Хто вишиває по наборах для вишивки - підкажіть будь ласка, бажано терміново

44 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Хто вишиває по наборах для вишивки - підкажіть будь ласка, бажано терміново Я уже сто років не в темі, то ж прошу порад. Набори якої фірми вважаються кращими? Як не натрапити на москаля? Яку нитку краще вибирати - ДМЦ, Анкор, чи може Мадейру? Які нитки найлегше докупити у разі, якщо штатної (в наборі) не вистарчить? Яку брати канву? Яка дрібніша - № 18 чи № 16? Яка найпоширеніша? Це я хочу свекруні купити подарунок на ДР. Найдрібнішу канву не хочу купувати, хочу середню.Дякую всім за поради. Набір буду замовляти сьогодні, тому питання досить термінове, якщо ваша ласка. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чем выше номер канвы тем она мельче по наборам посмотрите нашу "Маричку" - хвалят.Правда только что посмотрела у них только бисер вроде.[+sign]** "Не бойся врагов - они могут только убить, не бойся друзей - они могут только предать, но бойся равнодушных, ибо с их молчаливого согласия существуют на земле предательство и убийство" Бруно Ясенский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вишиваю не наборами, але + купую в магазині Мотокhttp://motok.com.ua/shop/category/vyshivka-nitkami/tkani-dlia-vyshivaniiaУ них легко зорієнтуватись по розміру канви - вказують кількість хрестиків у 10 см.Загалом там дуже приємні дівчата, по телефону проконсультують толково.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Набір купуйте обережно уважно дивіться який там бісер бо я купила а він китаський різнокаліберний - робота стала виходити не акуратною то я її закинула подалінайкращий бісер чешсьий не знаю чи е з ним набориале в магазинах рукоділля підбирають по кольорам
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Чарівну мить" подивіться. У них чудові схеми і для бісера, і для хрестика. У наборі ниток завжди щедро.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мені не бісер, а хрестиком. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

моток мені сподобався, але ж у них лише поштова доставка, нє? чи є варіанти? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вони можуть Новою поштою відправити. Я брала на 300 грн з хвостиком, то поштою безплатно було.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Найпоширеніший розмір канви Аїда-14.Думаю,+ найлегше докупити ДМС.Сподобались набори Luca-S(Молдова),погугліть.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

отталкивайтесь от дизайна, у любой фирмы есть шедевры и провалы. Мадейра как раз в основном в рос.наборах. Российские - Золотое руно, Панна, Кларт, Риолис, РТО. ДМС и Анкор легче докупить, да и потом их можно использоватьРазмер канвы - можно и 40лен взять, но глазки? Если у свекрови зрение не очень - канву покрупнее. И сразу смотреть, что в наборе - если лен или равномерка, то учитывать, что ей надо делать разметку или больше напрягать глаза. Самая распространенная аида 14 крупная или 16.На мой взгляд лучшие наборы Ланарте, Гувернер, Дименшенс (на любителя, там разбор ниток и нитки самоокрас, не докупишь), Лука-СИз наших Чаривна мыть - есть хорошие дизайны, а есть пятна жуткие, Нова Слобода, Алисена, Мережка, Лансвит.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 за Лука, их серия ягод-фруктов, калина - просто чудо. Но размер большой, правда и канва крупнаяя. Вживую чудесно смотрятся
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якщо хочете вишивати квіти,то дуже раджу+ фуджико вишивку.Нитки хороші і красиві,шиєтья легко і швидко.Готові вишивки-ЧУДО.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я думала Чукотка хоче вишити для свекрухи,а Ви кажете " Если у свекрови зрение не очень,..."...)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тут+ https://www.google.com.ua/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D1%84%D1%83%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%BA%D0%BE%20%D0%B2%D1%8B%D1%88%D0%B8%D0%B2%D0%BA%D0%B0
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ні, я буду шити до наступного ювілею :)) Я хочу їй набір подарувати [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

но у фуджико свои нитки, как у дима
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Свои.А что?Они же в наборе.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

автор хочет с возможностью докупить
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ні, я теоретично, чи можна докупити... Замовила вже ДМЦ, ось такий: http://motok.com.ua/shop/product/nabor-dlia-vyshivaniia-krestom-letnii-polden-dmcОдного не розумію - де ж там літо на картинці, наче сніг лежить :)[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ого, не простенький варіант) то сонце так засліпило, що ззаду пересвічено)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мені теж хотілось сказати:огооооо!Куди тим Фуджико!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я несколько наборов дименшен вышила, понравилось очень. Ниток хватило и даже осталось. Мама очень хотела Андреевскую церковь вышить, купила набор Новая слобода - недовольна. Голову ломаем, как его спасти теперь. То, что крестом нормально, дошла до бисера и ужас, кривой разнокалиберный, подбор цветов - цыганщина какая-то:(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну моя свекруня - профі, на стінах вже живого місця нема :-) :-) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лука-С на 16 канве зачастую. мне мелковато, я люблю 14-ю. калину не знаю, это новое, видимо. у меня два набора панно с яблоками и лимонами ждут своего часа...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я Дименшнс люблю, нитки всегда оставались. мулине люблю ДМС ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах