сколько рыб может жить в аквариуме 18 л?

30 сообщений в этой теме

Опубликовано:

грунт треба прожарити в духовці. Потім закопати рослини, залити водою на 2/3 акви можна ще купити на Птічці присадки, які регулюють якість води. Але то треба робити з умом, дивитися на жорсткість і всякі там інші параметри. Тоді доповнити акву водою, вичекати ще пару днів і зариблювати. В маленькому акваріумі біологічна рівновага встановлюється довше, ніж в великому, тому візьміть одну рибку і приготуйтеся до того, що вона може хворіти (манка, наприклад, з*явиться або ще якась напасть). Як правило, рівновага налагоджується після першої партії риб. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в нашем случае так проще на даче вода из скважины подается (железа много), а жить рыбам до сентября там.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ми при щомісячній підміні води додаємо саме воду з скважини (теж багато заліза) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А может для колличества к одной золотой попробовать подселить туда штучки 3 неона? Или пару улиток ярких. [+sign]Мне все надоело... Пойду, брошусь под одеяло...Мне бы хотелось каждое утро вставать на рассвете, делать пробежку, обливаться холодной водой... Но я сильнее своих желаний!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

По поводу воды - мы 10 лет прямо из крана доливаем процентов 20 при чистке. Но у вас маленькая банка, надо отстаивать и подменять половину. [+sign]Мне все надоело... Пойду, брошусь под одеяло...Мне бы хотелось каждое утро вставать на рассвете, делать пробежку, обливаться холодной водой... Но я сильнее своих желаний!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение