В спадок теми про "тих, хто придурюються". Чоловік попросив. Новогодній дарунок.+

53 сообщения в этой теме

Опубликовано:

а мне iPod, точнее более дешевый аналог Может есть что -то с подобными функциями.Хочу планшетник, но такие денюжки за APPle выложить не готова.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я чомусь не можу вам написати в лічку щось таке зробилося - не знаходжу цієї опції.Мені потрібен Ipad - де краще купити, щоб дешевше, ніж 6 тис грн? Чи це поза межами його можливостей?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

насмешили))) Яркий отжиг, канапелька! ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

от 220 грн в любом авто магазе. берите с металлическим корпусом+ [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Нихнепонятно зачем? [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дівчата, щоб не робити зайвих рухів, не віднімати ваш час, будь-ласка пишіть мені не в лічку, а зразу на пошту: [email protected] (бажано в темі з приміткою: "допомога у виборі техніки")Я там все поясню. І обіцяю, що допоможемо всім, хто напише :). [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Напишіть, будь-ласка прямо мені на пошту - там нижче я написала. :) [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тоже много непонятно... например, как это "В спадок теми"... В наследство темы? [+sign]Любят попы приключения. Моя не исключение.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вам шашечки или ехать? :))) Якщо треба допомогти щось вибрати з техніки - пишіть на пошту [email protected][+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

полный бред. Прочитала уже 2 сообщения и мысли так и не нашла :(( ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у вас она не "Українська", и не русский, поэтому и не понятно ....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо. Буду теперь часто пользоваться Вашей помощью. [+sign]не принимай всё близко к сердцу, а то сердце не выдержит.Никогда не переставай улыбаться, даже когда тебе грустно: кто-то может влюбиться в твою улыбку.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у вас русский родной? потому и не понятно) ту же материнку почитать - песТня, а не язык!!!) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

думаю, это ваши проблемы восприятия, а не проблемы изложения автора() .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Звичайно! І друзям пропонуйте :)) [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Та ладно...... :) Тут справа в іншому - людям намагаєшся допомогти, спеціально викручуєшся, як можеш (ті, хто відписувався мені, розуміють про що я), а їм аби каменюкою кинути... Ну, не можу я все пояснити назагал, не можу! Якби могла - давно б це зробила. Тільки в пошті можу. Тому, якщо комусь цікаво навіщо все це - можете не соромитись і писати свої питання в пошту. Адресу я навела нижче. [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це одне) а друге - прискiпуються до вашоi украiнськоi... aле ви не ведiться, будь-ласка, - особисто менi дуже подобаэться, як ви пишете) шкода, що я майже втратила рiдну мову( .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я! Мне нада: всроенные: духовка, микроволновка, кофеварка, поверхность. Одельностоящий холодильник и стиралка с сушкой.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мало інформації. Напишіть: [email protected] - зможемо більш детально розібратися. [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

кстати, да, есть немного)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую, зберегла Ваш мейл, буду звертатись
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, але в мене такий самий вдома є. На кожен вибір заводить бамажечку з мінімум 10-ма критеріями)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Це так зручно, погодьтеся! :)))) Але, якщо можна, в пошту свою я вас все ж таки запрошу - ця тема це просто одна з ідей, яка має розвинути ще одну ідею задля форумчан. :)[+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дівчата, всім, кому не відписалася, (або ж хто не написав в лічку - пишіть) - ми про вас не забули, просто дуже обмаль часу - дуже велика робота над нами висить. Все зробимо, але не терміново. Дякую за розуміння. [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение