Питання по Центру Зайнятості (специ та компетентні, хелп, пліііз)+

28 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Питання по Центру Зайнятості (специ та компетентні, хелп, пліііз)+ Ромале, нас дурять! :)1) Чи може безробітний офіційно направлятися на роботу на вакансію, яка не є підходящою роботою (за визначенням)? Наприклад, банківський службовець, середня ЗП 7000грн. отримує направлення на роботу економістом в медичну установу з окладом 2500, при тому що середня ЗП по регіону 4500? Чи має право інспектор зняти такого безробітного з обліку, як такого, що відмовився від пропозиції підходящої роботи? 2) Чи вважається офіційною відмовою від курсів перекваліфікації ситуація, коли при направленні вимагають гарантійного листа від роботодавця про те, що він працевлаштує безробітного після пеекваліфікаці, а безробітний не може надати такого листа?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якщо ви працювали економістом. чи освіта така, то економістом вас мають права направити в будь-яку установу, якщо ви відповідаєте вимогам до кандидата. зп повинна бути не меншою за середню зп по регіону. Інспектор не має права зняти з обліку, якщо робота була для вас не підходящою. Він і направлення не міг видати,якщо зп там була нижчою. 2. Є курси підвищення кваліфікації. Їх ви можете пройти за профілем своєї освіти. якщо ви економіст, а бажаєте, наприклад, піти на курси англійської. то їх ви можете пройти тільки після гарантійного листа від роботодавця. а, наприклад, економіка підприємства є за вашим профілем і тут потрібна тільки ваша згода. А ще є курси перекваліфікації. це коли отримуєш робітничу професію: кухар, слюсар, водій, майстер маникюра і т.д. Тут потрібне тільки ваше бажання.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую. Стосовно освіти-кваліфікації зрозуміло, ЗП на пропонованій вакансії майже в два рази менша за середню по регіону, але + інспектор говорить, що це не має значення і робота вважається "підходящою", бо тривалим безробіттям тепер вважається те, що перевищує 3 міс, а не 6, як було раніше. Це так? Ніде подібної інформації не знайшла :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так тривалим вважається 3 міс,, але це має значення для того, що, якщо ви знаходитесь більше на обліку, то, як раз вам і повинні запропонувати курси підвищення кваліфікації і т.д. Але тривалість на обліку не впливає на те, що підходящою стає робота з нижчою для вас зп. Це не так.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

таким чином, я можу повернути направлення, як неправомірно надане?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чи попросити роботодавця відмовити мені у працевлаштуванні і не сваритися з інспектором? А як не відмовить?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спробуйте спочатку домовитись з роботодавцем, поясніть, що ваша зп була вищою і т.д, і працювати ви все одно у нього не будете. якщо відмовить, то нічого не ставте на направленні, а йдіть до керівника відділу або заступника керівника ЦЗ і поясніть ситуацію, що вам видали направлення з нижчою для вас зп. Вони самі скасують направлення в программі, як таке, що є для вас не підходящим. А далі не погоджуйтесь з направленнями де зп є нижчого рівня, ніж встановлено для вас і не ставте підпис у карточці. При таких випадках одразу звертайтесь до керівників.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дуже дякую. А ще підкажіть, якщо не складно, мене зацікавили курси кадрового менеджменту та менеджменту готельного госп-ва та турбізнесу+ але мені не можуть пояснити коли такі курси будуть і які там навчальні плани. Де про це можна дізнатися? і чи дійсно з економічною освітою такі курси тільки по гарантійному листу роботодавця?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ще питання про 40-ка денні "літні канікули" для жінок, що мають дітей до 14-ти років. Їх дійсно вже відмінили?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в тому то і справа, що графіку нема :( Наприклад, кадровий менеджмент почався 25-го квітня, а я про це дізналася, + коли сьогодні прийшла на прийом до інспектора. Пішла до спеціаліста, а мені кажуть, що дадуть направлення тільки після того, як я принесу гарантійного листа. Сайт, нажаль, не працює, а в Фейсбуці ніхто не відповідає :( Спеціаліст сказала, що курси тепер будуть не раніше вересня, але не факт, що мене до того часу протримають на обліку, бо у них якісь антикризові інструкції, згідно з якими, вони безробітних з макс. виплатами мусять спекатись як можна раніше.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чи потрібні якісь підстави для того, щоб перевестися на облік з ЦЗ Київської обл. в ЦЗ Києва, чи досить заяви?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і ще питання, якщо дозволите) Спеціаліст сказала, що якщо я напртязі місяця після закінчення курсів не знайду роботу за старою, чи новою спеціальністю, то мене мають право зняти з обліку. Це правда?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тут на форумі якось прочитала, що форумчанку зняли з обліку через 3 міс. внятно нічого не пояснивши - підтасували якісь документи, чи щось таке... я не повірила. Тепер - вірю((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В вашем деле есть сумма зар.платы ниже которой вас не имеют права направлять трудоустраиваться без вагего желания Она обсчитывается, исходя из вашей справки о доходах, которую вы подавали У меня она была к примеру 5500 (около того) От всех предложений ниже этой суммы я отказывалась и направление мне к работодателю так ни разу и не дали.А вообще, советую обратиться на горячую линию службы занятости. Можно подойти к юристам районного ЦЗ, но по моему опыту они там совсем слабенькие. Я в Деснянском былаА еще лучше, сами возьмите ЗУ Про зайнятість населення[+sign] Говорят, что между двумя противоположными точками зрения лежит истина, на самом деле там лежит проблема (с). [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

брала я ЗУ, їм ЗУ не указ(( Наприклад, стосовно 40 денних канікул на оздоровлення вони однозначно кажуть НІ, а київськи міський ЦЗ каже ТАК - пишіть заяву на будь-який період влітку+ копія свідоцтва про народження і все. Тел. гарячої лінії не можу знайти - ні один сайт ЦЗ не працює(!!!)Познайомилася з колегою, вона відмічається в сусідньому кабінеті, на обліку 7 міс - ніхто її нікуди не відсилає, ходить раз на два тижні. Я в цьому місяці вже 4 рази була, сьгодні до роботодавця, завтра знову на прийом. Таке враження, що моя інспектор до мене нерівно дихає ((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

приходите в Киеве в любой ЦЗ и говорите, что проживаете в этом районе диспечер направит Вас к спецу и Вы напишите там заявление, что хотите здесь стоять на учете и все.Направлять на ЗП меньшую, чем Ваша предыдущая - не имеют права, но бывают разные обстоятельства и отношения с инспектором (берете направление идете по месту работы и предлагаете им написать отказ от Вас, как от спеца, как правило, они соглашаются).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я стояла на учете без малого год: отмечалась 1 раз в месяц (первый месяц каждые 2 недели), отбыла курсы повышения квалификации (кстати, было даже интересно воспомнить молодость, плюс у нас технический английский был в программе - очень толковая женщина вела, почерпнула для себя кое-что новое, да и курсы у меня были в ВУЗе под домом и летом). Вам просто не повезло с инспектором - попробуйте перейти в другой ЦЗ.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

брехня, я прошла курсы летом, а работу нашла в конце октября ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, спробую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви на Жилянській стояли?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вам просто попался гадский инспектор. Мне повезло, год получала пособие, на курсы не нарравляли и отпуск дали без проблем потому, что двое маленьких детей. Когда моя инспекторша ушла в отпуск, мне сказали подойти к другой, она мне сразу дала направление на работу, которая мне не подходит и попоосила подписать отказ и пыталась навязать курсы, которые черти где находятся.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а можна змінити інспектора?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

звітую: роботодавець виявився поступливим, хоча спочатку намагався вмовляти)) Відмову я отримала, тепер треба продумати, як завтра так поговорити з інспектором, + щоб вона не погнала мене в пенс. фонд на 1500, чи в казначейство на 1700 під соусом "підходящої роботи".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дуже вам вдячна. Зранку вже сходила на прийом і це все розказала інспектору, на що вона мені відповіла, що коли я така обізнана, то вона може запропонувати мені громадські роботи. :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

І до якого результату Ви дійшли з інспектором? Відчуваю, що їй не сподобалась Ваша обізнаність?)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах