А порадьте мені якійсь смачний ресторанчик для сімейної вечері, пліз

117 сообщений в этой теме

Опубликовано:

А порадьте мені якійсь смачний ресторанчик для сімейної вечері, пліз Бюджет - по типу Оливи, кухня теж бажано італійська домашня або українська. Але краще італійська. Ну і щоб з якоюсь родзинкою, а не банальний набір типу піца та спагетті карбонара, які в нас і так щотижня на столі :)) І бажано, якщо будете ресторан рекомендувати, сказати, що там можна добреньке поїсти. Пообіцяла дитю, що сходимо в ресторан на честь пропущеного нею мого дня народження. Знаю, що в порядних сім*ях у ресторани запрошуюють чоловіки, але це не наш випадок :)) Район - Поділ, Оболонь, бажано з парковкою. Дякую. Щиро Ваша :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

топайте в грил до бразил. не италия, но покушаете)))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

На Оболони с ресторанчиками не очень сложилось к большому моему удивлению)). А аргентинский нэ? [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а там дорого? на сайті цін не бачу [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

якщо не Поділ та Оболонь, але гарний - поїдеш)? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

це Ель Гаучо? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

не, с вином хорошим в 1 тыс можно легко уложиться
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

дитя піццу уважає :)) аргентинський - то що, мнясо? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

залеже куди :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ого. чи то так ціни піднялися? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

там платиш за вхід, й їси до пузащось начебто 199 грн з людини було, але десерти та напої окремо, то тільки мнясо та салати [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

оу, увидела про оболонь-подол. нетути ниче приличного там... ну хибашо "темный ресторан", если его не закрыли
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я не знаю как в Оливе, но порекомендую Траторию Франко [+sign]onceapril@yandex.ru[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

або Індустріальний міст, або Дніпровська набережна я впевнена, що тобі сподобається. інтер"єр чудовий, іжа - відвал башки, смачно, як в Одесі)https://www.facebook.com/VeryWellCafeми вп"ятьох з вином поїли на тищу грн. з вином. ледве з-за столу встали[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

199 грн - мені то сі не виплачує, дитя на стільки не нажере :)) от якби її компенсувати напоями :))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ну от вина зависит. я приплюсовала соки (2 минимум)+бутылку приличного вина и чай. но ежели поскромней взять - можно и в 600 грн
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ага, знаю таке, паркуюся біля неї :) зара подивлюся, які там ціни-блюда Прикол, весь час читала її як Територія Франко. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Аль Фаро, але це на Червоноармійській () [+sign]В детстве мне казалось, что 30 — это уже глубокая старость… Оказалось — показалось ))[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

бутилка - то забагато, хтось з двох за кермом. По бокалах розливають? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

розливають
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ок, дякую, матиму на увазі. Я мнясо люблю [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

На групоне есть -50% в Тюбетейку на Л. Украинки. Чебуреки и пахлава ням.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ОООО, дякую що нагадали. Пішла на Групон :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А если Фортеця ?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

На набережной-Италия,на Г.Сталинграда Смакотелла Мне кажется что в Италии чуть подороже,но подача блюд чуть красивее
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас