Без рецепта

45 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Без рецепта Здогадуюсь; що не всі дотримуються строгої рецептури в приготуванні страв Але сьогодні в мене філосовське питання:- дерунокотлети чи котлетодеруни з козла існують?)Був шматок козлячого м"яса; затілося котлет; забулося що нема білого хліба і вирішила додати картоплі - от смажу))Колись готувала борщ і виявилось що нема капусти - обійшлась кабачком; але чи борщ то був?З випічкою так не виходить; там треба дотримуватись пропорцій В кого що виходило за своїми ненавмисними рецептами?ПС посмажилось і воно їстівне; тільки не знаю що))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Багато господин додають сиру картоплю до фаршу, котлети соковитіші виходять. Борщу з кабачків ще не готувала:)[+sign]Решила убрать в шкафу: вывалила все, перемерила, накрасилась, натанцевалась... Все. Устала![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Соковиті вийшли; але я трохи перестаралася з картоплею - хотіла щоб не було козячого запаху; і таки нема)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так ніби часто-густо без рецептів. від варення й до борщу. все за настроєм. Але його не часто можу зловити
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я добавляю сырую картошку в котлеты. У нас всегда так готовили, поэтому для меня это норма. А вот невестка (со Львова) не любит такие котлеты, она никогда раньше с таким не сталкивалась. Я как-то хотела ей угодить и добавила варёную картошку... Получилось очень невкусно. [+sign]Ввод/вывод вебмани (WebMoney) на карту или в наличные гривны/доллары. Офис рядом с Майданом Независимости. Для девочек с Ликаря особые условия. Стучать в skype: alisiya_2308[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Консевацію стрьомно - може зірвати; а от з хлібом в ХП часто експерементую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та я б не сказала. ну може то мені так щастило.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Варена картопля дуже гарно в дріжжовому тісті - рецепт з книги до ХП тісто для піци хрумке виходить
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в нас ніхто так не готував; завжди з булочкою котлети були
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а от у мене таке питання. а коли ви всі кидаєте буряк у борщ? бо мій чоловік кидає аж у кінці, останнім+ правда, він (буряк) у нього вже протушений. борщ смачний, але мене цей алгоритм чого-то коробить))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Остання в мене завжди капуста- Варю м"ясо з квасолею; потім картопля; потім тушковані окремо буряк морква і цибуля; потім капуста з помідорами
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Завжди без рецептів, лише натхнення але я не готую саме "страви" як ото "борщ", "капусняк", "салат такий-то" і т.дВ мене зазвичай: от шматок яловичини. Як би його зробити, щоб було смачно? От сьогодні хочу з узбецькими нотками - то буде в кумині, вині, з помідорами, перцями (наприклад) і кінзою. Або в кисло-солодкому соусі. Або відварю й зроблю з неї якийсь салат.Так само будь-які супи.Так само салати і все інше))))Випічки не їмо, деруни (такі як мені треба) ходжу їсти до мами, :-)[+sign]The Earth is full - go home![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

все делаю только по рецепту Не люблю когда не получается, очень расстраиваюсь по-этому поводу, жалко продуктов и потраченного времени.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви все робите правильно, себто по-хорошому творчо :) я за рецептом готую лише нові страви, ті, що вперше готую.потім з 2-3 разу починаю адаптувати на свій смак та те, що лежить у холодильнику. Інколи мікширую рецепти, ось я к ви зараз.народ каже, що готую смачно.[+sign]Личка не работает. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Страви-- я ніяк не можу зрозуміти/запам"ятати послідовність шарів в шубі)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в мене не завжди виходить смачно з есперементами
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я інколи замінюю капусту кабачками, особливо цікаво вихоидить, коли є спеціальна різалка+ щоб тоненьку лапшу із кабачків робити.а про картоплю сиру у катлетах не чула, дякую, спробую наступного разу.[+sign]Личка не работает. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене теж не ЗавждИ, але у 95 % - смачно, а інші 5 - просто істівне. [+sign]Личка не работает. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я завжди останнім кидаю - перед цим запікаю у фользі тоді борщ солодкий і червоний виходить, а якщо спочатку кинути - то стає блідим і зі столовським запахом ((і взагалі у мене дивний, як для багатьох, алгоритм - я спочатку на олії протушую всі овочі/квасолю майже до готовності, потім заливаю кип"ятком, доварюю, і аж у кінці додаю буряк, зелень і томати
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Круто манку добавить, очень нежные будут) [+sign] кондиционеры по приятной цене [email protected]______Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

картоплю теж тушкуете?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я або з чорним хлібом, або з сирою тертою картоплею люблю котлети) [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

наступного разу спробую з чорним хлібом)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можно еще вместо хлеба добавлять мелко пошинкованную капусту - будут ленивые голубцы :) ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага (+) наливаю олійки, спочатку кидаю картоплю шматками (якщо з квасолею борщ - ще й квасольку) і цілу цибулину, трохи протушковується, потім наверх моркву, ще хвилин через 10 барбарис чи чорнослив, капусту, лаврушку, спеції, сіль, опціонально трохи бекону копченого - все перемішую і дотушую.Як запахне тушкованою капустою - доливаю води, бульону.Супи, плов теж так варю - спочатку все тушкую на олії, потім заливаю кип"ятком.А, ну і це все в мультиварці, звісно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах