прошу ваших голосів!!

62 сообщения в этой теме

Опубликовано:

прошу ваших голосів!! Дівчата (і нечисленні хлопці:)) Є в Україні казкове місце, якому вже кілька років належить моя душа. Це південь Вінничини, село Буша. Воно особливе:)). І зараз моя улюблена Буша-душа бере участь у конкурсі Неймовірні села України. Знаю, що форум сила:). Допоможіть будь ласка, нам здобути призове місце. Заходимо за цим посиланням (пробачте,що без тиця) http://agroportal.ua/publishing/konkurs/polufinal-vseukrainskogo-konkursa-neveroyatnye-sela-ukrainy-2016-golosuem/і тиснемо навпроти назви Буша. Від себе обіцяю всіляке сприяння у вашій мандрівці у ці чудові краї , допомогу у поселенні та інше. Дякую!![+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1) [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Напишите номер 12 (+1) тыц учат тут+ htmlka.com/ssylki/[+sign]Вы то, с чем вы связываетесь. Если вы устанавливаете связь с Бесконечностью — вы Бесконечность. Но если вы ограничиваете себя, тогда вы ограничены. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 [+sign]Я сильная, я ответственная, я волевая, я уверенная, я дерзкая, я ещё пять минут полежу и встану, честно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 [+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 [+sign] мdм 067 858 83 83095 725 13 [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую! Ще!() [+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

поки я вчуся ставити тиць, просто перейдіть так, пліз посилання відкривається[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

куда жать? у меня нет стрелочек [+sign]Хочешь похудеть, но не знаешь, что? Ищешь жилье, но не знаешь, кого? Знаешь чего? Иди на курсы логики! Окончишь курсы логики - и тогда вот![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нате Вам тиць ) номер 12 - Буша
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой, добра людино, дякую!!!() [+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

біля назви Буша() [+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у меня вообще нет стрелочек нигде [+sign]Хочешь похудеть, но не знаешь, что? Ищешь жилье, но не знаешь, кого? Знаешь чего? Иди на курсы логики! Окончишь курсы логики - и тогда вот![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+ по линку выпадает только 6 сел [+sign]Хочешь похудеть, но не знаешь, что? Ищешь жилье, но не знаешь, кого? Знаешь чего? Иди на курсы логики! Окончишь курсы логики - и тогда вот![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

може, там номер змінився. прогорніть до кінця список[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а назви є? зліва. Назва, а коло неї сіра стрілочка() [+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

На жаль, шансів мало. У конкурентів набагато більше голосів Ви б розказали хоч щось про те ваше село. А то так, проголосуйте, щоб ми виграли. А чим ваше село особливе, краще за інших учасників?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и я +1 ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 землякам
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А там є інформація, на сайті. Можу, звісно, додатково розказати також. І в неті є багато інформації[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

До кінця голосування ше є час, сподіваюся, ситуація виправиться. Дуже мало людей знало про конкурс, тому така ситуація[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение