танки в метро - это фейк или реальность?

61 сообщение в этой теме

Опубликовано:

на Арсенальную состав идет) [+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

за секунду до танков http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4e/Kachowskaja.jpg/276px-Kachowskaja.jpg
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

после танков рельс уже бы не было [+sign]- Я нашла вторую половинку! - кричала Маша, собирая трупы после взрыва.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а чувак в красной куртке с кульком что, заснул? завидую))+ тут собачка пукнет во сне и у меня уже ни в одном глазу)))[+sign]Решила: после 18-ти не ем! Пойду, попью борща!)ICQ 430844015067 858 83 83095 725 13 15IraIgor(барабака)i.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не, я не видела, а у Вас праздное любопытство? [+sign]Я - пессимистка в розовых колготах))Все претензии в мой адрес запишите на листочек - сделайте самолётик... И летите! Счастливого полёта Вам и Вашим пассажирам!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Танки то ладно, а что означает "мабуть, у машині вибухівка"? + https://www.youtube.com/watch?v=gByrWL_O1AYИ почему "мітингують опозицінери"????[+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А, вот еще нашла, та же информация. Ничего не понимаю: зачем там машина со взрывчаткой? + http://www.pravda.com.ua/news/2013/11/25/7003031/?fb_action_ids=739899819358289&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B1414170565484811%5D&action_type_map=%5B%22og.recommends%22%5D&action_ref_map=%5B%5DКупу "Беркута" зігнали на євромайдан через інформацію про вибухівку - міліціяПонеділок, 25 листопада 2013, 21:53 відеоВерсія для друкуКоментарі14Велика кількість співробітників спецпідрозділу "Беркут" була стягнута до Європейської площі в понеділок увечері через інформацію про нібито вибухівку у мікроавтобусі, який знаходився на вулиці Трьохсвятительській.Про це заявили в прес-службі київської міліції.Згідно з інформацією, за номером "102" зателефонував один з народних депутатів і повідомив, що на Європейській площі знаходиться мікроавтобус, в якому нібито є вибухівка.На місце виїхали вибухотехнічні служби, але через велику кількість учасників акції не змогли підійти до цього автомобіля."Для того, щоб забезпечити можливість перевірки інформації і доступу вибухотехніків до автомобіля і були стягнуті до Європейської площі сотні бійців спецпідрозділу "Беркут", - зазначили в главку.Там уточнили, що йдеться про той автомобіль, який розгойдували мітингувальники на вул. Трьохсвятительській.У главку підкреслили, що цей автомобіль зараз відвезли на перевірку.У міліції висловили здивування тим, що учасники акції не були проінформовані організаторами про цей дзвінок в міліцію."Через це вийшло так, що мітингувальники подумали про спробу розігнати акцію", - сказали в прес-службі.Також в київській міліції не змогли уточнити, хто саме застосовував сльозогінний газ, через який постраждали і учасники акції, і журналісти.Як відомо, 25 листопада ввечері біля сцени на Європейській площі натовп затримав машину з озброєними людьми, повну апаратури для прослуховування.Пізніше було оприлюднене відео з тим, що знайшли всердині автобусу.[+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

стало страшно на фоне просмотра трансляции с Европейской площади
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы сделали мой день))) представила картинку
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та им че дорог мало))) [+sign]Кто гордая? Я гордая??? Да нее.. Мы королевы бабы простые!!Иногда думаешь, вот оно СЧАСТЬЕ!!! А нет, опять опыт!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))))) смешно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах