новшества уже 2015г.

51 сообщение в этой теме

Опубликовано:

новшества уже 2015г. Державну підсумкову атестацію з української мови поєднають із зовнішнім незалежним оцінюваннямДПА (крім укр) вперше проходитиме не за збірниками, а винятково за завданнями, які розроблятимуть школи.введуть показники «склав» чи «не склав».вводяться тести двох рівнів з математики, української мови та літератури (рівень А – легший; рівень Б – складніший).з наступного року вищі навчальні заклади відмовляться приймати сертифікати ЗНО попередніх років. http://www.mon.gov.ua/ua/actually/37980-dergeavnu-pidsumkovu-atestatsiyu-z-ukrayinskoyi-movi-poednayut-iz-zovnishnim-nezalegenim-otsinyuvannyamлюди, я искренне сочувствую всем, кто попадает под каток всех этих колебаний..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Випускники коледжів вступатимуть на підставі ЗНО - и только на 1й курс + http://osvita.ua/vnz/consultations/43144/Вступ власників дипломів молодшого спеціаліста до вищих навчальних закладів у 2015 році здійснюватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Про це було наголошено під час засідання третьої робочої групи щодо умов прийому до ВНЗ у 2015 році, яке відбулось у Міністерстві освіти і науки.У засіданні взяли участь перший заступник міністра освіти Інна Совсун, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, представники вищих навчальних закладів, департаменту вищої освіти МОН та громадськості.Робоча група розглянула пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення проекту Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2015 році.За повідомленням Міністерства освіти і науки, під час обговорення було вирішено, що вступ у 2015 році до вищих навчальних закладів здійснюватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, абітурієнти, які мають диплом молодшого спеціаліста, зможуть вступати на ОКР «бакалавр» лише на перший курс вищого навчального закладу і тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.Як відомо, у попередні роки випускники, які отримали диплом молодшого спеціаліста, мали можливість вступу на другий курс навчання у вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації без подання сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Подскажите, это ж пока пресс-конференция? новых правил вроде еще нет? и как может выглядеть это загадочное "поеднання"??
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вроде пока нету. что и печалит... () ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мне это напоминает "а вы, друзья, как ни садитесь..." я только в этом году поняла как я правильно поступила, отправив в школу в 6 лет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Феерично .[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тю, так я это знала давно. ) Вот сво...[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

какая связь?) () ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

год поступления не совпал с радикальными изменениями правил, и возраст мне руку для разных альтернативных образовательных планов
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а, это с высоты свершившегося) Думаю, нам всем изначально очень повезло со страной)В той или иной мере...всем)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и зачем тогда в колледже учиться? они ж только новый закон о высшем образовании приняли, где колледжи прописаны. я надеялась, что все идет к тому, что колледж выдавать будет диплом мл бакалавра. сплошная лотерея:(мрачненько все так - мой на первом курсе колледжа, можно еще в школу вернуться:) а то перспектива учиться 4 года в колледже + 5 в вузе не радует.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

чисто теоретически Думаю, это для того в перспективе, чтобы не много людей шли в вуз после колледжа. Опять же, в теории колледжа должно хватать. у нас слишком большой перекос в сторону высшего образования. Его столько не нужно. С другой стороны, среднего специального мало, престиж его самого низок. Я так понимаю, это хотят изменить...Другой вопрос практический - люди жили, поступали, планировали свое будущее, исходя из прописанных норм. А теперь "бац, вторая смена"...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не совсем поняла,это касается и выпускников училищ? и техникумов?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

рабочие специальности ушли в небытие, надо поднимать производство, но пока некому, ближе рейдерство, ато и тд() [+sign]— А где я могу найти кого-нибудь нормального?— Нигде, — ответил Кот, — нормальных не бывает. Ведь все такие разные и непохожие. И это, по-моему, нормально.(с) Алиса в стране Чудес[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

это как-то все в кучу... и ато еще, причем? Рабочие специальности не все совсем ушли. Но престиж низок, да. А колледжи - это не столяры и слесари...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

касается. они должны сдавать зно теперь и поступать на 1курс+ Выше по ссылке в коменте ГликеРии точнее
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нда, мы будем первопроходцами этих новшеств уже попали со всемиркой - надеялись ее сдавать.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Нервов вам покрепче. ) Мы тоже пока зависли с такими новшествами по колледжам. Но мы-то хоть после 9го хотели, а тем, кто после 11го класса, тем уже зависать-раздумывать некогда. )[+sign]Ничто так не мешает роману, как чувство юмора у женщины или отсутствие его у мужчины. О.Уайльд[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А что за бред со сдачей ЗНО по укр.языку и лит-ре в апреле??? только что прочитала
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

теперь думаю "пусть в школе сидит" , а они вдруг опять все переиграют? капец какой-то
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+ http://osvita.ua/vnz/consultations/43285/Випускники коледжів при вступі до ВНЗ складатимуть іспитиУ Міністерстві освіти і науки вирішено відмовитися від ідеї застосування норми, згідно з якою молодші спеціалісти мали вступати на навчання до вищих навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОН.Своє рішення у міністерстві пояснюють опрацюванням пропозицій громадськості щодо умов вступу на навчання в 2015 році, зокрема, про збереження правил вступу молодших спеціалістів при вступі на програми підготовки бакалаврів."Врахувавши думку громадськості, Міністерством освіти і науки буде передбачено в Умовах прийому на навчання до вищих навчальних закладів у 2015 році конкурсний відбір на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра за результатами вступних випробувань", - повідомили у Міносвіти.Як відомо, наприкінці минулого тижня в освітньому відомстві відбулося засідання третьої робочої групи щодо умов прийому до ВНЗ у 2015 році, на якому було наголошено, що абітурієнти, які мають диплом молодшого спеціаліста, зможуть вступати на ОКР "бакалавр" лише на перший курс вищого навчального закладу і тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.Чи зможуть власники дипломів молодшого спеціаліста вступати до університетів за скороченими програмами підготовки у міністерстві не повідомляють.[+sign]учАСтвовать, чуВствовать, извИнить бАндеровка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я уже читала ) Во веселуха пошла! Хотя в ПЕК НАУ и в этом году сдавали экзамены для поступления на бакалаврат[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так вроде и сейчас так, надеюсь что все таки не перекрутят все наизнанку и дадут учится по заранее прописанным правилам, а то сюрприз за сюрпризом.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение