Питання про контрацептиви Джаз

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Питання про контрацептиви Джаз Дівчата, хто приймає Джаз - таке питання: Приймаю першу упаковку. Наприкінці упаковки (4-й тиждень) забулася і пропустила десь три пігулки, гормональні, не плацебо. Схаменулася вже коли настав час приймати плацебо. Я прийняла дві гормональні пігулки разом з порожніми і допила порожні. Десь за три дні до кінця упаковки почало мазати, так ніби місячні ніяк не почнуться. Сьогодні остання пігулка, почалися повноцінні місячні. Це нормально? І я так розумію, мені завтра без перерви починати нову упаковку, так? Дякую.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы решили не читать инструкцию)))?+ Есть 2 варианта при пропуске 15-24 день:1. продолжать пить, при этом начинать новую пачку, как только закончились активные таблетки в старой.2. Проигнорировать старую упаковку, а пропуск посчитать началом таблеток-плацебо (4 дня) и начать новую пачку. Мне кажется, второй вариант лучше.Но вообще, так не шутите. Это ж и кисту надуть можно, если так принимать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якщо пропуск більше 1 дня то таки почнуться місячні (кровотеча відміни). Забувати дуже недобре. Клади упаковку біля зубної щітки. Перед сном 2 процедури разом. Інакше забуватимеш. Берімор що радить? [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та я чесно кажучи тупанула :) Я колись довший час приймала пігулки, оце зара вирішила, що знаю, як :) а сьогодні оце подивилася інструкцію - виявляється, не все знаю :( Ворона я, визнаю. Получається, я пролонгувала фазу плацебо і перемішала її з гормональними. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Берімор взагалі не дуже охоче мені їх прописала, вона наполягала зразу на вишкрябанні, а я випросила ще три місяці пігулок, глядиш, розсмокчеться.Упаковка і так біля зубної щітки лежить, п*ю зранку, але якось був такий тиждень, що всі ранки вибилися зі звичного режиму.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Модна увечері, коли голова вже розгружена. Аби в один і той же час доби. [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах