Не пустили в МЕТРО с рюкзачком

37 сообщений в этой теме

Опубликовано:

В нас десь тижня три тому сталось схоже. (далі багато букв) При чому все - протягом тижня. Чоловік ходить з джинсовим рюкзаком (невеликим - там права, ключі, гаманець, окуляри і всілякі дрібні речі типу флешок і перепусток).Спершу нас спробували не пустити в Метро. Сказали залишити рюкзак в камері зберігання. На запитання, чи вони відповідають за залишені там речі, ми отримали абсолютно очікувану відповідь "ні". Ми відповіли "ок" і пішли. Після спроби нас зупинити, я запропонувала їм спостерігати за нами весь той час, поки ми знаходимось в магазині. Вони відстали, попередньо буркнувши, що тоді ми покажем рюкзак на виході. ми агакнули і уточнили "якщо будуть підстави". За декілька днів по тому схоже сталось в Епіцентрі. На вході в Епіцентр охорона знову запропонувала залишити той рюкзак в камері схову. Ми відмовились, але на ввічливе прохання показати, що в рюкзаку, чоловік це зробив. Там були ще запаковані навушники. Нас пропустили, потім наздогнали серед рядів і ще раз запропонували таки залишити бодай навушники в камері. Чоловік назвав навушники цінною річчю і сказав, що якщо раптом в Епіцентрі знайдуться такі ж, він готовий заплатити на виході ще раз. Нас знову відпустили.В той же вечір в Деко на вході в нього знову попросили спершу залишити рюкзак в камері, а після відмови – показати, що там. Нам це все набридло і ми відмовились. На диво охоронник нас відпустив. Але на виході інший хлопчик нас зупинив і запропонував показати, що в рюкзаку. Тут найшла коса на камінь (ну скільки ж можна!) і чоловік сказав «Ок, я все покажу в присутності міліції і двох понятих». Хлопчик спробував ще раз, нарвався на ту ж відповідь. (До речі, ми не хамили, просто твердо відповідали «ні..» і далі про міліцію.) Після чого до нас викликали старшого охоронника, він почав пояснювати, що в них там цінні речі і всяке таке. На що наша відповідь була приблизно про те, що вони нас звинувачують абсолютно безпідставно, це є приниженням, ми жодним чином не забороняли їм супроводжувати нас по магазину і уважно спостерігати, що і куди ми кладемо. У випадку, якщо в них є камери, пропонуємо переглянути записи. Наголосили, що ми і надалі не хочемо скандалу, але пропонуємо таки викликати міліцію. Нас ще раз перепитали, чи ми _точно_ відмовляємся показати, що в рюкзаку і сказали «ну добре, йдіть. До побачення». Апофеозом всього в той же вечір стала фраза охоронника в Сільпо «Залиште рюкзак в камері зберігання». На що ми вже не дуже привітно відмовились. А на пропозицію показати рюкзак на виході буркнули, що тільки у випадку, якщо запищить сигналізація. До честі Сільпо, ще пару разів при наступних відвідинах їх різних магазинів нам пропонували лишити той рюкзак в камері, але отримавши відмову вони не наполягали. А просто «пасли» нас весь час, поки ми були в магазині. Але те, що вони за нами спостерігають, нас аж ніяк не турбує. Це їхня робота.Найсмішніше в цьому всьому є те, що я завжди ходжу по магазинах зі своєю сумочкою, яка вміщає мінімум два таких рюкзака. І до речі, на запитання, чому залишати треба саме рюкзак, а не сумку, жоден з охоронників так і не зміг відповісти :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну от i менi не зрозумiло, чому саме рюкзак? Чим вiн не догодив? Моя жiноча сумка теж бiльша за той рюкзак. Чи вони думають, що красти речi закидуючи iх у рюкзак за плечi легше, нiж у сумочку у руцi?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня тоже пару раз такое было + потом начала носить рюкзачок как сумку - на одном плече и под мышкой. дело было не в Метро, в других гипер и супермаркетах[+sign]Моб. 067 501-7934 ICQ 61643666 E-mail: [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 я тоже не понимаю [+sign]Моб. 067 501-7934 ICQ 61643666 E-mail: [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я говорю: "это мой кошелек" отваливаются моментально.[+sign]ех Ната[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ТЦ имеет право действовать в рамках правил объектов торговли, а не придумывать свои, идущие в разрез с государственными нормами .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я рявкаю, что никому ничего не обязана И оставлять не буду, слишком он дорог мне. Ну и "хотите, идите за мной следом". Иногда шли (но и рюкзак у меня огого), но как-то видно слишком воинственно настроена - не трогали) Хотя может в метро более злобные охранники)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

писать надо ) я так как-то писала по поводу детей, пришли мы в МЕТРО с дочкой (2 или 3 года ей тогда было), а оказалось что низзя. а детская комната только с 4 или 5 лет, а на улице - жара, детской площадки и близко нетуть (муж пошел в магазин, а я дочку развлекаю и описываю свои впечатления ))видимо, таких впечатлений набралось достаточно - уже пускают с детьми
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ту бумажку можно не писать, она для проформы никакого смысла в ней нет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а вообще я в таких случаях возмущаюсь и зову главного, иногда можно не обращать внимания,) но я не люблю игнорировать людей. разве что нюхом чувствую наглость и желание за счет унижения других
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

с детьми дейстивительно , несколько лет тому назад не пускали, даже под роспись. Сейчас поуменьшилось покупателей, пускают. А автору, я в такой ситуации складываю в пакетик все, что мне ценно и иду. Из за такой чепухи покидать магазин, если туда уже притилипал))) точно не стану. Разбираться тоже, чего на такое тратить жизненные силы)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я б попросила на выходе потом просто проверить мой рюкзак. Всегда безоговорочно даю проверять сумки и не вижу в этом ничего плохого.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах