Ми з Кріту повернулися. Мож кому-що цікаво - питайте

32 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Ми з Кріту повернулися. Мож кому-що цікаво - питайте Їздили я+чоловік+2 дітей + моя мама. Відпочивали 2 тижні. Поїздка на 100 % самостійна. Візи самі робили, виявилося все набагато легше, ніж читала, греки в цьому році дуже лояльні. Переліт викупили чартерний. Віллу бронювала через інтернет, проплачувала через вебмані. Криза зараз у них реальна з туристами - тому можна сміливо до посиніння торгуватися, купу готелів, вілл взагалі ще навіть не відкривалися. У нас на участку було 3 вілли, жили тільки ми одні. До речі, дуже рекомендую, господарі гостинні і дуже стараються.Машину забукала через інтернет, забирали в аеропорту. Накатали 1500 км. Коли в Україні складала маршрути, було набагато більше планів, на Кріті прийшлося все міняти на ходу - гірські вузькі дороги, постійні повороти, підйоми, швидкість 30-40 км/год. - інколи 20 км до якогось місця можна годину їхати. Але красоти навколо нереальні, особливо каньйони їхні.Харчувалися - трохи вдома (сніданки), обід-вечеря в основному - таверни, кухня смачна, мусаку уже навіть в Україні готувала. ))))))Вражень море, фоток більш, ніж 2000, в останній день усі (навіть чоловік, який починає скучати на курорті на 3-й день) хотіли залишитися іще подовше. Думаю, ми туди ще повернемося.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

поздравляю, это здорово! А можно ссылку на виллу? () [+sign]девчОнки, луЧше так:)Поверьте, я - воплощение доброты, просто на метле быстрее. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

даю http://www.holidaylettings.co.uk/photodisplay.aspx?home_id=133363фото на сайті, до речі, не дуже якісні, в реалі - все краще і цікавіще виглядає. Будиночки нові, 2 роки як збудовані. Кухня добре обладнана - плита, духовка, холодильник, посудомийна машина, стіралка, всякі тостери, грилі. Вода гаряча є постійно, кондиціонери в кожній кімнаті, москітки на ніч опускаються на двері. Веранда класна з видом на гори і море, ми на ній снідали постійно. Єдиний мінус - машина необхідна, море 2 км, хвилин 5 їзди. Хоча для нас це був + )))), кругом взагалі ні душі, тишина, оливкові сади кругом, гори, тільки баранчики з дзвіночками паслися за парканом. Кста, у господарів же і накупили оливкової олію власного виробництва з їхнього саду - 4 євро/ літр.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую:) [+sign]девчОнки, луЧше так:)Поверьте, я - воплощение доброты, просто на метле быстрее. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Алла, до Вас зустрічне питання як до знавця Миргороду жінка 64 років, не потрібно особливих процедур, просто відпочити від тяжкого року в тишині і спокої, водичку попити. Який санаторій краще обрати ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Уляша, а подскажите что из достопримечательностей Вас впечатлило особо, у нас всего неделя т.е машину брать будем но что посмотреть ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно? спасибо...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Уляша, підкажіть будь-ласка скільки харчування вам коштувало на день приблизно.Нас 2+2, так само хочемо каші варити, а на обіди-вечері ходити до таверн. І як там з цінами на продукти: дорожче, ніж в нас, чи так само?дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

і ще - скільки коштує бензин на Криті? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я не люблю курорт из-за скопления людей и музыки, + предпочитаю санаторий Гоголя - он в отдалении, там много места и шумно только на выходных от свадеб - они там фотографируются и могут в беседке посидеть пару часов. номер надо брать на сторону реки, там намного тише всегда. или люкс маленький в люксовом корпусе не третьем этаже.но в последний раз я там была два года назад, уехала разочарованная - и питание стало хуже, и порядка нет - всех пускают, охраны не было на входе вообще, и бассейн не отапливали в конце марта, ходрыга жуткая там была. новый директор(тут давали ссылку такую : http://mirgorod-resort.io.ua/album444897Автор: ТаянаДата: 07.05.2011 12:29Отдых в Миргороде - отличные условия (проверено на себе).Девочки, отдыхали у знакомой - она создала просто потрясающие условия.Все новое, чистое, добротное.И почти у входа в курорт. Своя сауна, речка, для деток и песочница и игрушки, мангал есть.------Самые лучшие условия для полноценного отдыха в курортном городе Миргород.Уютные номера находятся в 5 минутах ходьбы от курорта.Рядом речка, пляж, игровая площадка для детей.На территории усадьбы место есть и для деток (песочница, футбольная площадка), и для родителей (сауна, мангал).Все комнаты полностью меблированы, стены обшиты вагонкой из натурального карпатского дерева.Отдельная кухня - а еще для Вашего комфорта по улице кафе с супер вкусной домашней кухней.0678031187 Наталья[+sign]девчОнки, луЧше так:)Поверьте, я - воплощение доброты, просто на метле быстрее. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Молодцi! :) а як Вам сподобалися там пляж i море?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мы были тоже, вернулись неделю назад есть в тавернах обеды комплекс типа от 10 евро на человека (это самый дешевый вариант (салат, фри, курица, суп, вино или сок, но это не та еда которую надо есть на Крите), а так от 6 евро салат, от 10-20евро и дальше основные блюда...напитки дорого, фреш 2,5-5 евро, мороженое 1,50-2евро. Тоже брали машину, лучше брать А класса, так как бензин 1, 78евро. Если вкратце то так. Детям до 12 лет в музеи вход бесплатный, взрослые 3-8 евро. В супермаркетах стоимость на еду средняя, что-то есть дешевле, что-то дороже. Фрукты дорогие. Но нам очень понравилось, там море, пляжи, горы, воздух...все очень замечательно!!! Полный восторг.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а как жара там переносится? [+sign]девчОнки, луЧше так:)Поверьте, я - воплощение доброты, просто на метле быстрее. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Жарко там :( С трудом переносится :( В прошлом августе были.[+sign]Дорогая! Пока ты моя жена, ты работать не будешь! Просто в свое удовольствие занимайся уборкой, стиркой, глажкой, готовкой, воспитанием наших детей.... [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо,учтем .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мы тоже были в прошлом августе. Жить можно. И море очень теплое, можно бултыхаться долго.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо. () [+sign]девчОнки, луЧше так:)Поверьте, я - воплощение доброты, просто на метле быстрее. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

як на мене, каньойони Ми були в Курталіоській ущелині з церквою Св.Миколаю на дні ущелини. За переказами Св.Миколай сотворив там одне зі своїх чудес, ударив посохом і в тому місці з гір стікають 40 струмків і утворюють дуже красивий водоспад. Місце захоплююче, особливо в"їзд в каньйон і сам водоспад. Дуже сподобався іще каньйон Котсіфу з мініатюрною церквою в скелі. Монастир Аркаді, саме місто Ретімно. Печери Мелідоні і Сфадоні - сталактити, сталагміти.Монастир Превелі з жовотворящим хрестом - цікавий, але високо в горах, наш орендований жужик Хьюндай Матрікс ледве виліз. Кноський палац (лабіринт Мінотавра) не вразив через тисячі туристів і жахливу спеку. Туди краще їхати під вечір, коли спаде жара, працює до 20.00.Класна поїздка була на кораблі на острів Грамвуза і лагуну Балос. Там обов"язково одягати тапки в воді - менший наступив на їжака, потім півкоманди корабля витягало голочки. Дуже хотілося побувати на Санторіні, але для нього треба було виділити 2 дні - наступного разу. Єдине прісноводне озеро Курна - так собі, якщо недалеко від Вас буде - можна, але спеціально я б не їхала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сподобалося, хіба море може не сподобатися )))) чисте, теплюще. Заходи є різні - пісок, галька, мікс.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в середньому на продукти-морозиво-пиво-таверни в день - 100 євро але то так, ні в чому собі не відмовляти. Снідали традиційним грецьким сніданком - йогурт (як мені такого у нас не вистачає!!!!) +мед, свіжовижатий сік, яєшня, тости. Порції в тавернах ЗДОРОВЕННІ, сміливо можна брати 1 на двох. Середній похід в таверну на нас 5-х (шашлик, риба, салат, напитки) - 30-40 євро, але це так -від пуза. Ціни на все - продукти, побутова хімія і т.д. трохи нижче, ніж в Києві. Єдине, що дорожче ніж у нас - бензин - 1,7-1,8 євро.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую, Алла.() ---
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мені нормально, зараз в Києві набагато гірше через вологість ходжу уже з самого рання шо варена. А там хоть в день 40 і більше - бодрячок. мамка моя з постійними проблемами з тиском після інсульту їхала з кульком таблеток, їй усі крутили біля виска - куда мол прешся зі своїми вічними проблемами, взагалі з чемодана таблетки не діставала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

супер, дякую+ ми задумали крейзі мандрівку на Халкідікі на машині. Якщо вийде, потім відпишуся
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о! спасибо:) () [+sign]девчОнки, луЧше так:)Поверьте, я - воплощение доброты, просто на метле быстрее. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А у какого оператора Вы покупали чартерный билет на Крит? И сколько он стоил?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение