Домопожіть, у дитини погані аналізи(нирки)

11 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Домопожіть, у дитини погані аналізи(нирки) Усім доброго дня.Якщо хтось, може, допоможіть будь-ласка, контактами лікарів і закладів, куди можна звернутися на обстеження і консультацію.Моїй донечці 5,5рочків, звати ЛізаМи живемо в пригороді, 2,7 роки лікуємо нирки, діагноз нам поставили гломерулонефрит, нифритичний синдром. Дитина гармоночутлива, лікуванню преднізолоном підалася добре, але через деякий час знову аналізи погіршують, і все починаємо спочатку. На тій неділі білок був 0,33, сьогодні 1,33. Коли потрапляємо у лікарню, то це на 1-2 місяці.Садочок не відвідуємо, виконуємо усі постанови і застереження лікаря.Була на консультації у Багдисарової, дуже покладала великі надії на неї, але мені здається що за 10хв. які ми провели у неї, вона тільки розкритикувала лікування, не сказала нічого конкретного і все. (Наш лікар, який нас лікує, є ученицею Багдисарової.)Лікар, уже цього разу має намір підключати до гармонів цитостатики. А я чомусь дуже боюсь, щоб усе зробити вірно, нічого не пропустити і не нашкодити донечці.Буду вдячна вам за поради, оскільки потрібно терміново вирішувати куди нам завтра прямувати, чи у своє лікарню, чи консультуватися ще в якомусь мед. закладі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В педиатрию в охматдет? Если в институте не помогли... [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на Богатырской были? Там при отделении нефрологии есть кафедра, и главный детский нефролог Киева принимает, может к нему попробовать на прием попасть?[+sign]Пф! Я и сейчас без трусов.***- Графиня, Вы почему арбуз не кушаете?- Ухи пачкает.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100, только на Богатырскую. У них самый большой опыт в детской нефрологии, и специалисты там хорошие .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, поищите ее, она мне два года назад советовала нефролога Иванова Дмитрия Дмитриевича+ дай ей Бог здоровья Иванов очень помог, сделал нужные анализы, поставил правильный диагноз, назначил адекватное лечение. Когда понадобилась операция, тоже отправил адресномы к нему ходили в частную клинику возле метро Печерская, но он и на Богатырской принимаетсил Вам и здоровья, как вспомню свое состояние два года назад, так вздрагиваю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я тоже за Иванова, но хочу предупредить, если нет материальных возможностей, то лучше на Богатырскую. В кабинете на Леси его прием стоит недешево .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Иванов напишите мне [email protected] дам его телефони на Богатырке хорошие врачи[+sign]В этой жизни мы все делаем выбор...И самое трудное- жить с ним...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, забыла написать, там очень недешево(( [+sign]Все пройдет...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Домопожіть, у дитини погані аналізи(нирки) Я була два рази на консультації в Охметдеті, лікар дуже довго вивчала наші виписки, при мені тел. в лікарню, щоб нас прийняли на обстеження, але вільних місць не було. Потім там же нас записали на консультацію о Багдисарової. Ми нещодавно були в 7-мі лікарні на Подвисоцького, були проблеми із лімфоузлами, там хірург почувши про наш діагноз, запропонувала звести із Багдисаровою(там є також відділення нефрології, але після того як взяла гроші, про це забулася, і годує завтраками)Чи може хтось, щось порадити по цьому центру.За Іванова теж читала, і картаю себе, що давно до нього не звернулася, але начебто була ремісія, а тут усе так різко повернулося.Буду вдячна, якщо у когось є контакти iruskaДякую усім за відповіді.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я ж вам написала контакти в тому числі Іруськи[+sign]В этой жизни мы все делаем выбор...И самое трудное- жить с ним...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Автор, как ваши дела? Если что, + за Иванова. Нормальный дядька - и поговорить, и рассказать, и помочь. Думаю, контакты уже у вас, и надеюсь, проблема решена...[+sign]Никогда не жалей куска хлеба для бездомного пса, ведь для тебя этот кусок - ни что, а для него - это жизнь...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах