему, Вы вспомните, что в Совдепии было, мы ведь всего месяца два как работаем, разве можно теперь думать об извозчиках и мостовых, благодарите Бога, что Вы Живы». — «Так-то так, но все же», — уходит и на Довольно долгий срок. Я уже понимал, что для него наступила четвертая фаза. Обыкновенно он уже не приходит на дом, а его встречаешь или на улице, или же где-нибудь в театре. Прекрасно Одетый, сытый, румяный и чрезвычайно важный. — «Знаете Вы, что я Вам Скажу, Ваша Украина вздор, не имеет никаких данных для Существования, несомненно, что все это будет уничтожено, нужно творить единую нераздельную Россию, да и украинцев никаких нет, это все выдумка Немцев.[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а хто Маші хліб-сіль ніс? Нічого нового в кучі тексту Забужчихи не побачила Все вірно каже, але то і коню ясно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ляпотня. Довго, нудно, ні про що. Кілька розумних думок і купа "мовленнєвих виколупків" людини, котра "кохається в слові". [+sign]Лише самовідданість наших воїнів захищає весь світ від божевільного карлика з ядерною дубинкою.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да-да, я тоже вспоминаю Скоропадского, когда читаю про очередного беглеца в Украину
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та що ж таке, це ефект цифрової ери? Аудиторія вже не сприймає текстів довших за середній твіт і складніших за "Курочку Рябу" ?[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет, это просто очень коряво и на удивление нечитабельно составлен текст, если коротко + то "все гениальное - просто" и "краткость - сестра таланта", это не о ней. Почему-то физика Капицу и математика Арнольда с их научными статьями читать гораздо проще и, главное, понятнее, чем данную даму...Ее целевая аудитория, те, кто с удовольствием читает серию "Читання для реготання"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1, теж дивуюся. Що такого там складного? [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100, не хотела уже продолжать полемику () ....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тобто інтелектуально лінива саме аудиторія, що не бажає продиратися крізь таку писанину? мені здається в даному випадку саме авторка проявляє інтелектуальні лінощі, не бажаючи витратити час та надати своїм думкам структурованості та логічної послідовності. Тобто не поважає читача.Або вона просто не може це зробити.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 к "Все те можна було сказати коротко і просто".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви вперше бачите текст О.З.? Вона так пише і писала споконвіку. Стиль такий. Силоміць, здається, ще нікого її романами і есе не годують. В них є подвійне і потрійне дно, гра слів і асоціацій - і це прекрасно. Головна думка, при цьому, виражена зрозуміло і прямолінійно, чи не так?[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ні, не вперше, але то був саме художній твір, а не спроба публіцистики. Повторюся, вимоги до художнього твору і до публіцистичного матеріалу зовсім різні. Художній твір пробачає буквально все, тому що все можна назвати "авторський стиль". А публіцистика має свої вимоги, яких автор або не знає, або не вміє дотриматися, або не може дотриматися.Почитайте на дозвіллі будь-який аналітичний матеріал хоча б з New York Times і зрозумієте, що я на маю на увазі під публіцистикою.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах