Тема про нашу дтр Каську

53 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Тема про нашу дрт Каську Вибачаюсь, якщо це нагло дуже ;)Можна читати профільний форум - я ЧИТАЮ! читаю з форума; в нотатки на телефоні копіюю; роздруковую і читаю, коли малу вкладаю. Можна, напевно, завести сімейного вета - не потягну )) Але Лікар, по-перше рідніший, а по-друге, і тут, бачу, є небайдужі, готові покалякати і поділитися досвідом (Чукотко ДЯКУЮ!!) Впринципі, можна не відповідати або ж не підписуватися, щоб не слідкувати за моїми чайниковими питаннями :))Чим глистів ганяти? В мануалах пишуть схему? Раз, а тоді через 10 днів ще раз(таке від вета почула)? Кася - джек рассел тер"єр, д.н. 11.03.15 (що це я не можу вже другу назву теми вірно написати?:))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я гоняю Дронталом (однократно)-на 10кг веса 1 таблетка. если + будете глистогонить впервые, то через 10-14 дней повторить. Впоследствии раз в квартал - однократно. И в инструкции пишет правила приёма препарата обязательно.Собаке гоняю раз в квартал, домашней кошке -раз в полгода.[+sign]Иногда мой кот смотрит на меня как бы со словами: "Вот я -кот, а чего добился ты?" [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я раніше ганяла канівермом (чехія), потім він десь пропав. Моя заводчиця рекомендує фенпраз, але то Росія, ну і той самий празицид. Останній раз ганяла Каніквантелем. Але мене ветеринари насварили, сказали, не треба ганяти глистюків просто так разово перед прививкою. Треба здати какаху, а тоді вже прогнати як положено, двукратно з перервою в 10 днів. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про вета у Касі на лопатці просвічувалося рожевеньке крізь хутро, здається, на другий же день я помітила. Але, думаю, може вигадую, може пройде, спостерігала. Не пройшло, збільшилося; хутро не випало на тому місці; але вже не мала сумнівів, що не гаразд, по шелушиться там. Сганяли в найближчу клініку сьогодні - це Ветлайф в Бортичах, сказали грибок [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зішкріб робили? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шерстинки у двох місцях взяли -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну то значить так і є, грибок добре видно під мікроскопом [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

4 уколи і ще двічі проягом місяця так :/// -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, а я как раз хотела спросить, как у Вас дела :) + как зубки? (скоро зашатаются, у моего к 6 месяцам уже все сменились). Глистогонила канивермом и дронталом, сейчас раз в квартал. Привыкли уже? [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

виходить, що попередня власниця давала на 8 червня, Як раз тоді, кол ивона у нас з"явилася, треба було б дати ще раз, але нам не сказали. Тепер заново давати чи що? Попенцію-то вона тре об підлогу.Їй немає 4х місяців ще[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) Не знаю, як зубки - треба перевіряти регулярно? Більше гризти не почала.Син, як приїхав, то ревів "Я її боюся" - він собак боїться, взагалі; але дуже загорівся, коли запропонували і сподівався "вилікуватися" від страху. А тут таке: вона скаче від радості до нього, а він на ліжко застрибує з писком і соплями Я в шоці, кажу: Собака у нас лише через те, що ти сказав "Я дуже хочу, БУДЬ ЛАСКА, хай би й дешевшу, але купіть". Для мене це третя дитина: я вдома працюю, чоловік цілий день на роботі, син буде в школі, тобто всі клопоти на мені :)) А я, чесно, іноді й голову мию серед ночі день на третій після того, як її варто було помити :))Це, реально, як факт вагітності: страшно, розумієш, що життя зміниться, але вже дороги назад немає. Я була останьою, хто хотів завести тварину (саме через розуміння, що вона буде на мені), але знаю себе: я бурчу-бурчу, а тоді все зроблю, всіх полюблю :)) Коротше, вже всі дружать, всі одне одного мучать - все чудово! [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ничО-ничО :) Скоро не будете представлять, как без нее жили + мой тоже боялся собак, пока мы не завели первую. Эта - вторая. Прыгает. да :) Фотки покажете?[+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мене і ппередня господарка сьогодні просила показати фотки, а у нас немає :)) Ми не фотографісти зовсім, дуже рідко фоткаємося і фоткаємо. Але треба, очевидно, заводити папку поряд із Олесь, Уляна - "Кася"[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

моя мала (майже 14 на той момент) якось сиділа за столом, їла, сонце було ззаду а собаці (вона в нас була тоді тільки три дні) щось привиділося, вона як забреше на Туську. Туська за столом розплакалася - що, вона мене тепер не любить і буде кусати? :))) Зара вона з собакою робить що хоче, крутить її як хоче, вуха в косичку заплітає :)))) А пся балдіє - робіть зі мною що завгодно, тільки щось робіть :))) Скакання не треба заохочувати, бо зимою ви прийдете з роботи в колготках, а пся скакне на вас з нестриженими кігтями, і привіт. Ігнорьте її, коли скаче, а коли спокійна - гладьте і чухайте. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас в дропбоксі скани документів: 4 папки: Ігор, Лариса, Марта, Young Ursa Minor :)))[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так і намагаємося зі скаканням чинити, ага -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

клацнула вчора на телефон не знаю, чи вийде так подивитисяhttp://www.ex.ua/92332475там три фотки[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

какая классная! (т-т-т). Лайкер, я вижу, уже юзаете? :) И тема позитивная, пишите еще! [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую :) лайкер тільки вчора купили, а у дочки ДН - я зайнята, так що ще не розбиралась, як гратися ним :) сама вона ним не дуже зацікавилась :) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

поздравляю! А с лайкером просто - кто-то кидает, а она бежит и приносит. Он прыгучий, моему это больше всего нравится. И прочный :) [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я думала, може з підвипідвертом щось треба робити :0 не торчить вона від м"ячиків у нас, фрізбі любить більше. Або плюшеве щось мучити[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ох,я не знаю -со щенками дела не имела,наша собака к нам попала во возрасте старше года... может,с ветом проконсультируетесь?[+sign]Иногда мой кот смотрит на меня как бы со словами: "Вот я -кот, а чего добился ты?" [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

очень классная!! симпатяга такая!)) [+sign]Иногда мой кот смотрит на меня как бы со словами: "Вот я -кот, а чего добился ты?" [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хорошка, видно, что любимая)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах