знатоки Яремчи, нужна ваша помощь

26 сообщений в этой теме

Опубликовано:

знатоки Яремчи, нужна ваша помощь вопрос первый - фуражгде в Яремче недорого и безопасно прокормиться двум молодым и красивым? какие там есть варианты питания если самим не готовить? дайте координаты кафешек, столовых, на крайняк подойдут и недорогие рэстораны (с ценами Пузатой хаты, желательно))). И вообще - какие там цены? Какая-то зелень типа клубники-черешни на рынке продается?вопрос второй - зрелищачто можно там делать с дитем десяти лет, чтоб ему три недели было не скучно? потому что если ему будет скучно, то мне будет тошно)и что там делать если все три недели будет дождь?[+sign]свой мозг людям не вставишь - у них для этого нет специального HDMI входа (C) Armada + Mrs_Berimor[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Яремче взагалі незаслужено дороге місце Ресторани там недешеві, затурисчені, і будемо так казати, ресторатори "зажерлися". У Вас буде машина? Краще відїжджати від Яремче в інші місця на пообідати. Що стосується погуляти:1. Гора Маковиця - нескладний підйом десь протягом 3 годин, в основному по хребту, красиві види по ходу. Маршрут маркований, стежка починається десь в районі місця, де роздвоюється основне шосе, біля реклами мототехніки :) 2. Можна зїздити в Татарів, піднятися на Хомяк - 4-годинний підйом, середньої важкості, наверху може лежати сніг. Офігенні види на Стіг, Чорногору і т.д. 3. Якщо є машина - Карпатський трамвай, це в Вигоді, десь 1 год. їзди від Яремче в сторону Долини. Старенький потяг їздить австрійською вузькоколійкою, поїздка займає біля 3 годин, з шампанським :)) Красиві місця, нетронуті гори, річка Пістинька - притік Лімниці, найчистішої річки Європи. Водиться дика райдужна форель.4. Маршруткою в Делятин - там красива кірха австроугорських часів5. Маршруткою в Ворохту - теж кірха, віадук, красоти6. Маршруткою в Микуличин - стародавня дерев*яна церква7. Якщо машиною - Галич (замок Данила Галицького), Крилос (музей архітектури та побуту), Шевченкове (вид на Дністер, красиво), ще забула, як село називається - там церква 11 сторіччя. ви напишіть, що Вас цікавить, а я можу весь день розповідати, то моя земля :)[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

машини не буде, ми по простому, поїздом а не страшно на тих маршрутах вдвох з малою буде? треба велику компанію збирати?[+sign]свой мозг людям не вставишь - у них для этого нет специального HDMI входа (C) Armada + Mrs_Berimor[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

интересно рассказываете, но что спрашивать,если там никогда не были? Что такое кирха??
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не страшно. Якщо Вам стрьомно, підбийте з собою ще пару людей Але це популярні туристичні маршрути, там людей як собак нерізаних :) На Хомяк візьміть з собою когось, бо там складніше. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

кірха = лютеранська (німецька) церква Питайте, що саме вас більше цікавить - гірські походи чи культурний відпочинок, чи може, Ви по буфету? :)[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я так розумію - з розвагами проблем не буде при гарній погоді, ходити ми любимо ще хотілося б вирішити питанння з харчуваннняма супермаркет там є? або хоч продуктові магазини[+sign]свой мозг людям не вставишь - у них для этого нет специального HDMI входа (C) Armada + Mrs_Berimor[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можна я спитаю? Мене цікавить місце де є річка, ліс (ягоди, гриби) і бажано санаторій із соляною кімнатою. Гірські походи і культурний відпочинок також цікавлять :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Є супермаркет Вопак в центрі міста. Не щось таке, але покатить на три тижні [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я по санаторіях не виступаю А ліс, річка, ягоди є всюда. Вас саме в Яремчі таке місце цікавить чи в регіоні взагалі? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нет,буфет не интересует мы едем в Шешоры,интересует активно-пассивный отдых, чтобы было любознательно и интересно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, уже не так страшно [+sign]свой мозг людям не вставишь - у них для этого нет специального HDMI входа (C) Armada + Mrs_Berimor[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой, я Шешори настільки добре не знаю Але там є річка, здається, там Пістинька тече, дуже чиста ріка, в ній водиться гірська форель. Мій один колега постійно їздив туди на етно-фестиваль. Правда, я не пам*ятаю, коли він проводиться, здається, десь друга декада липня. Ну з Шешвор - Косів, Кути, Дземброня, якщо доберетеся - дорога там не дуже, треба джип або таксі. Хоча от тітка Розмаіта казала, що заїжджала туди на копійці :) З Дземброні - на Смотрич, якщо вистачить духу - на Піп Іван. Але бажано там заночувати. Можна пробігти Чорногорою, але самі не йдіть, візьміть в компанію знаючих людей. В Косові - прекрасний базар всяких етноштучок, Боже Вас борони купувати щось в Яремче. Ще є перевали - Кривопільській, наприклад, звідти потрясні види. В Криворівні - дім-музей Івана Франка. В Верховині - приватний музей гуцульського побуту. В Криворівні - гуцульська гражда. Я взагалі Верховину знаю трохи краще, але ось Вам ресурс, тут читайте:http://www.karpaty.info/ua/uk/if/ks/Ідіть в "Варто відвідати". Там по кожному району така інфа є. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Який саме регіон, Ви не написали :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Та воно не страшно зовсім :)) Яремче - це така собі Маямі, важко загубитися або з голоду померти :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Як це не написала :) Я відповіла на Ваше питання:Вас саме в Яремчі таке місце цікавить чи в регіоні взагалі? Спочатку ми шукали в Яремчі, але це не принципово. Головні побажання я написала вище (ліс бажано хвойний).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:) Сорі, я не побачила Ліс хвойний практично всюди. Я знаю, що люди з респіраторними проблемами їздили раніше в Ворохту - гарне досить велике село, там є річка, є ліс недалеко. Трохи виїхати за Ворохту - буде Вам Заросляк з Говерлою. В Ворохті раніше концентрувалися пульмонологічні санаторії. Хоча на мамському мене зафукали, типу, там туберкульозники ходять шеренгами, але то вже давно не так, бо в туберкульозників на ці санаторії вже давно грошей нема. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Можна я Вам напишу приватно? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну звичайно :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

питание на выезде из Яремче, ближе к Буковели, слева отель Рубель, очень заметный, не пропустите, кухня там супер, всегда там кушаем, когда в тех краях. Не самое дешевое место из того региона, но по Киевским меркам очень бюджетно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

йой, невже в Делятині кірху відкрили???))) Раньше там склад был.Вот где грибы собирать надо- это было оочень грибное место было в 80-х годах , я там каждый год отдыхала. А Прут , а мост через него - это было что-то.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

таак, я по-моему таки поїду туди, після Ваших описів)))))) А на празднику Петра і Павла в Косові були? Це місцевий праздник. Я його ще з 80-х пам"ятаю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я взагалі в Косові була лише раз, по роботі :)) Нам для відпочинку Косів надто міський Але на базар заїжджали.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я не знаю, чи її відкрили, але вона і ззовні красива дуже :)) У Ворохті теж кірха є.Я люблю Делятин, там ще не гори, але вже не плоско, і простори зелені, такі, що хочеться літати. Хоча мені в горах завжди хочеться літати :)[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

возле сувернирного рынка там есть шинок "У Якова" вкусно и недорого было
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение