Бюджетная Турция с ребенком

32 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Бюджетная Турция с ребенком Посоветуйте, пожалуйста, можно ли сейчас отдохнуть неделю в Турции в нормальном отеле за 1500 у.е.? Будем мы с мужем и ребенок полтора годика. Время конец июня-начало июля или за такие гроши лучше не рыпаться?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Можно, например, посмотрите на отель Руби 5* в Аланье- приятный, уютный. Один корпус (А) - на первой линии, второй,В - через дорогу от него и от пляжа. Конец июня как раз около 1500 получается. Ну и еще можно "нарыть" вариантов :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А я смотрю на Тезтуре, выдает 1726 мне((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

На этот отель цены лучше у Анекстура. Ну и скидка еще предполагается :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо большое, посоветуюсь с мужем напишу вам в личку потом. Скажите ещё, пожалуйста, а через вас можно вписать ребенка в паспорт?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Извините, примажусь, а в Сиде за такую цену на что можно обратить внимание?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да, можно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тоже на конец июня -начало июля и 2 взрослых с ребенком до 2х лет? :) Ну, Сиде в целом более дорогой курорт, но из бюджетных 5* можно рассматривать Лафетос Бич, а подороже - Цезарс Резорт, Астерия Элита, Клаб Нена, Айдынбей Кингс Палас... и понеслась :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Нет, только двое взрослых)) А что ещё из бюджетных может, твердых 4* посоветуете?. Спасибо!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Очень хороший Жасмин Сиде, правда, на весь июнь он уже в "стопе", но на начало июля есть. Еще - Клаб Белинда, Даймонд Бич, Сехер Сан... Это на бюджет 1300-1500 хорошие варианты .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо, пошла смотреть
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Є ще бюджетніші варіанти. Крім того, В кінці червня в Сіде буде дуже спекотно. Мармарис не розлядали? Це інше узбережжя, інший клімат. Пропозиції там дуже привабливі. була Туреччині в різних місцях, і як на менеи Мармарис це супер.[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Продовжую- торік їздила в кінці червня бюджетно з дитиною -тиждень 3 зірки все включено , 560 дол. (на двох). Це Мармарис. Враження прекрасні, і в мене і в дитини.[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о, це супер! Зможете контактами поділитись? Я думаю, автор не образиться:)) Я була в Бодрумі в 3*- сарай сараєм, і годували поганенько.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ДІлюся. Були в готелі Аслі 3, Мармарис До моря 50м. Пляжу, правда, там свого немає, але ми ходили купатися, а поверталися на лежаки коло басейну в готель і там смажилися. Готель -- абсолютно пристойна трійка. До того я була в готтелях не нижче 4-5, а тут ризикнула, і не пошкодувала. Харчування без особливих витребеньок, але свіже і якісне,і головне, придатне для дітей -- навіть маленьких. Що цікаво, були соки(не юпі, а якісні турецькі соки). В ціну 565 (на двох) входив переліт, трансфер, і готель все включено. Готель зі свіжим ремонтом, номер приємний, з балконом. Нова сантехніка, прибирали нормально, контингент також окей. Словом, претензій ніяких. Знайшла цю пропозицію я сама. [+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дуже дякую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

послушаю.............тоже очень интересно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Подскажите еще мне, пожалуйста Как вы отдыхали на пляже? Он ведь платный. Я так понимаю, что платное только оборудование. А если я приду со своим полотенечком или подстилочкой и прилягу. Выгонят или не обращают внимание?Через какое агентство заказывали? Огромное спасибо!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Та ні, з підстилкою можна. А можна воду купити, і це буде як оплата. По-різному домовляються. Але у нашому готелф, оскільки він 50 м. від пляжа, більшість робила так, як я кажу. Плавати ходили на пляж, а потім поверталися на лежаки до басейну. Відстань -- реально 50 м.[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо за ответ! А через какое агентство ездили?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не пам"ятаю точно, інтернет агенство. Що зручно-- до мене приїхав представник прямо на роботу, і всі документи привіз потім туди ж. Я не витрачала на це часу. Порюсь у контактах, пошукаю. Якщо хочете, напишіть мені свої побажання, я вам підберу найкращий варіант. Добре знаю Туреччину, її регіони, особливості, готелі, а туризм взагалі моє хоббі.:)) І я майстер економ-відпочинку (щоб якість не страждала, звісно). Допомагаю знайомим і друзям підібрати класні варіанти, всі поки що тільки дякували...[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Напишіть мені, я дам вам координати агенства ----[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

скажіть, будь ласка, ще стосовно цього готелю Там не шумно? Просто в агенствах зразу відмовляють від Мармарису тих, хто хоче відпочивати з дітьми. Мовляв, там шумно, вітряно, морські їжаки. Це правда чи не все так страшно? ))) Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

по слухам у Анекса дела плохи. я бы не рисковала ну и Аланья такой зажопинкс с годовалым бы точно не ехала/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Залежить, якого віку дитина. Готель, про який я писала -- міський, тому, звісно, ввечері музика з кафешок, сміх..Але в них є обмеження, до котрого часу можна шуміти -- до 12 , здається. плюс вікна наші виходили до басейну. тому нормально. Можна одразу на ресепшн попросити такий номер. Моїй дочці було 10 -- ніякого дискомфорту. Море справді холоднувате і морські їжаки присутні -- це правда. Але всі купалися і діти теж, усі живі-здорові. Мені здається, що навіть з такими мінусами, відпочинок з дітьми там здоровіший, ніж в Анталії. За рахунок клімату. Там немає такої страшної виснажливої мокро-липкої спеки як в Анталії.А для комфортного перебування з маленькими дітьми я знаю гарний готель у Мармарисі. Напишіть мені, поясню. Скільки вашій? [+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение