Бобер. Що робити, чим зарадити?

48 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Бобер. Що робити, чим зарадити? Собачники, допоможіть. Моя 2-річна собака, розумаха і взагалі скоро заговорить людським голосом, чоловік при ній вже не матюкається, ГРИЗЕ ПІДСТИЛКИ. Антивандальної вистачило на 3 місяці, причому перші диркі там з*явилися через тиждень після покупки, а через три місяці вона знищила її за ніч всю. В неділю купила їй нову підстилку. І що ви думаєте? Вчора вигризла молнію, прогризла дірки :( Причому це не залежить від тривалості і інтенсивності вигулу. Зара не гуляємо взагалі, тільки по гігієні, бо пошкодила собі лапу, шкутильгає. Але гризла і після 10 км по лісу, і після 40 хвилин дресури, з іграми, трюками і "подумай". Чим можна зарадити? Бо у мене підстилки поступово стають основною статтею собачих розходів. Може, оленячий ріг їй купити, щоб гризла, чи що?[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Можете в меня бросить гантелю, но я своим крокодилам раз в две недели покупаю за десятку шикарное пальто в секонде. После того, как екнулся тент в стиралке и мастер ткнул вареной шерстью мне под нос, я в эти игры больше не играю. А последнее пальто было из Великобритании. Блина, я в нем софталась и прямо плакала отдавая :) [+sign]Вы то, с чем вы связываетесь. Если вы устанавливаете связь с Бесконечностью — вы Бесконечность. Но если вы ограничиваете себя, тогда вы ограничены. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не перу підстилки :) Без толку. Собаку ж я не буду прати одночасно :)) деякі тупо не встигають замаститися :)) А підстилка повинна під клітку підходити, боюсь, англійське пальто не влізе :)Ось як вона моститься (перший вечір, підстилка ще свіжа і недоторкана):Міша на підстилці[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Взять Англицкий кашемир :) пинжак. Только пуговицы отчикать. Кстати, у меня уже коллекция ширкарных пуговиц. [+sign]Вы то, с чем вы связываетесь. Если вы устанавливаете связь с Бесконечностью — вы Бесконечность. Но если вы ограничиваете себя, тогда вы ограничены. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))))))))))))))))))))))))) жесть...... а я ругаю свою собаку ))))))))))))) а она хоть лежанки не жрёт )))))) [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Олько, вона більше нічого не жере :))) Я не даю їй можливості :))))) А якщо забути її закрити, вона риє вазонки :))) А якщо забути закрити двері у ванну, вона туди тишком піде і виверне смітник з вушними паличками і рештою інтимного сміття :)) Регулярно ходить перевіряти, чи не відкриті там двері :)))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не, ну мусорки- это святое ))))) причём моя тоже+ любитель "интимного смиття"..... она любитель любого мусора, но вот злостной дури у моей нет )))))) лежанку за 6 собачьих лет меняли раз, т.к. старую обписал пару раз кот )))а крышка мусорки сверху у меня ВСЕГДА прикрыта тяжёлой расписной бутылкой ))) Маня её или не сбросит, или сбросит, а я услышу и дам по шее.[+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

може не доїдае біднесенька?) покладіть їй поліно чи що
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

згризе, потім буде ригати щепками :( вже проходили, я палок тепер боюся [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Зара у неї ложняк, тобто, вона намагається гніздитися. Як раз на вихідних мала б родити :))) але інші підстилки вона нищила незалежно від гормонального фону.. Може, спреї якісь є?[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ого(( вперше чую; що собаки їдять поліна - може кістку таку з корови стегнову яку розгризти не реально?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вона ж у мене вдома живе :))))) Літом я купую їй такі кістки, видаю на газоні :))) Щоб по підлозі ото все не возюкала [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А якщо сіно для підстилки брати? - не буде ж вона сіно їсти
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в клітку видати - хай мае роботу; наша вже облінилась; скрізь ті кістки валяються
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ж вдома, в вітальні :))) мене з тим сіновалом виженуть з хати :))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

під клітку постелити старе покривало чи плед; який буде виступати з під неї на 30-40см сіно намостити всередину клітки; воно ще втопчеться і вляжеться і не буде зайвого сміття + пахне дуже приемноя по козам суджу - ні з шерсті ні з копит нічого не сиплеться; сухенько і чистенькотюка вам вистачить з головою; зараз воно подорожчало десь 80грн тюк; а влітку був по 30
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ні :))) це буде геть всупереч дизайну :)) І нема у мене поряд з кліткою 30-40 см :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Можлива причина - сабані просто жарко нашій вуличній в нову будку з радості намостила сіна; поклала старі светри; щоб вона не змерзла - і що ; собака все витягла зубами і поклала біля входу в будку; їй виявляеться було жарко)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ИМХО, показує своє незадоволення чимось. Було таке, що пес теж зжер підстилку - в акурат коли я чохол від неї поклала у прання, був незадоволений. Було 2 повтори такої ж ситуації.Може на клітку дратується?Може жаркувато та нищить підстилку?А іграшки не кладеш резинові?Ну і на заохоченні не заборониш гризти, треба сваритися.[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Олесь, вона всім довольна :) Ти ж її знаєш :) Іграшку поклала сьогодні. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вона ж не каже, може тим що сама вдома не довольна, хз знае тих собак. [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Про підстилки : Купувала своїм барбосам різні підстилки, але всі вони були із синтетики . Усі гризлись та витаскувались із будок. Навіть в сильні морози здирались завіси із будок з паласів і гризлись. Повісила завісу із натурального вовняного килима - окей , висить два роки )) Також, якщо собакам тепло , не потерплять ніких підстилок в будці , все буде витягнуто. На зиму в будки насипаю багато сіна . Подобається . Проте , періодично сіно вигрібається із будок. Думаю , таким чином вони викидають вологе , несвіже сіно. Тобто , як я думаю , у них в голові таке : 1) не любимо синтетику , 2) якщо тепло , то нафіга нам ваші ганчірки , 3) якщо вже і є підстилка , то її треба періодично чистити ... Отаке )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А ще ... собаки гризуть і шкодять від скуки ...коли їм нічим занятись . Дурью маються ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну то понятно. Мабуть треба лишати якісь інтелектуальні забави. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А совсем без подстилки? Или будет мерзнуть? Я почему такие наивные чукотские) вопросы задаю - мой спит прямо на полу, ему везде жарко. Понятно, что он полохматей будет, чем ваша, но а вдруг ей тоже жарко? Или "парко" на синтетике.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах