А порадьте мені якійсь смачний ресторанчик для сімейної вечері, пліз

117 сообщений в этой теме

Опубликовано:

А порадьте мені якійсь смачний ресторанчик для сімейної вечері, пліз Бюджет - по типу Оливи, кухня теж бажано італійська домашня або українська. Але краще італійська. Ну і щоб з якоюсь родзинкою, а не банальний набір типу піца та спагетті карбонара, які в нас і так щотижня на столі :)) І бажано, якщо будете ресторан рекомендувати, сказати, що там можна добреньке поїсти. Пообіцяла дитю, що сходимо в ресторан на честь пропущеного нею мого дня народження. Знаю, що в порядних сім*ях у ресторани запрошуюють чоловіки, але це не наш випадок :)) Район - Поділ, Оболонь, бажано з парковкою. Дякую. Щиро Ваша :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

топайте в грил до бразил. не италия, но покушаете)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На Оболони с ресторанчиками не очень сложилось к большому моему удивлению)). А аргентинский нэ? [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а там дорого? на сайті цін не бачу [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якщо не Поділ та Оболонь, але гарний - поїдеш)? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це Ель Гаучо? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не, с вином хорошим в 1 тыс можно легко уложиться
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дитя піццу уважає :)) аргентинський - то що, мнясо? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

залеже куди :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ого. чи то так ціни піднялися? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

там платиш за вхід, й їси до пузащось начебто 199 грн з людини було, але десерти та напої окремо, то тільки мнясо та салати [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

оу, увидела про оболонь-подол. нетути ниче приличного там... ну хибашо "темный ресторан", если его не закрыли
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не знаю как в Оливе, но порекомендую Траторию Франко [+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

або Індустріальний міст, або Дніпровська набережна я впевнена, що тобі сподобається. інтер"єр чудовий, іжа - відвал башки, смачно, як в Одесі)https://www.facebook.com/VeryWellCafeми вп"ятьох з вином поїли на тищу грн. з вином. ледве з-за столу встали[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

199 грн - мені то сі не виплачує, дитя на стільки не нажере :)) от якби її компенсувати напоями :))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну от вина зависит. я приплюсовала соки (2 минимум)+бутылку приличного вина и чай. но ежели поскромней взять - можно и в 600 грн
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, знаю таке, паркуюся біля неї :) зара подивлюся, які там ціни-блюда Прикол, весь час читала її як Територія Франко. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Аль Фаро, але це на Червоноармійській () [+sign]В детстве мне казалось, что 30 — это уже глубокая старость… Оказалось — показалось ))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бутилка - то забагато, хтось з двох за кермом. По бокалах розливають? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

розливають
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ок, дякую, матиму на увазі. Я мнясо люблю [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На групоне есть -50% в Тюбетейку на Л. Украинки. Чебуреки и пахлава ням.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ОООО, дякую що нагадали. Пішла на Групон :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А если Фортеця ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На набережной-Италия,на Г.Сталинграда Смакотелла Мне кажется что в Италии чуть подороже,но подача блюд чуть красивее
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах