Кішка-приблуда вагітна

64 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Буде ваша. Касі буде веселіше, менше згризених капців і такого іншого. Стерилізуйте, Мірчик, буде вам ще киця. Розтовстіє, подобріє, буде вам мурчати. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Буде ваша. Касі буде веселіше, менше згризених капців і такого іншого. Стерилізуйте, Мірчик, буде вам ще киця. Розтовстіє, подобріє, буде вам мурчати. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Коштувало 250 грн з вииздом за мисто до 20 км вид Киева. Ничого не вихожують зараз, стерилизують дуже аккуратно та на другий день кишка скаче [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И незачем так орать! Я и с первого раза все прекрасно слышал (с) :)Я зрозуміла все. Наступного разу гнати таких сраним віником з двору, щоб потім ніхто не сварився на мене: Нафіга було годувати?!!!Вже шукаю, де зробити/кого привезти до нас.А пишу думки вголос. Подумалось - сказала, спитала. Дякую! [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Троєщина - цілком реально, але 250 грн, як пише Олеся ми можемо собі дозволити, хоч я і розбила об сосну машину на 20 з лишнім тис грн :))) Велике спасибі![+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не сварилася, Мірчик. Сама собі на горло наступала, щоб не підгодовувати непотрібну мені кішку. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Блін, ми теж морозилися, а вони ходили і ходили Спочатку кіт - він через дім жив, виявилося, у наших занйомих, старенький вже.А тоді він привів цю кицьку. Вона мала ще, я думаю, це її перший раз. Зима на дворі, ні миші, ніфіга. Чоловік одразу такий: Бляха, це кішка! Але, на авось же - може "відіб"ється", може має дім...Хай би ходили, ми б і рибу купували, чес слово, аби не народжували [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так стерилізуйте її і продовжуйте кормити, нехай буде Касьці подружка. кішка хоч симпатична? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)))))))))))))) Яка вже є, куди подінешся від неї? Пухнаста така, мила, тендітна.На днях, приїхали з гостів, вже темно, чоловік пішов до відер з водою, полити пару дерев. А кішка застрігла між фундаментом паркану і парканом з профнастилу!! Скільки вона там сидить - фіг його знає! Вже ледве-ледве крекає там, не кричить і не нявчить. Бляха, перелякалися, голова ні туди, ні сюди, профнастилом страшно перерізати взагалі. Розкрутили пів паркану - вся ціла, слава Богу. Оце я її вперше з зими на руки і взяла, приголубила.Ну, якщо ж стерилізуємо, то буде наша обласкана вже[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это неправда по отношению к котам. к кошкам тем более, думаю. [+sign] Если у девушки блестят глаза, значит тараканы в её голове что-то празднуют!) [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну головне що не противна :))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

справедливості ради; вона б і без підгодовування завагітніла [+sign]Не успеешь найти смысл жизни, как его уже поменяли.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

може б не у нас, все таки :) -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

только надо уточнить возьмется ли василий за беременную. не все готовы к этому
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зрозуміло, що я все скажу не брав трубку поки що[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ппкс [+sign]Наши лучшие слова - интонации(с) Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

когда я ему звонила в панике, что у кошки выросли бока, то сказал, что берется но оказалось что бока не от беременности, а от жирка на осень)[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

проглистуйте зразу, вид блох обробить, кишки дуже паразитами заражени( [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Автор, я понимаю, что не предложив немедленной помощи, не имею права и слова вам сказать. Но может раз уж она беременна и так сильно, то+ пусть уж родит, а потом вы ее стерилизуете и тогда заберете себе. я не вправе вам указывать, просто был опыт, годы прошли, а чувство вины осталось. может быть и вы такая, а я помогу вам жить без этого чувства вины. простите, если не так. я бы помогла вам материально, если решитесь дать ей родить и хоть полтора месяца позволить котятам подрасти, а потом, конечно, пристраивать. это, конечно, труд и морока, но и родить она может двоих, а не шестерых, а совесть ваша будет чиста. еще раз прошу прощения, если беспокою вас напрасно. но она к вам пришла, вам и решать за нее и за себя
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не додзвнилася я вчора до нього, а сьогодны вихыдний - не хочеться турбувати кішку не бачила вже пару днів[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я її взагалі не хочу собі забирати, чесно кажучи ні вагітною, ні не вагітною, ні будь вона котом...Не вірю, що можна кудись кошенят пристроїти від сільських котів.Хоча, бувають випадки. У родичів в сілі пів вулиці понароджували кішки білих-білих кошенят від їхнього кота. ПОВНІСТЮ біленькі, киці, котики, пухнасті, непухнасті - от за такими черга [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У него нет выходных )) Он целыми днями по стерилизациям мотается, дозванивайтесь. Трубку не бкркт - значит занят, звоните позже, чтобы попасть в промежуток между операциями. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне звонят по полосатым котятам - в село. Я раньше злилась, а сейчас уже прошу: люди, ну спасите чью-то маленькую жизнь в том селе. Ну котят же топят почти в кажом дворе, зачем вы квартирного приученного ко всему котенка будете в село везти?+ Ясно, что своих я не отдам, но ведь они другого возьмут (( Правда, последний раз женщина сказала - хорошо. Слабо верится, но вдруг прислушается.А беленьких - да, тоже в село хотят. Чтобы мышей у них белая кошка ловила, а как же... А еще спрашивали, будет ли персообразный котенок в перспективе ловить мышей - а что такое? Это я к тому, что пристроить можно всех, вопрос во времени, желании и качестве пристройства.Исходя из Ваших реалий, лучше стерилизовать и обо всем забыть.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

звонить знову, вин дуже зайнятий, але якшо вам треба, то ви дозвонитеся!+ и ще, шоб стерилизувати кишку треба ии зловити, увечери уже не годувати!!! тильки вода, а на ранок, або вдень теж не годувати - тоди можлива стерилизация[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так тут в селе котят нет, все потопленные сразу при рождении. не у кого котят нет. только если кто возле дороги из мешка выкинет. у нас два. подкидыша уже.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах