Посоветуйте хорошего остеопата, пожалуйста

12 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Посоветуйте хорошего остеопата, пожалуйста
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да их немного, кажется: невирковец, самбир, парахин, репин. я с ребенком к репину езжу. пока что-л.сказать трудно, остеопатия, кажется, не дает мгновенного результата[+sign]In Google We Trust[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а какие проблемы вы хотите решить с помощью остеопатии (если не секрет)?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я была у Самбира+ он первый, кто поставил мне спину на место, да еще и щадяще (а опыт походов по другим спесиалистам у меня имеется)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Раджу перевіреного власним досвідом. Артамошкін Андрій Олексійович 067-955-43-17 Невролог, остеопат. Можете дзвонити, я спитала дозволу дати телефон. Приймає в 5 пологовому будинку на Севастопільській площі.Скільки я ходила по лікарях, поки мені не дали його координати - я Вам не можу передати. Зараз мені взагалі дивно згадувати про болі в спині, в колінах (в мене травма), про постійний головний біль, круговерть і запаморочення. Мені ставили ВСД, остеохондроз, початкову стадію гіпертонічної хвороби і ще цілий букет. Страшний сон... усвідомлювати, що мені 36, наче ж молода жінка, а почувалася доходягою. Стільки всього в житті хочеться, а ти нічого не можеш, бо тупо все болить і розвалюється. І депресуха на цьому фоні.... жах.Власне, з його допомогою я повернулася до нормального здорового стану, зійшла власними ногами, під рюкзаком 20 кг минулого серпня на Казбек, а це на хвилинку 5030 метрів висоти, льодовик, кошки, льодоруби, гірняшка :)))Приємно згадати :))) Шкода, не знаю як повісити фотки з Казбека в профіль :)Зараз мрію про Ельбрус. Хто б мені сказав 2 роки тому, що я все це зможу і буду жити так, як хочу, а не так, як мені дозволяє хворий організм.... :)) Тому сміливо раджу цього лікаря. Не хворійте![+sign].....а ну быстренько пошла, покопалась в себе, и нашла себя молодой и привлекательной! (c) Happy Julia[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а сколько стоит сеанс у таких специалистов?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У Артамошкіна 300 гривень сеанс. [+sign].....а ну быстренько пошла, покопалась в себе, и нашла себя молодой и привлекательной! (c) Happy Julia[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а сколько нужно в среднем? Я понимаю, что зависит от проблемы и возраста.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Скільки Вам потрібно Ви зможете вирішити по власних відчуттях, які обговорите з лікарем. Різні проблеми лікуються ж по-різному, і в методах і в часі. Дещо знімається одразу на першому сеансі, дещо - місяць, два. Ви самі відчуєте.Мені головне було, щоб ніхто мені не смикав хребці, не вивертав шию і т. ін. Я про це йому одразу в дверях сказала, бо мала негативний досвід. Ну я ж тоді не знала як він працює. Може виглядала ідіоткою, але то не суть :))))Я ходила 2 рази на тиждень. Полегшення відчувала з першого сеанса і спала ввечері як вбита. Вперше за кілька місяців. [+sign].....а ну быстренько пошла, покопалась в себе, и нашла себя молодой и привлекательной! (c) Happy Julia[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

остеопат Сергей Головань (066) 272 94 12 или (063) 478 30 53
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В медицинском центре «Призма» принимает  профессиональный врач-остеопат с высшим медицинским образованием, с общим стажем работы 14 лет,  и специальным образованием школы остеопатии, что позволяет ему успешно практиковать уже более 4-х лет. 

http://esthetic.prisma13.com/services/osteopatiya/

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В медицинском центре «Призма» принимает  профессиональный врач-остеопат с высшим медицинским образованием, с общим стажем работы 14 лет,  и специальным образованием школы остеопатии, что позволяет ему успешно практиковать уже более 4-х лет. 

http://esthetic.prisma13.com/services/osteopatiya/

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах