Пісні-візитівки України

28 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Пісні-візитівки України Треба в школу зібрати пісні, які є чимось на зразок візитівок різних регіонів України. Прошу допомоги!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Волинь + Волинь моя, краса моя! Поліський краю дорогий,Мені ти був колискою.Озер блакить і синь лісівДля мене стали піснею.Приспів:Волинь моя,Краса моя,Земля моя сонячна.Шумлять, колишуться хліба,Як хвиля в морі грається.Моя заквітчана земляДо сонця усміхається.Приспів.Де ще знайти таку красу,Як в казці намальовану,Як нерозплетену косу,До серця причаровану.Приспів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Прикарпаття + Край, мій рідний крайТам, де гори, полонини, Де стрімкі потоки річок, Де смерічок ген розмай, Ллється пісня на просторі. Вільна, сильна, наче море, Про мій милий рідний край. І у синю даль Понад горами лине пісня ця! Про чудовий край, Чарівний край Черемоша й Прута! Край, мій рідний край, Пісенний край завзяття і труда. Ти-моя любов, ти рідна матінко-моя земля! Приїжджайте в Прикарпаття! Приїжджайте, люди добрі! Завжди будем раді вам! Хлібом-сіллю вас зустрінуть, Файну пісню заспівають, В шану нашим світлим дням. І у синю даль Понад горами лине пісня ця! Про чудовий край, Чарівний край Черемоша й Прута! Край, мій рідний край, Пісенний край завзяття і труда. Ти-моя любов, ти рідна матінко-моя земля!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Підкажіть пісні півдня, сходу. Будь ласочка!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У меня мама из Кировограда и ее очень веселит песня The Вйо https://www.youtube.com/watch?v=2OHtzSE2JWUНо я не уверена, что Вам такое подойдет ))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, справи всі ідуть на лад - їду я в Кіровоград)) Дякую - позитивно!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кувала зозуля.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

файне місто Тернопіль()) .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Донбасс - "Спят курганы темные" [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пісня, яку співає Білик? це який регіон? Щось не бачу тут про Україну( Кувала зозуля у мрійне світання,Чарівний той ранок, мов зніжений сон.Довіку навіки взаємне кохання,Солодкий цілющий бажаний полон.Приспів:Щастя лебедем летілоТа на хмару білу сіло, відпочилоІ грозою пролилось.Щастя лебедем летілоЗупинитись не посміло, зимно скоро –Літо відійшло.Кувала зозуля для нас на світанку,Запав її голос у серце обом.Солодке бажане довічне коханняНа нас накотилось замріяним сном.Приспів:Щастя лебедем летіло,Не чекав, тому невміло доторкнувсяІ від себе відштовхнув.Щастя лебедем летіло,Зупинитись не посміло, зимно скоро –Літо відійшло.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Еще я всю жизнь эту южноукраинской считала, хотя тут и пишут, что Киевщина http://proridne.com/Українські%20народні%20пісні/Я%20В%20МАТЕРІ%20ОДНА%20БИЛА.htmlЯ по мне - чего б то на Киевщина дыню растили)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Про Одессу много: "Эх, Одесса - жемчужина у моря""Одесса-мама" (это из современных)"Ты одессит Миша"И т.д.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сорри, не увидела что в песне упоминание о регионе должно быть. Но песня считается южноукраинской, не та что Билык пела.https://m.youtube.com/watch?v=6et3YwxmZWw
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Записала, дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой у гаю при Дунаю - годится?)) http://www.pisni.org.ua/songs/913383.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Тільки у Львові" ) .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у Чорного моря есть город один....Шаланды полные кефали в Одессу Костя приводил
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Полтавська обл-ой галушечки-галушки, нема в світі краще юшки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, еще вспомнила недетское "Ты был в Керчи?" ))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Прогулка по Одессе" [+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Як тебе не любити, Києве мій!, Скрябін-То є Львів, Зібров-Шахтерские жены
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Горіла сосна, Туман яром..Їхали козаки,Два дубки..Там у вишневом у саду..центральна Україна [+sign]Уважать или не уважать человека — ваш выбор. Относиться уважительно — ваше воспитание.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Файне місто Тернопіль"- "Брати Гадюкіни":)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах