сьогодні визначний день, 1990 рік, пам"ятаєте?

48 сообщений в этой теме

Опубликовано:

сьогодні визначний день, 1990 рік, пам"ятаєте? 24 роки тому Верховню Радою УРСР було прийнято Декларацію про державний суверенітет України Верховна Рада Української РСР, виражаючи волю народу України... П Р О Г О Л О Ш У Є державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинахце був перший офіційний крок до незалежностія тоді ще була підлітком, й не зовсім розуміла, що відбувається, а майбутній чоловік (на два роки старший за мене) вже був ідейним, за рік чи два до того свідомо відмовився вступати до комсомолуяк у Вас було? чи раділи? або шкодували? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

й щоб два рази не вставати - вітаю всіх бухгалтерів з професійним святом) вчасних звітів, гарних клієнтів та вмєняємих роботодавців) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

до сих пір згадую ті хвилювання в 89-90, коли -на уроках укр літ наша вчителька подавала самдрук матеріал про Голодомор, вивчали Симоненка, Стуса....-на дискотеках "Підпільний Кіндрат" та Гадюкіни...- однокласники чіпляли знайдені у дідів значки Повтанської арміїхороші часи були - прогресивні
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

не помню абсолютно ничего.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

О, цю подію зовсім не пам"ятаю! Була школяркою, в голові була каша. Дякую, що нагадали Та за поздоровлення величезне спасибі.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Мне было 8 лет и в этот день, вероятно, я строила халабуду у бабушки в деревне )))) [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.Никогда не встречайтесь с мужчиной, у которого в кошельке есть кармашек для мелочи. (Коко Шанель)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

мені на 4 більше) теж малосвідома. була () [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я тоже этой даты совсем не помню. Но спасибо!
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Пам"ятаю, що батьки ходили тоді на всі мітинги, на перше підняття жовто-блакитного прапора в Києві, такі піднесені, натхненні, що Україні бути )
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

дякую!
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

йолки,а я не помню ... Боже,мне же тогда было уже 33, дочке 7мес -как раз в эти только вернулись с ней из Калининграда -у нее там перед отъездом в Киев первые зубки полезли, в Киеве уже стали решать вопрос снять стремена, жара,сигареты пропадают из продажи -вот это помню хорошо))) Помню хорошо,что с 5 июля мы перешли в другой часовой пояс и в этот день мы прилетали в Киев и нас никто не встречал, т.к. самолет прилетал по московскому,а мой папа встречать должен был по киевскому, но было еще непривычно и я сидела в аэропорту целый час с дитём и кучей клумаков)) Такси тупо не было тогда)) т.е. они были, но желающих было в разы больше)) Трудно даже себе такое сейчас представить.Огромное спасибо за поздравление и напоминание об этом дне!Тогда оно как-то еще непонятно было всё...[+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ми, студенти, були на практиці. Тирнету не було, тож оголосили на вранішній лінійці. Були надії і сподівання на краще. А маємо те, що маємо[+sign]Бойкотую товари зі штрих-кодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

вот путч помню, по балету по телевизору, а это как-то нет
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

у нас было волнительно и довольно напряженно, неодназначно Много обсуждали дома, смотрели ТВ, читали газеты. Но я точно знаю, что позже на референдуме мама голосовала ЗА! незалежнисть. [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

путч був на рік пізніше, думаю через надмірну любов до телебачення його пам"ятає більша частина колишньої 1/6 суші)) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

мої батьки теж голосували за, але ж то було згодом, майже через 1,5 роки [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

маємо... [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а мне 6 и я, наверное, училась считать и писать, так как шла в школу)))))0 [+sign]- Да ты фашист и бандеровец!- Да, я знаю, у нас вся синагога такая.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Я була якраз в пластовому таборі і нам пояснювали, що сталось, що буде, чого чекати. [+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

мне было столько же :))) Уверена, я прокрадывалась через забор в пионерском лагере и купалась. Что категорически возбранялось :)) А сейчас я такая правильная.... Уухх срочно надо что-то нарушить. может на забор залезть ...:)[+sign]Хуг![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

вау, оце круто) на Львівщині табір був? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Вам было не до того
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Малявка :-) [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.Никогда не встречайтесь с мужчиной, у которого в кошельке есть кармашек для мелочи. (Коко Шанель)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

О, это и я помню! [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.Никогда не встречайтесь с мужчиной, у которого в кошельке есть кармашек для мелочи. (Коко Шанель)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

неа.. я в это время жила в Риге..понмю,как там в Прибалтике было..а здесь- нет.. [+sign]Друзьям надо говорить приятные и ободряющие вещи примерно каждые пять минут. Карлсон.© [-sign]
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас