А порадьте мені якійсь смачний ресторанчик для сімейної вечері, пліз

117 сообщений в этой теме

Опубликовано:

скажіть? від добра добра не шукають)) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

плюсуюся [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви продаєте? я без жартів. мене іль моліно цікавить [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Там на вулиці гарно, окремі столики в альтанках, дуже зелено [+sign]Будьте добрее, когда это возможно. А это возможно всегда. /Далай Лама/[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я там була ще з самого початку, коли був лиш маленький, з дерев"яними стільцями з Буковини, зараз згадаю... 2001 рік, літо. в меню лиш вареники та яблука з медом та горіхами) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне на террасе сейчас больше всего нравится. + А так, в каминном зале понравилось, та везде там красиво. Мы раз пришли, так столики все были заняты или забронированы. [+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

звучить заманчиво :) Подивилася - і меню в них приємне, і ціни радують. а бронювати там треба чи місце завжди знайдеться?[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

отдам безвоздмездно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

приїзди) от не пожалкуєш жодного разу. тим більше заторів немає, доїдеш швидко [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а що там по купону можна брати? й чи в будь-якому ресторані з мережі? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а що з місцями, Галь? бронювати треба, якщо наприклад в суботу або неділю по обіді? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, бронювати в будь-який день. хіба що вранці в будні мало народу. [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пойняв, дякую [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

-100 от 300, -50 от 150 - на чек в ресторанах. литр лимонада в подарок или маргарита в подарок- при доставке от 100 грн. купоны до когнца лета, при расчете картой виза
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я б взяла. а де можна забрати? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

оболонь-львовская пл. седня вечером буду в р-не ЖК София
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я наступного понеділка зможу, Вам зручно буде? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую. на жаль поки що не можу Вас пригостити тією настоянкою з вишень, бо вона в процесі приготування)але в середині жовтня вже зможу)[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мням))) трепещу в ожидании - это ж така вкусность, така вкусность. в алаверды предложить не могу ни-че-го
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну до жовтня щось обов"язково з"явиться))) це був жарт;)я ж пам"ятаю, що я обіцяла[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Поддерживаю)))) ну очень здорово и вкусно) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На Подоле рыбный Баркас. Только именно тот, что на Подоле :) Весьма вкуснявое место, и цены как в Оливе, наверное.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дитя рибу не так шоби очень [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Там не только рыба есть ) Но очень здорово! И по четвергам устрицы по 25 грн )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах