Про музику і нас в надвечір*я п*ятниці :)

28 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Про музику і нас в надвечір*я п*ятниці :) Сьогодні спілкувалася в ФБ з одною дуже приємною віртуальною знайомкою, нашою форумчанкою, між іншим, виявилося майже повне співпадіння музичних смаків. Тодішніх, молодих. Послухали разом музичку, перейшли на ти :) Приємно п*ятниця пройшла. І ще навіть не вечір :)А який у вас плейліст форевер? На Просто радіо під кінець року є програма "Этипезамол" (Эти песни запевает молодежь). Там ведучі складають плейлісти форевер, всіх часів і народів. А які у вас плейлісти? Ось мій, глядиш, зара знайдуться ще єдиновірці :) Подаю не в порядку улюбленості, а як в голову приходить.1. Sting. Englishman in New York, Roxanne і купа всього2. Supertramp. Breakfast in Amerika3. Jimmy Page. Kashmir4. Pink Floyd, багато всякого 5. Queen, багато всякого 6. Кіно7. Dire Straits, навіть не знаю, що вибрати, мабуть все. 8. Люблю під настрій Iron Maiden The Rhyme of the Ancient Mariner 9. Alice Cooper10. Океан Ельзи11. Janice Joplin, вона просто суцільний драйв12. Doors, різне13. Jesus Christ Superstar14. Bob Marley15. Lita Ford Close my eyes forever16. Nirvana17. Radiohead18. Cranberries19. Бьорк Sh-sh-sh... 20. RHCP - це мої best of the bestІ ще багато-багато всякого, підтягуйтесь! А ви проникаєтеся приязним ставленням до людини, дізнавшися, що вона слухає те, що й ви? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

с недавних пор нет у меня такого плейлиста надоело всеи грызусь с мужем, сядешь к нему в машну - одно и то же играет 20 лет одни вкусы у меня скорее с сыном, млею от лирческого хип-хопа :)) сейчас зависла на Drake - Hotline Bling и Lil Wayne Love Me и на других нигерах и нигершаххотя слегка наврала, обожаю концерты Милен Фармер, местам нападает и слушаю только ее
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, такий хіп хоп мені теж подобається :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

№20 будут в Киеве 6 июля :) [+sign]Мои фото [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Знаю, піду :))) То ж мій секс-символ приїде :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, звичайно проникаюся )). Навіть дуже. Свій плейліст зараз не напишу, щось настрою немає, але в ньому є багато твого ). А ще Оззі, Емі Уанхаус, АС/ДС, Ганс енд Роузес, і, як кажуть, багато іншого )). Не весь, так би мовити, творчій доробок, звісно, але в декого майже все. [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я работаю под музыку, значит не все идет из твоего плейлиста:) Квин люблю, но работать под него нельзя, некоторые музыканты прямо депресняк вызывают в больших количествах, жоский рок - головную боль, идеально работать под Стинга, Dire Straits, одно время затрепала до дыр подборку песен 70-80, русски рокъ до дыр, Земфира, потом Бреговичем отболела, сундтреками к фильмам, но мне как аудиалу годы жизни вспоминаются по прослушанной музыке:)) Одно время печатлилась, как ламер нашла в винампе функцию, которая считает количество прослушиваний по композициям, рекордсмены плейлиста было по 300 раз прокручены, ужас:))Сейчас по электронной музыке выступаю, но под настроение слушаю БГ, а так попсня и транс зарубежный, там треки как слепая кишка, длинное. удобное, можно весь день работать:))[+sign]___________________________________– Да у вас, батенька, геморрой, – сообщил доктор.– В каком именно месте? – уточнил Павел[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я тех слухаю Просто радіо. осстання пісня на якій зависла https://www.youtube.com/watch?v=5bRg519gPuI
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

№7 у меня тоже в любимчиках..я б еще из тех времен Фила Коллинза добавила [+sign]Отказывать себе в покупках вредно)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня тоже такое разнообразие вкусов)+ http://vk.com/audios131687321873 только тутобычно я их включаю со свойством "перемешать", ну и радио не нужно)или просто, под настроение выбираю исполнителя и слушаю все подрядмне очень удобен плейлист ВК
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мій плейліст на Ваш схожий, добавлю ще (+) A-Ha майже всеSade майже всеBuddha BarGoran Bregovic - Gas Gas (най най най)Bjork - violently happy (багато ще)andreas vollenweider (не все)Сплин - Гранатовый альбомPeter GabrielБагато музики подобається. Просто радио зараз тільки і слухаю.[+sign]«Изменишь одно, изменится все»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мой "плейлист форевер" имеет не так много единоверцев) и уж вряд ли я их найду тут) Я люблю хорошую электронщину, синти-поп, nu disco, contemporary jazz и другие вариации на тему. Из вспонившихся - Nuage, Chilllito, Crystal Castle, Blu Mar Ten, Nicolas Jaar, Kiasmos, Seba, Satin Jackets... +много еще кого.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Что может быть лучше музыки? Она вечна, лучше только тишина))) у меня нет плейлистов, в машине я слушаю 96,8из старого могу послушать и Патрисию Каас и Хулио Иглесиаса и Квин и много чего, но это так разово, то что приятно, но то что не проникает в душу)Самая моя любимая музыка, электронная, транс, что то вроде этого - Asura, Juno Reactor, Armin Van Buren и много много.Это та музыка, ради которой я готова лететь далеко чтобы послушать диджеев. Слушаю почти каждый день.Засыпаю под нее в самолетах, в поездах) слушаю везде где нужно ждать, короче моя любовь на все случаи жизни.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тоді вже і Гебріела :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну щодо "тодішніх", яких можу й зараз з задоволенням слухати, то мій плей-лист з Вашим на 12 пунктів співпаде, але часами то Queen, то Bob Marley були на першому місці.Ще б додала Alanis Morissettе та "Братів Гадюкіних".А зараз все більше свінг та джаз слухаю, часом фортепіанну або гітарну інструменталку хорошу.Этипезамол слухаю щороку уже не знаю скільки років, окрім цього. Хто хоч в десятці там?[+sign]Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Tori Amos, ее первые альбомы. Удивительный голос, до сих пор люблю ее, еще с 90-х
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я як раз десятку пропустила :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

люди, а де ви про нову музику дізнаєтеся? бо я слухаю те, що 20 років тому, стидно сказать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Просто радіо, мала потім шизамить :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Nightwish епохи Тарья Турунен)))) Іще - деякі аріі з опер Травіата та інших)))+ дуже сподобадалсь арія у виконанні Amira Willighagenце просто божествено! співаю щодня, як та Нетребко :))) О міо Бабіно Каро)))) А Андреа Бочеллі..... мамма міаМожу сказати, що більше стала слухати класики, Моцарт - маст хев!.... Дочка все-таки, скрипалька :)[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Багато у чому мої музичні смаки перетинаються з вашими. Особливий респект - за Dire Straits (я давній фанат - десь із 87-го:)). Вони і U2 для мене форева, тип паче, що новими альбомами ці музиканти радують своїх прихильників і сьогодні. Led Zeppelin, Metallica, AC/DC, Pink Floyd, Genesis, Nirvana - обожнюю і зараз, але уже потрібен відповідний настрій))) Крім вищеназваних, слуаю наступне (із новий і новітніх виконавців):1. Garbage (їх концерт у Києві кілька років тому був грандіозним і незабутнім, на превеликий жаль, Палац спорту був заповнений на 1/10((((2. Сoldplay (на мій погляд, реінкарнація U2; варто сказати, що досить вдала)))3.One Republic4. Florence and the Machine5. Nickelback6. Alt-J7. TribesДуже імпонують мені як виконавиці, так і стиль зовнішності, життя (принаймні публічного) і поведінки Гвен Стефані, Пінк та Сіа. а загалом, стараюсь не зациклюватися на старих (з якими росла і міцніла) виконавцях. Діти підкидають завжди щось новеньке, а далі - воно або крокує зі мною по життю, або йде повз:))) десь так
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, пробачте, це було у головну))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, люблю Колдплей. Ще подобається Марчіба. Під настрій можу Трейсі Чепмен послухати[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В мене друг, музичний спец, блог веде, таке все... ). Але там альтернатива переважно. Часом трапляється надзвичайне, про що я й гадки не мала, він дійсно шарить. )) [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Отличный список, а мой плей-лист не может быть без 1. Eminen, первые 5 альбомов заслушаны до дыр. 2. 50Cent - он крут и очень крут!3. Snoop Dog - такого как он больше нет. Его манера оооо! он неподражаем!И есть совершенно особенные для меня песни:4. "House of Rising Sun" by The Animals - как же я ее люблю, пробирает до кончиков ногтей.5. Led Zeppeling "Stairway to Heaven" - впервые услышала совсем малышкой и с тех пор не могу это забыть6. Peggy Lee "Fever" - как будто душа поет7. Hooverphonic "Mad About You" - совершенно потрясающая!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах