як думаєте, реально наразі

57 сообщений в этой теме

Опубликовано:

як думаєте, реально наразі продати б/удитячі пісочницю та горку для дачі/приватного будинкупластиковіамериканські STEP2гарна якістьдавала об"яву на клумбі та сландо - тиша((чи воно зараз нікому не потрібно?пісочниця краб 450 грнгорка 400 грн[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у нас сусіди спалили свою пісочницю, очевидно, не змогли продати. Але в них дерев*яна була. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нє, тут пластик, з кришкою - можна використати й як басейн, не дуже глибокий [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Это лично мое мнение, дорогие вещи обычно сложно продать, т.к, тот кто может - купит новое, а кто нет, тот и б/у не потянет. Есть три варианта- подождать лучших времен- поставить цену символическую- просто отдать или подарить кому-то.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та ціна символічна, не як Карт"є так точно. я суто про попит) немає його( [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а що почому?:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хочу! можете кинуть ссылку? на какой возраст примерно горка? маленькая совсем? [+sign]Все мы преданы... кому-то или кем-то[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мне надо, давайте ссылку сюда
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не можу зараз дати жодного посилання - інет гальмує страшенно, з закладок взагалі нічого не вантажиться(( спробую пізніше, бо форум теж висне... [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и я бы горку домой взяла) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

И я хочу ссылку-ждемс :) [+sign]Единственный след, который мы можем оставить после себя в этом мире,- это след любви. Альберт Швейцер [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ми віддали сусідам (-) -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

конечно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мне интересно, давайте ссыки и цены ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"Так не достанься же ты никому!!!" :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я бы точно рассмотрела:) (-) [+sign]такое:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

оторвут с руками, подождите сезон ближе подойдет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100! [+sign]Не прилагай столько усилий, всё самое лучшее случается неожиданно.Габриэль Гарсиа Маркес[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

додала в стартовий пост посилання. ще допишу, що горку в Київ привезти зможу, а от з крабом - складніше, він в діаметрі завеликий для мого авто, його мені доставляли у фольксвагені кадді. але щось придумаємо:)[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а сколько горка стоит? и в каком состоянии? Спасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я заберу у вас!!!! позвоните мне или маякните, пожалуйста.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ціна в старт. повідомленні, я вже виправила. нормальний стан, юзалася активношурупчики трохи поржавіли, через те, що вона була на вулиціале їх не видно)вірніше видно тільки тому, хто її збиратиме;)торгуюся трошки:)))[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а где горку забирать, если что?))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

де можливо забрати обидві речі якщо самовивіз ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

КПІ-Шулявка [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение