народ, а ну просветите меня по поводу ортодонта и пластинки

51 сообщение в этой теме

Опубликовано:

да, дочке недавно 4 шт. удаляли, а потом уже делали пластину[+sign]В детстве мне казалось, что 30 — это уже глубокая старость… Оказалось — показалось ))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ми зробили знімки, потім зліпки, потім прийшли З ДИТИНОЮ вдягати пластинку, тому що зліпки зліпками ,а її підігнати треба.У знайомої в пластинці за 500 грн щось вже двічі протиралось. У нас за 2500 вже рік, не уявляю, що там може протертися[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О боже, Вы меня пугаете:( Н
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сину ставили в майже 9 років нічого не видалялиНосить вже рік, результат Є!Півроку носив верхню платину, потім додалась ще нижня.[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну нам вначале тоже не удаляли, а когда 3 пластину делали, то некоторые зубы уже мешали. Я же не говорю, что всем удаляют. Врач смотрит ортопантомограмму, и только тогда дает рекомендации. А у кого-то и без удаления все хорошо.[+sign]В детстве мне казалось, что 30 — это уже глубокая старость… Оказалось — показалось ))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а я ніяк не згадаю назву :) Ну, реально, місяць як знайомі поставили в пол-ці пластинки і вже вдруге вона жаліється, що щось протерлось[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да, да...( якраз зайшла запитати чи я така "одна на планете"(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

про Прометек не слышала раньше, мы в Модесте сделали, по 1000 грн пластина (и верхняя, и нижняя в 1 цену), довольны Нижнюю носим с осени, результат заметен, верхнюю только надели. Раз в 3-4 недели ездим к врачу показываться и он подпиливает, если надо, пластину. [+sign]Женщина - как театр, сегодня комедия, завтра трагедия, а послезавтра гастроли в другом городе:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а я чула історію, коли дитині не надівали ніяких пластин до 12 років, а потім наділи брекети і все прекрасно. Як ви думаєте, можна зараз пропустити цю пластину?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можна й так, але ціни на брекети... Навіщо затягувати до брекетів, якщо можна зараз малою кров"ю проблему вирішити. Але це моя особиста думка. Ну і зуби в доньки жахливі - пломба на пломбі, а брекети можуть нашу проблему посилити (([+sign]В детстве мне казалось, что 30 — это уже глубокая старость… Оказалось — показалось ))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ось щойно говорила з знайомою-стоматологом, так вона сказала, що якщо прикус перехресний - то не варто затягувати до брекетів
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

зависит от того, какая проблема у ребенка. может оказаться, что челюсть узкая, все зубы не помещаются, и надо будет удалять здоровые четверки, чтобы правильно развернулись и разместились все зубы. А пластинками реально способствовать развитию челюсти и ее правильному размеру.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

это неправильно, потому что кроме прикуса, есть еще масса проблем. Моей вообще брекеты не рекомендовано из-за++ склонности к кариесу[+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1000 у нас такая проблема [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А я слышала другое мнение, что неправильный прикус - одна из причин развития кариеса и разрушения зубов. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дівчата, а хто порадить хорошого ортодонта за нормальні гроші?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це в дитини до 12 була невелика проблема ми ставили пластини років у 7 - там страшенна спадковість. Результат: все класно, нижня щелепа дорозвинулась (розширилась і посунулась вперед), верхні зуби зібралися докупи. Але, з огляду на те, що до 7 років обличчя вже сформувалось, то у малого тепер таке "мужнє підборіддя". Носили ми її років 5, мабуть.Тепер панікую з малою (4 роки), бо їй явно "мужнє підборіддя" не пасуватиме. А вже зараз не виріс 1 зуб (справа є центральний, а потім зразу ікло), а про щілину між середніми верхніми зубами їй кажуть "ой, а ето зубік мишка унєсла?" Ортодонти усі мене посилають. Далеко... "Кагда вирастут по 4 постоянних зуба, тогда і пріхадітє". Так що так само шукаю хорошого ортодонта за нормальні гроші. Бо коли вилізуть по 4 постійних, будуть втрачати свідомість "мамочка, кашмар, гдє ж ви билі раньше?" - як було зі старшим.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мы ходим к ортодонту на Троещину. очень неплохой, молодой, но знающий доктор. за пол года ношения капы полностью исправился прикус, выровнялись все зубки. теперь переходим на более жесткую капу, чтобы закрепить результат. Если территориально Вас устраивает - могу дать контакт.По цене - если капу покупаем на месте, то 4 консультации в год - бесплатно. Если капу покупаем сами - консультация 100 грн. С нашей проблемой, по крайней мере, так
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а можно и я спрошу? У нас узкая нижняя челюсть, верхняя более менее. Но нам сказали, что ставим пластину на верх, чтоб зубы сошлись и немного расширить верх, а потом уже к нижней челюсти перейдем. А раньше этот же врач, говорил, что ранише низ, а потом верх. Как правильно?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

верхню спочатку ставлять, зазвичай вона розширється і тягне за собою нижню спочатку, а тоді вже безпосередньо на нижню діють[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо так нам и сказал врач, просто раньше, вроде, про нижнюю говорил.Успокоили :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение