Подскажите по разводу и алиментам

73 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Залежить від поведінки у суді чоловіка+ Якщо він зуміє "дістати" докази Ваших доходів, покаже свої доходи. Звичайно це може вплинути на результат.Але ж і Ви мовчати не будете: показуйте договір оренди житла, довідку, що у вас житла власного нема.Суд - це війна фактів))Процент може знизитися, але не менше 30% прожиткового мін на дитину такого віку. - (([+sign][email protected]. Профайл чужий. Редагувати повідомлення не можу, тому за помилки вибачайте:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це не проблема+ можете в ЦЗ взагалі не реєструватися. [+sign][email protected]. Профайл чужий. Редагувати повідомлення не можу, тому за помилки вибачайте:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а как доказать суду,что доход больше?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

somero,подскажите пожалуйста,раз уж вы в теме)))) Если старший ребенок-инвалид,есть еще один ребенок до 3 лет и мама не работает,так как ухаживает за старшим. На какие алименты можно расчитывать,если официально муж ничего не зарабатывает,доход полностью неофициальный?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:( Напевно, лише на совість батька+ Батько не зареєстрований ФОПом? Не робив крупних покупок після розлучення? Зарплати ясно, що нема.... (((конкретно суму не скажу. Вам треба збирати докази витрат на дітей, докази їх потреб. Плюс свій дохід показувати. Виводити суму і множити її на 1,5.- щоб мати потім у суді куди відступати...Якщо ці докази зберете, то ще можна сподіватися на совість судді. Не забувайте, що мама до трьох років дитини теж має право на аліменти від чоловіка.І ще Ви маєте право стягнути з батька дитини гроші (1/2 суми) на додаткові витрати на дитину (одноразово витрачені суми на лікуванні, операції, вступ до ВУЗу і т.д)[+sign][email protected]. Профайл чужий. Редагувати повідомлення не можу, тому за помилки вибачайте:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо!да,совесть-это хорошо))))а если просить в твердой сумме? Я читала,что женщина,которая не работает по причине инвалидности ребенка тоже может претендовать на алименты,но тут хоть бы детям платил)))))Т.е.я поняла,что чем больше всяких документов предоставить,тем лучше.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я і кажу у про тверду суму+ бо оскільки доходи вашого татка нестабільні і непостійні, треба просити у твердій сумі. Сума цієї твердої суми - питання спірне. Ну, просіть по одному прожитковому мінімуму на кожну дитину, а на себе - половину прожиткового мінімуму....Мама, що доглядає дитину інваліда, має право на аліменти. Їх розмір законом не встановлено. Зайдіть в Реєстр судових рішень (в інтернеті) і в пошуку сайту вбийте "стягнення аліментів дитина інвалід", і знайдіть свій районний суд. Почитайте вибірку рішень. Побачите, яку суму у аналогічних випадках стягає суд, які документи надавали сторони, і т.д.Вам буде весело -:((.[+sign][email protected]. Профайл чужий. Редагувати повідомлення не можу, тому за помилки вибачайте:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

доход включает премии, гонорары и прочее. А ЗП - чистая ставка. О черных и серых доходах я молчу - это сложно доказать, даже если ответчик прикатил в суд на новом внедорожнике в Бриони, но привез справку, что он является безработным или работает на минималке.. Судья все понимает, но справка есть справка...[+sign]Меня окружают хорошие люди, но я без боя не сдамся...:)Жизнь - это супермаркет... бери, что хочешь, но в конце за все надо заплатить.Лера, Алексей (30/03/94), маленькая принцесса Софья (25/08/03) и Ленька (12/07/10)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо Вам большое!Мне уже давно весело,дальше некуда(((( Я записала ваши контакты,если что можно Вам позвонить?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

уже почитала судебные решения-повеселилась)))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

напишість на пошту - я відповім (напишу телефон), бо тут стерти потім не зможу. Лічка не працює. [+sign][email protected]. Профайл чужий. Редагувати повідомлення не можу, тому за помилки вибачайте:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

(( отож... [+sign][email protected]. Профайл чужий. Редагувати повідомлення не можу, тому за помилки вибачайте:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

І це дуже бісить(( [+sign][email protected]. Профайл чужий. Редагувати повідомлення не можу, тому за помилки вибачайте:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

собираете все чеки, подтверждающие траты, билеты, путевки т.е. все что может подтвердить на что ответчик живетесли человек приносит справку что зарплата у него 2000 гр, а ездит на дорогой машине, выезжает за границу - то после предоставления платежей в суде уже ему нужно будет доказывать что он на паперти стоял:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А если муж не работает 3 года и работать не собирается, есть смысл подавать на алименты? На детей деньги не дает, говорит, что это моя проблема, хотя живем под одной крышей в общей квартире (хоть и не в разводе, но как соседи, т.е. отношений, включая интимные - нет).Он уверен, что алименты ему не присудят, т.к. ему не с чего платить.Есть ли смысл подавать на алименты?И что будет, если я напишу заявление в такой ситуации?Заранее спасибо большое за ответы.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Присудять мінімальні аліменти по-любому! + Звертайтеся в суд. Потім він розбагатіє, і всі зараз яаааак відаааасть! )) Разом з пенею - будете мільйонером :))[+sign][email protected]. Профайл чужий. Редагувати повідомлення не можу, тому за помилки вибачайте:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

І ще: якщо батько платити аліменти не буде,+ то ви маєте право отримувати їх від держави. (через 6 міс після несплати). Все якась копійка...[+sign][email protected]. Профайл чужий. Редагувати повідомлення не можу, тому за помилки вибачайте:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а адрес напишите,у меня личка работает.Спасибо Вам!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо, свекровь переживает, что его посадят, как "злостного неплательщика алиментов"... А она у меня очень хорошая. Это может её добить окончательно, здоровье никакое...Поэтому собственно, вопрос, если он не будет платить, то что ему будет?И еще - какие нужны документы для подачи в суд на алименты?Спасибо вам большое за ответы.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так адреса у мене в підписі, під кожним постом! )) [+sign][email protected]. Профайл чужий. Редагувати повідомлення не можу, тому за помилки вибачайте:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну+ 1.Борг по аліментах Вашому БМ буде нараховуватись лише після того, як ви подасте заяву у Виконавчу службу (після рішення суду). а якщо не подасте - не буде в нього ніякого боргу )).2. Навіть якщо ви звернетеся до Вик. служби, чоловік платити не буде і наросте борг, то кримінальна справа може бути лише після Вашої заяви в міліцію (особистої), або заяви державного виконавця (працівник Виконавчої служби). Але практи показує, що держвиконавці як правило з власної цніціативи не звертаються до міліції для порушення крим справи. Нафігвоноїмнада...((.3. І таки навіть якщо буде звернення держвиконавця по боргах БМ в міліцію, то знову ж таки ВИ можете його запросто виручити, забравши виконавчий лист з Вик. служби, або збрехавши, що БМ погасив борг, або ... ще є варіанти.)).одним словом - усе у Ваших руках ))4. стосовно документів для подання в суд на аліменти, то прогляньте цю тему за 31.07.2013 р.[+sign][email protected]. Профайл чужий. Редагувати повідомлення не можу, тому за помилки вибачайте:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вибачте)))))вже написала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо вам! (-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение