гепатолога порадьте. або гастроентеролога.

32 сообщения в этой теме

Опубликовано:

гепатолога порадьте. або гастроентеролога. У мами проблеми з печінкою. Буду вдячна за реальні контакти[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ап, мож підкажете? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Если подойдет в 9-й б-це на Сырце, зав. отделением гастроэнтерологии.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

гепатологи в инфекционном отделении в больнице №15 на Фрунзе ,107. по справке телефон узнать можно и записаться на консультацию.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Пожалуйста можно и мне контакт заведующего в 9 б-це [+sign]«Если Вы еще не беременны, тогда мы идем к Вам!» [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Прочитано(-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тобто ви своєю не дуже задоволені, так? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Галя, наберите меня, пож-та, не могу написать в личку ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

задоволена, але я розумію, що в неї ще не достатньо досвіду, вона з лікарів там сама молода.. Деталі , якщо цікавлять, по телефону або в лічку.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в той же поликлинике очень хорошая гастроэнтеролог -Татяна Владимировна, на 4 этаже , №каб.можно узнать в регистратуре. без талонов. [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, все записую [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если удобно будет - наберу после обеда сегодня [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а можно ваш мейл? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пишите прочитано
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пошта щось не працює, прочитаноМамі і Вам -здоров"я!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

.. [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, дякую. я писала вам на пошту, але відповідь побачила тут. зараз скопіюю собі, й можна буде потерти) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а ще раз нагадайте прізвище вашої лікарки, будь-ласка [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

лікарка С
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А какого характера проблемы?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, тріть. я все записала [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

болить печінка. навесні робила УЗД - точно не жовчний вона колись хворіла на гепатит А, але ж ще харчується не буду коментувати як.каже, що боляче на правому боці лежати, відчуття, що печінка "выпирает" (с)[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Печень сама по себе болеть не может, в ней нет нервных окончаний, то все-таки желчный. А остальные гепатиты исключили? Кроме УЗИ для любого врача нужно иметь на руках печеночные пробы. Так сэкономите количество визитов к врачу. Из гастроэнтерологов мне нравится Клим из Медикома.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можливо, не власне печінка. тут більше справа в тому, що я приблизно розумію - в чому питання, але я не авторитет. от якщо це саме скаже лікар, ще й за гроші - має бути ефект) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение