сьогодні визначний день, 1990 рік, пам"ятаєте?

48 сообщений в этой теме

Опубликовано:

сьогодні визначний день, 1990 рік, пам"ятаєте? 24 роки тому Верховню Радою УРСР було прийнято Декларацію про державний суверенітет України Верховна Рада Української РСР, виражаючи волю народу України... П Р О Г О Л О Ш У Є державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинахце був перший офіційний крок до незалежностія тоді ще була підлітком, й не зовсім розуміла, що відбувається, а майбутній чоловік (на два роки старший за мене) вже був ідейним, за рік чи два до того свідомо відмовився вступати до комсомолуяк у Вас було? чи раділи? або шкодували? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

й щоб два рази не вставати - вітаю всіх бухгалтерів з професійним святом) вчасних звітів, гарних клієнтів та вмєняємих роботодавців) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

до сих пір згадую ті хвилювання в 89-90, коли -на уроках укр літ наша вчителька подавала самдрук матеріал про Голодомор, вивчали Симоненка, Стуса....-на дискотеках "Підпільний Кіндрат" та Гадюкіни...- однокласники чіпляли знайдені у дідів значки Повтанської арміїхороші часи були - прогресивні
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не помню абсолютно ничего.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, цю подію зовсім не пам"ятаю! Була школяркою, в голові була каша. Дякую, що нагадали Та за поздоровлення величезне спасибі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне было 8 лет и в этот день, вероятно, я строила халабуду у бабушки в деревне )))) [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.Никогда не встречайтесь с мужчиной, у которого в кошельке есть кармашек для мелочи. (Коко Шанель)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мені на 4 більше) теж малосвідома. була () [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я тоже этой даты совсем не помню. Но спасибо!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пам"ятаю, що батьки ходили тоді на всі мітинги, на перше підняття жовто-блакитного прапора в Києві, такі піднесені, натхненні, що Україні бути )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

йолки,а я не помню ... Боже,мне же тогда было уже 33, дочке 7мес -как раз в эти только вернулись с ней из Калининграда -у нее там перед отъездом в Киев первые зубки полезли, в Киеве уже стали решать вопрос снять стремена, жара,сигареты пропадают из продажи -вот это помню хорошо))) Помню хорошо,что с 5 июля мы перешли в другой часовой пояс и в этот день мы прилетали в Киев и нас никто не встречал, т.к. самолет прилетал по московскому,а мой папа встречать должен был по киевскому, но было еще непривычно и я сидела в аэропорту целый час с дитём и кучей клумаков)) Такси тупо не было тогда)) т.е. они были, но желающих было в разы больше)) Трудно даже себе такое сейчас представить.Огромное спасибо за поздравление и напоминание об этом дне!Тогда оно как-то еще непонятно было всё...[+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ми, студенти, були на практиці. Тирнету не було, тож оголосили на вранішній лінійці. Були надії і сподівання на краще. А маємо те, що маємо[+sign]Бойкотую товари зі штрих-кодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот путч помню, по балету по телевизору, а это как-то нет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас было волнительно и довольно напряженно, неодназначно Много обсуждали дома, смотрели ТВ, читали газеты. Но я точно знаю, что позже на референдуме мама голосовала ЗА! незалежнисть. [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

путч був на рік пізніше, думаю через надмірну любов до телебачення його пам"ятає більша частина колишньої 1/6 суші)) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мої батьки теж голосували за, але ж то було згодом, майже через 1,5 роки [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

маємо... [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а мне 6 и я, наверное, училась считать и писать, так как шла в школу)))))0 [+sign]- Да ты фашист и бандеровец!- Да, я знаю, у нас вся синагога такая.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я була якраз в пластовому таборі і нам пояснювали, що сталось, що буде, чого чекати. [+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне было столько же :))) Уверена, я прокрадывалась через забор в пионерском лагере и купалась. Что категорически возбранялось :)) А сейчас я такая правильная.... Уухх срочно надо что-то нарушить. может на забор залезть ...:)[+sign]Хуг![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вау, оце круто) на Львівщині табір був? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вам было не до того
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Малявка :-) [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.Никогда не встречайтесь с мужчиной, у которого в кошельке есть кармашек для мелочи. (Коко Шанель)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, это и я помню! [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.Никогда не встречайтесь с мужчиной, у которого в кошельке есть кармашек для мелочи. (Коко Шанель)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

неа.. я в это время жила в Риге..понмю,как там в Прибалтике было..а здесь- нет.. [+sign]Друзьям надо говорить приятные и ободряющие вещи примерно каждые пять минут. Карлсон.© [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах