як думаєте, реально наразі

57 сообщений в этой теме

Опубликовано:

КПІ-Шулявка або Фастівський район)як зручніше?[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дівчата, давайте з самого початку домовимося: я не бронюю (й досвід мала негативний, й час зараз тривожний). я привезу все це 21 квітня, хто перший подзвонить та приїде - тому продам. бажано оптом:) 099 706 18 89[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так когда звонить? хочу горку) могу самовывезти
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я бы забрала оптом
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну вот, а говорите - спроса нет :))) "ты .. это.. если шо - заходи! " :)) (с) [+sign]Все мы преданы... кому-то или кем-то[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Могу и в Фастовском забрать где именно ? можно уточнить , чтобы посмотреть сколько км деньги могу подвезти на Шулявку
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

перший 21-го подзвонить в 00.01? )) (якщо що, я не претендую, мій малюк вже 1.80 )) )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

модно в вашей теме продать одну штуку?) нам подарили- мы пользовались ровно 1 раз http://www.mothercare.com/Blossom-Farm-Clover-Cow-Sit-Me-Up-Cosy/130438,default,pd.html продам за 300 грн
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

якщо заберете у Фастівському, то Ви у пріоритеті) можна навіть на ці вихідніс. Червона Мотовилівка, від КП максимум 45 км, можу десь вивезти на пів-дорогиДзвоніть 099 706 18 89[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мы тоже просто соседям отдали и горку и качельку корабль так как не было ни одного звонка, Вот осталось от набора еще пару кресел шезлонгов детских думаю тоже отдать соседям[+sign]Расти деревце на домик, для семейки http://treeofmoney.ru/163186[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Боже мой, вы ж мне нужны очень! Я согласна забрать все оптом)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вопрос на засыпку - эта красота в упаковке или без? Спасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

это в упаковке, мы же не пользовались в картонной коробке собственной)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А можно я у вас откуплю шезлонги детские ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мені мабуть зручніше у вас забрати в селі , бо ми відносно поруч .Вам потрібно вивезти в ці вихідні чи можливо в наступні ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Если не составит труда - напишите плиз мне на мыло [email protected]спасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можна в наступні. тоді я все це добро до Києва не везу [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Aime обіціяє забрати все самовивозом, мені, звичайно, то зручніше) якщо щось не "зростеться" - буду тарабанити до Києва та продавати бажаючим;) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Конечно реально, если цена не как за новую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Стаю в чергу. + [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дуже Вибачаюсь , але наразі зможу купити тільки гірку , самовивозом в наступні вихідні ( буду їхати з Маковища) Питання наступне : розрахунок коли буду забирати чи підвезти завчасно (типу бронь) в четв-пятн (17-18)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

где вы были неделю назад Я крестнице выбирала песочницу.Она как раз такую хотела [+sign]У меня счастье ЕСТЬ! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вище відписалася з вибаченнями , що забираю самовивозом тільки гірку . Так що пісочниця ваша , якщо автор захоче вам продати )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А може хтось хоче продати таке добро (БУ) ? http://detto.com.ua/stoly-stulja/3145-detskiy-stolik-dlja-piknika-s-zontikom-step2-787700.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

встану в очередь)) Галя, а реально, в каком оно состоянии?+ удобно будет крестнику подарить, как думаешь?Но вижу, тут очередь уже)))[+sign]ICQ 430844015067 858 83 83095 725 13 15IraIgor(барабака)i.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение