Платежі в Пенсійний фонд

26 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Платежі в Пенсійний фонд Порадьте, хто в темі, будь ласкаЧи можна добровільно вносити платежі в ПФ, якщо людина офіційно не працює (або в декреті?)? Як це зробити? Суму вносити на власний розсуд, чи є якийсь мін-мах? На майбутній розрахунок пенсії впливатиме сума внесків чи сума зарплати?Щоб не переривався трудовий стаж, поки людина офіційно не працює, достатньо цих пенсійних внесків чи треба ще щось?І одразу паралельне питання - як ще можна подумати в молодості про старість? Забити на ПФ і відкрити накопичувальний пенсійний рахунок? Чи можна довіряти українським інституціям? Якщо відкрити не в Україні, чи можна буде потім отримати в Україні або в іншому місці (хто зна, куди життя занесе)?Дякую за поради.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можно. вам дорога в ПФ и там все расскажут-объяснят
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну от у нас є галузевий+ недержавний ПФ, але я йому мало довіряю. Мені на пенсію через 20 років, і що з ним за ті 20 років станеться - хз...Суму можете вносити самі, але ось подивилась я плани наших можновладців на найближчі роки, то скільки ти не заробляй, скільки не плати, а нормальної пенсії не матимеш... Краще вже ті внески в шкарпетку складати.В банк нести? В який? Он на наступний рік ще 30 штук намітили на ліквідацію...Були б зайві кошти - вкладала б в дорогоцінні метали та каміння. Поки що зайвих немає, бо інвестую в житло нам з чоловіком на старість та на освіту дітям. Вони вже житлом на перший випадок забезпечені.[+sign]Женщины, не рубите сгоряча!Пилите мееедленно...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сегодня Минфин рекомендации сделал - увеличить пенсионный возраст до 65 лет. И мужчинам, и женщинам+ Так что я посоветую вам расслабиться и тратить деньги на более нужные вещи, чем бессмысленное финансирование ПФ.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Непрерывность стажа на сегодня не имеет значения вообще, главное - величина стажа. Это раз. + На расчет пенсии влияет ЗП, т.к. от него считаются взносы.Если у вас официальная ЗП меньше минимальной, то и взнос получится ниже минимального - а такой месяц не войдет в стаж.Поэтому вы можете заключить договор об добровольной уплате взносов и платить сами.НО! это все на сейчас. А как будет, когда вы выйдете на пенсию, неведомо...(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Бл... опять до пенсии больше... 26 лет, мать их за ногу. Хочу на пенсию, мля... Как дожить??? [+sign]Женщины, не рубите сгоряча!Пилите мееедленно...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чоловік зараз працює за кордоном і не має змоги піти в ПФ. Скоро його звільнять в Україні і візьмуть в штат в іншій країні. На всяк випадок не хотілося б втрачати трудовий стаж, тому і питаю.Я на роботі у відпустці по догляду за дитиною, зараз вагітна знов, продовже декрет. Я вже втралила лік, чи зараховується зараз цей час в трудовий стаж (були зміни кілька років тому). Тому думаю, щоб повносити внески і за себе також. НА всяк випадок.Або не вносити - і шукати альтернативи.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Можна, але краще у іноземну страхову компанію, що накопичувальним страхуванням займається. у мене рахунок у Вьена іншуранс груп. [+sign]Почта: nirig ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

такі самі думки. свою квартиру ще не виплатили в кредит, дітям поки можливості немає. І взгалі - нехай самі дбають про свої квартири :) Просто дивлюся на батьків, які отримують по 1000 грн пенсії і не хочу так жити в старості :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

відповідаю має значення лише страховий стаж - платежі його забезпечують.Мінімальний становлюється державою, а платити Ви можете скільки завгодно більше.Неперервність - не має значення
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, а розкажіть детальніше, будь ласка! на скільки років? які суми внесків і які вони потім обіцяють? Чи є зобов"язання з вашого боку, скільки внести? чи скільки назбираєш - все твоє? Там виплати після певного віку і протягом певного часу?І головне - виплати в якій валюті і як індексуються?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

точно не має значення неперервність стажу? було ж мін 15 років для жінок і більше для чоловіків (чи я плутаю?) а у фонд соціального страхування теж треба тоді платити? Як лікарняні без виплат нарахують?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

представьте, у вас зп 3000грн, т.е работадательза вас платил бы около 1100грн в ПФ Возьмите себе за правило раз в мес 1000грн откладывать или 20-30% от прибыли, за 20лет это будет примерно 240 000грн. Откладывать лучше в валюте. Купите потом квартиру или пополам с кем то квартиру и будет вам и пенсия и квартира.Если только перечисления в ПФ, то будет только пенсия, а квартиру купит тот, кто на схемах сидит. + так вы через 20 лет себе пенсию сами назначите, а если ПФ, то х его знает, как вас страна через колено нагнет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

где названия можно почитать? (те которые на ликвидацию)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сейчас декрет считается в стаж. По остальному + Мужу заграницей ведь будет считаться стаж и выплаты? Он официально там? А на украинскую пенсионную систему я бы не рассчитывала. Максимум открыть пенсионную программу личную. Не помню как она называется[+sign]Ни стыда, ни совести... ничего лишнего.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Які лікарняні? Кому? [+sign]Ни стыда, ни совести... ничего лишнего.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Позвонила своей маме. А она говорит, что рада повышению пенсионного возраста. Так что, не всем плохо. У кого есть хорошая работа те только рады, что их не отправят на пенсию.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Почитать? Вы наивная. Кто ж такую инфу в массы выносит? Чтоб начался ажиотаж и народ ускорил процессы? [+sign]Женщины, не рубите сгоряча!Пилите мееедленно...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

понятно, как всегда потом будут темы "чего вы удивляетесь, это было известно ещё год назад"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

смешались в кучу люди, кони...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня свекровь уже 10 лет как на пенсии. работает. одно другому не мешает + но в 60-65 лет ходить 8 часов в день 5 дней в неделю на работу уже не многие могут себе позволить :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я уже вспомнила кто автор. Живет в одной стране, переезжает в другую, беременная, а в Украине хочет больнично/декретные получить [+sign]Ни стыда, ни совести... ничего лишнего.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если она числится на работе, при наличии нашего больничного больничный по Б и родам ей оплатят пусть она хоть 1 день в своей жизни работала + по сумма по достижению 3-х лет не подскажупро пенсию она меня вообще повеселила: тут надо только думать как не вернуться в эту страну доживать свой век, а не о мифической пенсии через 20 лет...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

правильно ви мене впізнали. ну, декретні то мені зараз якісь заплатять, я офіційно працевлаштована, але за умови, що їм іноземний лікарняний підійде+ а державну виплату на дитину (ту, що зараз 45 тис) навряд чи, бо ми не проживатимемо постійно за місцем реєстрації в Україні.Ну чого ви так веселитеся про пенсію? Я розглядаю різні варіанти - як з українським пенсійним страхуванням, так і з приватними фондами, в т.ч. не в Україні. Просто ще не дуже копала в цьому напрямку. І починати думати про пенсію в 30-35 якраз вчасно.А як не повернутися - це таке розмите питання. Зараз є така пропозиція по роботі у чоловіка, але це ж не значить, що він (чи я) завжди буде працювати закордоном. Цілі емігрувати ми перед собою поки що не ставили.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах