В спадок теми про "тих, хто придурюються". Чоловік попросив. Новогодній дарунок.+

53 сообщения в этой теме

Опубликовано:

В спадок теми про "тих, хто придурюються". Чоловік попросив. Новогодній дарунок.+ Дівчата, мій чоловік вже багато років для друзів обирає НАЙКРАЩИЙ варіант фену, теліка, нетбука, пилососа, холодильника... тощо...І! Головне! Робить це "бєзвозмєзно, тоєсть дадом".... (с) :))Ну, що сказати... Я підтримую... Але... Нам треба щоб питання були задані в іншому місці - від того відповіді не зміняться.... Просто нам так треба. Якщо ви згодні зробити 2-3 кліки - домомога у виборі при ваших водних (ціні/якості) не зміниться - звертайтеся. Поки в лічку. :)))) Далі буде ;) [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ниче не поняла) + А..ээээ....звыняй, канеш, а новогодній - это модно? Как йолкі?[+sign] У меня - идеальный муж, идеальный ребенок, идеальная свекровь. Просто у меня - идеальная шизофрения.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Карочє! :))) Це якщо треба тобі щось з подарунків чоловікові, або ж собі, в плані того, що ти по ТТХ не зможеш чітко зорієнтуватися - маякуй! :)))П.С. Оце "ЙОлки" - ну, типу змирилася, але дітей буду вчити, щоб було "ялинки" :)))) По-правильному! :)))[+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ааа, ясно) Терь буду в курсе, где надо придуриваться) .[+sign] У меня - идеальный муж, идеальный ребенок, идеальная свекровь. Просто у меня - идеальная шизофрения.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ХадИ к нам - ми завсЄгда раді! :)))) [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо))) мой муж тем же страдает в свободное от работы время)))+ Но он больше по телевизорам-компам-роутерам-айпадам-айфонам- прочим цифровым устройствам.Просто поддержу вашу темку)Кстати, я не знаток украинского, но Новорічний вроде лучше, чем Новогодній....Но, не вздумайте обижаться))))Я с удовольствием посоветовалась бы по поводу фенов и утюжков для волос и холодильника)))Но- после праздников...P.S. Спасибо за предложение... [+sign]Ваше время ограничено, поэтому не тратьте его на то, чтобы жить чужой жизнью. Не попадайте в ловушку догмы, которая говорит жить мыслями других людей. Не позволяйте шуму чужих мнений перебить ваш внутренний голос. (Steve Jobs)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Та.... :)))) Я вас люблю... Потім скажу з якої теми люблю.... :))) ;) А оте - "новогодній" - то.... ну... як?..... СТЬОБ?... :))+ Ща прийде та половина, яка кричить про те, що я жахливо говорю/пишу українською... Ну, "то ТАКОЄ".. :)) ;)Давайте... як-то? "Скопєріруємось?" ;))) :))) Маякніть мені в лічку.... Збираю своїх потихеньку ;)[+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спс)) Обязательно отпишусь в личку... Меня, правда, две недели не будет... Но как вернусь - тоже с удовольствием бы пообщалась))))() [+sign]Ваше время ограничено, поэтому не тратьте его на то, чтобы жить чужой жизнью. Не попадайте в ловушку догмы, которая говорит жить мыслями других людей. Не позволяйте шуму чужих мнений перебить ваш внутренний голос. (Steve Jobs)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я не придуриваюсь, честное слово, но ничего не поняла)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и не старайтесь
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тожедурачок і до чого це ваше "не старайтесь"? :)))) Смішно, хай Бог милує :))) Ніяк зупинитися не можемо? ;) Будьте мудрішою..... я ж дурненька, на вашу думку, так? То чого мої теми обійти не можемо? ;)[+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ви скажіть, чого не зрозуміли, я поясню :))) В чому проблема? Мої літери не такі, як у в всіх? Чи то може українська заважає? То я перейду на російську :)) Я просто правда, не зрозуміла, що може бути вам не зрозумілим. Скажіть - я поправлюсь. Хочу, щоб ті, хто хочуть мене зрозуміти - зрозуміли. [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тема про безвозмездные консультации по фенам и т.д. или заходить на сайт и кликать на ссылки? ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:))) Ні, просто консультації дають в моїй лічці. Або ж просто на ішій інтернет-площині. Клікати по посиланням не треба. Безвозмездно зовсім, як бачите, в темі написано - особистим друзям. А кому треба косультація - грошей не просимо. Просимо клацнути мишею пару разів. :) Так буде зрозуміліше? :)))) Якщо ви шукаєте щось на подарунок, але не можете визначитись - маякуйте в лічку. :)[+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, скористаюсь можливістю .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А зачем вам это?) [+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О! Порадьте мені плз фен і фотоапарат компактний і.. і... наче більше нічогозі свого можу сказати: блендер-чаша Vitek - прикольна штука, але квадратовість чаші трошки заважає правильному змішуванню продукту (якщо хтось обирає на подарунок такий девайс)[+sign]Новым родителям некогда жить:Нужно все время стирать и сушить.Чтоб им полегче немножечко былоМы им подарим веревку и мыло!Не заздріть мені! То ви не порівнювали мою товстезну медкарту із тонюсінькою зарплатнею![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Пост скриптум: я правильно написала запит? Чи потрібно те ж саме, але в приватні листування? типу тест-драйв для себе та інших форумчан :)[+sign]Новым родителям некогда жить:Нужно все время стирать и сушить.Чтоб им полегче немножечко былоМы им подарим веревку и мыло!Не заздріть мені! То ви не порівнювали мою товстезну медкарту із тонюсінькою зарплатнею![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я так поняла что у СЕмелены, Киви и меня появился серьезный конкурент:))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не льстьтите себе! вы только на третьем месте!) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой допоможіть вибрати мобілку:) худеньку у мене зараз нокія по моєму 73, ті що дівчачі і крутяться , малесенькав карман лізе і в руці не вивалюєтьсяхочу щось нове (цій вже приходить кирдик - 5й рік, вже кнопки глючать) але ж душа просить щось сенсорне , але щоб у карман поміщаласьвобчем не знаюі щоб не глючила
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А мне муж заказал на НГ компрессор автомобильный. А я в них ничего не понимаю. Может посоветуете? Я серьезно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

теперь поняла! :)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

То есть Пушинку Вы в расчет не берете ? )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не, Киви - это другое. Пишет она понятно, но у нее очень интересная логика и неожиданные выводы. Я ее люблю за это. [+sign]Как уверяют врачи, пятьдесят граммов коньяка за ужином - это не только полезно, но еще и мало.Когда Вам гадит троглодит Ведь что-то им руководит?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение