Ищем единомышленников и соратников

51 сообщение в этой теме

Опубликовано:

Так а Вам зачем?))) Вы со стержнем и сами тираните)))) [+sign]И вся планета распахнулась для меня! И эта радость, будто солнце, не остынет! Не сможешь ты уйти от этого огня! Не спрячешься, не скроешься – Любовь тебя настигнет! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ви якісь такі питання задаєте, як з іншої планети, чесно+ у мене син якраз)) но я в принципі не фантазую на тему яку я СОБІ хочу невістку - бо невістка буде СИНОВІ, а не мені)))тому давайте безвідносно невістки, якщо можнави хочете, щоб я визнала, нібито є поведінка/спосіб життя/довжина спідниці/вотевер, які роблять насильство ДОБРОМ і благом!? такого не буде, давайте я зразу скажу)) так, я погоджуюся, що є певні чинники, які збільшують ризики виникнення ситуацій, коли насильство стає вірогіднішим. Але це тільки тому, що є ЛЮДИ, які вважають насильство для себе ДОПУСТИМИМ, нормальним. Які вважають, що вони МАЮТЬ ПРАВО на насильство у цих ситуаціях. І це - проблема. Ще раз, іншими словами. Проблема в тому, що є люди (переважна більшість яких - мужчини) які вважають, що мають право, мають ПРИВІЛЕЙ чинити насильство по відношенню до жінок. Якби таких людей не було, то будь-яка (підкреслюю, БУДЬ ЯКА) поведінка самих жінок не грала би ніякої ролі - хоч би вони абсолютно голими та п"яними по місту бігали.... Тому я вважаю абсолютно аморальним фокусуватися на поведінці жертви насильства замість того, щоб сконцентруватися на факторах, які дозволити вважати цьому конкретному мудаку, нібито він може/має право згвалтувати цю конкретну жінку.Щодо "предосудительного" способу життя... Не знаю... Мені здається, що святоші та лицеміри - набагато гірше явище, ніж ті, хто чесно робить помилки і чесно потім робить з них висновки....[+sign]"Деньги делают женщину человеком" Dinkey © [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

співчувати можна не тільки жертві, прийом, прийом))+ можна просто співчувати - бо людині боляче, наприкладв шоці, що це треба пояснювати[+sign]"Деньги делают женщину человеком" Dinkey © [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну взагалі-то це досить НЕнормально - жити з людиною і не знати, чого вона хочеце і називається - бути в стосунках, дослухатися до реакцій, запитувати, вникати у внутрішній світякщо люблячий партнер не кончений нарцис (егоїст), то це виходить само собоюі по моєму, налаштовувати проти свого чоловіка навколишній світ і внушати, що вся його "прекрасність" пропаде разом з вами - не менш підло, ніж вся його гіпотетична "жертовність"[+sign]"Деньги делают женщину человеком" Dinkey © [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы действительно не чувствуете разницы между насилием и тем примером с абортируемыми девушками?[+sign]И вся планета распахнулась для меня! И эта радость, будто солнце, не остынет! Не сможешь ты уйти от этого огня! Не спрячешься, не скроешься – Любовь тебя настигнет! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ППКС() [+sign]"Ich bin der groesste Psychiater der Welt!"(c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой, присоединюсь к вопросу (тоже с ..ликаря.)+ Девушка в кабаке напивается с двумя мужиками, едет с ними на хату, там её пользуют, потом где-то высаживают из машины и таблетку какую-то дают, мож, что-нить психотропное.Она какое-то время провалялась на улице на морозе и кто-то добрый довез ее домой.Жертва или безголовая курица, которая САМА спровоцировала ситуацию?Не оправдываю мужиков, мудаки, но!!!![+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Никто не имеет права пользоваться слабостью другого человека Это же так просто. А разговоры о провокациях, это просто разговоры. В свете последних событий, и применяя такую логику, оправдать можно любое насилие. Ну, к примеру, студентов на майдане, которых избил беркут... Они спровоцировали? Они ведь не разошлись, когда им было предложено. И у нас получаются двойные стандарты. Когда нам выгодно, мы жалеем жертву, когда нет, мы говорим, что она спровоцировала такое отношение к себе((([+sign]И вся планета распахнулась для меня! И эта радость, будто солнце, не остынет! Не сможешь ты уйти от этого огня! Не спрячешься, не скроешься – Любовь тебя настигнет! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение