Биометрические паспорта. Неожиданная радость ((+

41 сообщение в этой теме

Опубликовано:

Биометрические паспорта. Неожиданная радость ((+ http://coruption.net/novini/item/19648-kvitni-biometrychni-pasporty-stanut-zvychainymy-cherez-pomylku-ekspertyЗ 1 січня в Україні почали видавати біометричні документи. Це дуже важливий крок для впровадження безвізового режиму з країнами ЄС. Згідно зі ст.15 до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр...» бланки документів, які використовуються для в’їзду/виїзду з території України, виготовляються відповідно до вимог Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО), державних (національних) та міжнародних стандартів і повинні мати ступінь захисту, що унеможливлює їх підроблення. Виробник паспортів має отримати висновки експертиз, які підтверджують, що персональна та біометрична інформація – надійно захищені.Про це ідеться у програмі антикорупційних розслідувань «Наші гроші»(щовівторка о 22:35 на телеканалі ZIK).Чи є захист біометричних паспортів достатнім — невідомо. Виробник – ДП «Поліграфкомбінат «Україна» – відмовився надати копії відповідних сертифікатів. Та головне, цих документів немає в міжнародному каталозі. Український сертифікат електронного підпису CSCА, що посвідчує український біометричний паспорт, станом на 18 лютого, не було розміщено у відкритому каталозі IСAO. Якщо біопаспорти виготовляються за стандартами, сертифікат мав би міститись у каталозі.«Система паспортів має співпрацювати з відповідними органами ІСАО і там має бути сертифікат, випущений державою Україною. У них є відповідні стандарти і вимоги. Я не знаю, чому його там немає. Я не можу вам відповісти, але ж вимога від цього центру вона є», – розповів Олександр Потій, професор кафедри безпеки інформаційних систем і технологій Харківського національного університету ім. Каразіна.Програма «Наші гроші» знайшла ймовірну причину приховування чиновниками сертифікату електронного підпису біопаспорта. На прохання програми документ просканували та проаналізували два не пов’язані фахівці. За їхнім заключенням, строк дії сертифікату – 3 місяці, з 30.12.2014 – по 2.04.2015.Олександр Потій, професор університету ім. Каразіна, впевнений, що після закінчення строку дії сертифікату паспорт перестане виконувати якусь функцію.«Паспорт не буде недійсним, це документ, який має й інші ознаки. Просто сертифікат, який був записаний в ньому, якщо він там був записаний, буде на той момент анульований і вимагатиме заміни. Це не значить, що паспорт буде зовсім не дійсним, він просто не буде виконувати якусь функціональну частину», – розповів Олександр Потій.Строк дії паспорту – 10 років, однак сертифікат, яким «підписується» Україна буде дійсним лише до 2 квітня.На думку іншого експерта, після закінчення терміну дії сертифіката біометричний паспорт стане звичайним, адже перевірити електронний підпис вмісту чіпа паспорта буде неможливо. Відтак документ буде мати тільки «неелектронні» рівні захисту звичайного закордонного паспорта (спеціальний друк, фарба, полікарбонатне покриття та інші захисні елементи).Обмежений строк дії сертифікату був знайдений на двох біометричних паспортах. Це обмеження може пояснити, чому дані про українські сертифікати не внесені в міжнародний каталог всупереч вимогам.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это правда? Ну шо за нафик? Нет слов. Деньги на ветер.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

блин, мне б уже хоть какой-то дали, сегодня пошла документы подать на новый паспорт, а они говорят, что теперь делают его "неопределенный срок"(с), да еще и стоит 120евро О_о [+sign]- Не люблю людей.- Ти просто не вмієш над ними знущатись![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и вопрос, эти биометрические только по запросу дают? или все биометрические сейчас? [+sign]- Не люблю людей.- Ти просто не вмієш над ними знущатись![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по желанию - хотите обычный, а хотите биометрический. + из ФБ краткое резюме Дениса Бигуса (Наши гроши):"Офигенно интересные факты о биометрических паспортах (http://youtu.be/uxFhT9m3-8U):1. Первый биометрический паспорт получил Петр Порошенко.2. Биометрические паспорта в апреле скорее всего перестанут быть биометрическими. Потому что сертификат электронной подписи на них действует 3 (три) месяца.3. Данные о сертификате украинских паспортов не внесены в международный каталог ИКАО.4. У Полиграфкомбината Украина нет экспертного вывода о криптографической защите информации на паспорте.5. Зато этот вывод (и вообще полный комплект документов на производство) есть у фирмы УНИТ беглеца Эдуарда Ставицкого.6. Последние полгода УНИТ Ставицкого импортировал ВСЁ необходимое для производства биопаспортов. От чипов и обложек то защитной спецпленки для ламинирования.7. УНИТ не производит и не имеет права производить биопаспорта. такое право есть только у госполиграфии ПК Украина.8. ПК Украина - не признается, у кого они покупают бланки и заготовки биопаспортов.9. В 2014 году именно своим давним корешам из УНИТа госполиграфист ПК Украина перечислил треть миллиарда за "использование штрихкода на акцизных марках". Мы снимали сюжет об этой схеме летом.Скажите, прав ли я буду, если предположу, что УНИТ не производит биопаспорта подпольно, а тупо перепродает все заготовки госполиграфии? Получая за это хрензнаетсколько денег и улыбку довольного Порошенко?И если вы думаете, что "это фирма Ставицкого, которого разыскивает Интерпол" - аргумент для наших чиновников, то утритесь. После нашего летнего сюжета "Эй, они спиздили 300 миллионов ни на чем" и соответствующих выводов Госфининспекции - Кабмин осенью действтиельно отменил печать "штрихкода имени Ставицкого". А 29 января - вернул эту печать обратно. Еще на месяц. так что в январе Украина платила Ставицкому как минимум за точку на акцизе. А как максимум - и за хваленые биопаспорта."
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это по ускоренной программе такая цена? [+sign]Истинная вера не является результатом усвоения религиозной традиции, она результат абсолютно свободного и ответственного выбора в ситуации абсолютного одиночества.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет, это не в Украине и ускоренной процедуры тут нет:( а ехать в Украину нет времени + неизвестно, как обстоят дела в моем ОВИРе с выдачей, мне сказали, что многие регионы имеют такую же проблему... [+sign]- Не люблю людей.- Ти просто не вмієш над ними знущатись![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ужас просто. от ссуки. надо подымать волну, хоть перепощивать, хоть возмущаться.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в ФБ перепосты делали, я тоже разослала эту информацию всем своим фрэндам и знакомым, кто хотел биометрич. паспорт делать, выходит, нет смысла пока на это деньги тратить.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Елки, ну я и лох. Проездной документ ребенку оформила - мимо. Биометрич. паспорт заказала через посредников - опять мимо. Вот блин некуда денег было деть.. нет слов.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Утка-мандаринка, а по чем посредники делают паспорт и сколько это занимает времени?+ Думаю, что, может, мне в Харьков лучше смотаться за паспортомМне девушка в посольстве сказала, что в разных регионах разные временные рамки сейчас, поэтому информация от вам была бы очень кстати:)[+sign]- Не люблю людей.- Ти просто не вмієш над ними знущатись![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну и чудненько - ждем пилюлей от президента. Кто кто, а Порошенко себя любимого чтит и любит, щааас ему как скажут, что он оскандалился с паспортом намба ван(. Короче, в нашем правительстве как всегда - все прегарненько та чудернацько
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мой старшенький щас лопнет, куча денег в мусор
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а почему проездной для ребенка мимо? из-за курса доллара/евро? или он не нужен просто?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сосисочка, вы мине очень нужны, я вам в личку скинула сообщению если вы туда можете попасть, супер, если нет то хочу с вами по скайпу пообщаться. [+sign]Извиниться - лучший способ оставить за собой последнее слово.Пути Админа неисповедимы... (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

как они все заеб...ли!(( ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хочу поделиться ссылкой https://botschaftbonn.wordpress.com/2013/12/19/1912013pass/ Если я правильно поняла,то паспорт менять не надо- он автоматически продлевается на 10 лет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет, это бессмысленно, страны ЕС такое не принимают... [+sign]- Не люблю людей.- Ти просто не вмієш над ними знущатись![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

аааа, точно, я забыла, что Вы не в Украине, извините [+sign]Истинная вера не является результатом усвоения религиозной традиции, она результат абсолютно свободного и ответственного выбора в ситуации абсолютного одиночества.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну что как обычно слава украине! [+sign]Играют на патриотизмеШикарен это инструментПатриотизм он стоит жизниНо уясни один моментa pазве вам не все равнодавно известно жизнь киноВо чьe кино кунают васза чей-то газ[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

конечно да, а Вы хотели слава раше, не дождетесь... Дебилы национальности не имеют, в раше их не меньше
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по скорому - за 7 дней 1200 грн. стоил месяц назад (-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Где дебилы? Просто бизнесмены в связке с новой властью()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так а смысл возмущаться? что био что обычный - разница в 100грн? если пришло время паспорт менять, то разница не большая
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Читайте: З 1 квітня 2015 року Державна міграційна служба України припинить виготовлення проїзних документів для виїзду дітей за кордон. Цими документами ще можна буде скористатися протягом трьох років, але ДМС переходить на виготовлення закордонних паспортів для дітей, які надалі стануть єдиним чинним документом, дійсним для перетину кордону дітьми.Про це сьогодні, 24 лютого, розповіла речниця Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Світлана Хитрова.Таким чином буде відмінено внесення даних дитини до паспорту та проїзний документ для виїзду дитини за кордон, наголосила Хитрова. Ці документи можна буде використовувати ще протягом трьох років, але надалі ДМС виготовлятиме лише дитячі закордонні паспорти.За словами Хитрової, ця практика є світовою і цілком виправданою. Закордонний паспорт для дитини діятиме чотири роки. З 16-ти років видаватиметься повноцінний закордонний паспорт, термін дії якого становитиме 10 років.Вот тема ниже:http://www.likar.info/forum/readall674081.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах