Депутат vs учитель

42 сообщения в этой теме

Опубликовано:

На Кипре средняя зарплата учителя школьного - 50К евро в год, + это вместе среди гос и частных, но госшкол больше - так что, наверное, у частных конкретно выше.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тому школу назвали школою, а не Макдо.Виховання дітей не може бути без творчості Талановиті вчителі?На загал, вчителі повинні бути небайдужими.Це стосується як шкіл загальноосвітніх, так і для шкіл з високим та низьким рівнем вимог до дитини.Також, для вчителя дуже важливим мати гідністьі, тоді і не буде описуваних вами ситуацій про хабарі.Хоча ваш погляд на школу звужено, тому й судження дещо категоричні.Щодо формування особистості учня.Оскільки дитина розвивається у колі найближчого спілкування, то формувати світогляд вона буде через сприйняття думки оточуючих про навколишній світ.Звісно пропускаючи це відношення через свою аналітичну систему.І саме тому, місце де вона проводить часу найбільше і буде значною мірою колом її спілкування, куди вона буде приносити новини і події та емоції з навколишнього світу.І обговорення питання голодних дітей Африки для неї буде менш важливим ніж нова зачіска Василини. Тепер про роль вчителя.В початковій школі-це центр Всесвіту.Саме вміння вчителя згуртувати клас в один організм і формує подальший настрій на весь шкільнй період.До неї ідуть вирішувати всі проблеми та негаразди.Вчитель вчить вчитися.В середній та старшій школі вчитель зацікавлює до вивчення свого предмету.Тому тут задача підтримати зацікавленість і дати можливість опанувати якусь галузь знань.Талановиті учні-безумовно їх треба знаходити, але талант викладача в тому, щоб зацікавити всіх.І задача школи випустити в світ особистість рівень розвитку якої буде гармонійним і цікавитись вона буде не лише сємками на парадняку, та виступами Насті з Потапом.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну подивимось, може це скликання змінить мою думку про депутатів
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я навчався за радянських часів, коли рівень вчителів був достатньо високим Але все перераховане вами здається мені висмоктаним з пальця. Навіть тоді не мали вчителі великого впливу. Я зацікавився шахами та математикою не через вчителів, а через дідуся. Вчителі? Як частина середовища впливали, не більше.Якщо брати закони генетики поведінки Туркхеймера:ЗАКОН ПЕРВЫЙ. Все поведенческие признаки людей — наследственные, то есть в какой-то мере зависят от генов.ЗАКОН ВТОРОЙ. Эффект генов сильнее, чем эффект воспитания в одной семье.ЗАКОН ТРЕТИЙ. Значительная часть вариабельности людей по сложным поведенческим признакам не объясняется ни генами, ни влиянием семьиВплив вчителів набагато менше впливу батьків.[+sign]--Клинический пессимист, который радуется всякий раз, когда прогнозы не сбываются[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Базуючи судження лише на власному досвіді ви можете робити висновки стосовно своєї особистості. А довкола є безліч сімей, де немає дідуся, що піклується про дитину, де є батькі, які вважають, що їх функція в забезпеченні матеріального достатку, де мати вважає, що дитина їй все життя зламала.Школа-це соціальний інститут який придумало людство.Для чого?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, але я цікавлюся генетикою поведінки, нейронауками Я не бачу приводу вважати, що вплив вчителів дуже сильно впливає на подальше життя. Дідусь мені передав свої гени. Плюс несвідомо створив оточення.А виховання не має великого впливу на поведінку.[+sign]--Клинический пессимист, который радуется всякий раз, когда прогнозы не сбываются[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вплив вчителя нівелюється коли людина з ними не стикається.А в школі дитина проводить від шести до десяти годин на день Тому генетична складова без належного виховання ніщо.Підтвердженням цього тезису є діти-мауглі.Якщо таких дітей знаходили в період сензитивного розвитку-тобто у віці коли формуються базові навички наприклад мовлення, тоді вдавалося виростити їх майже без відхилень.Але якщо їх було знайдено в більш пізньому віці ніяке оточення не змогло розвинути здатність до мови
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

знаете я когда захожу в школу на 15 минут, мне уже половину прибить хочется. А учителя наши за копейки сейчас еще и маты выслушивают в свой адрес от деточек.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ага)) Може колись дочекаємось? [+sign]Всё будет ХОРОШО))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

З батьками дитина проводить більше часу. А вплив на поведінку незначний.Яким чином діти-мауглі підтверджують вашу тезу? Да, у розвитку малюка є сензитивні періоди, коли генетично розвивається та чи інша частина мозку. Наприклад, якщо кошенятам заклеїти очі, а потім у зрілому віці їх розклеїти, то кіт все рівно не зможе навчитися бачити. Але що це доводить? Ніхто не виховує зір, це автоматичний процес. Оволодіння мовою також. Наприклад, на Таїті, де гралися діти французьких колоністів та місцевих аборигенів, діти створили нову мову, суміш французької та місцевої. Ції мові їх ніхто не вчив. Цікаво, що дорослі не могли розуміти цієї мови, але вона навіть зараз використовується.А ось досліджувати поведінку розлучених близнюків можливо. Таких дослідів багато. Вони свідчать, що ефект виховання (сім’я, де виховувалась дитина) майже не впливає на поведінку.[+sign]--Клинический пессимист, который радуется всякий раз, когда прогнозы не сбываются[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

З батьками?Підйом о 7, наприклад.Я виходжу на роботу о 7-15, дітям в школу на 8-30 Зі школи діти приходять о 15-30 та о 19-00(початкова шола).Я повертаюсь з роботи о 18.Відбій о 21-00.Вважаю ви в змозі порахувати кількість часу, які проводить дитина з батьками та в школі.Наголошую, я не говорила про поведінку дитини, а на формування особистості дитини.Це різні речі.Що стосується мого прикладу про дітей мауглі.Мовлення розвивається у спілкуванні.Вона не розвивається автоматично, а лише як результат тренування і формування ділянок мозку.І без належного прикладу та необхідності в спілкуванні дитина може не набути цих вмінь.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

люди сами выбирают, где и кем им работать, у каждого свои приоритеты и даже у них есть способы подработки, было бы желание. [+sign]Зачем ждать от жизни чуда - чудите сами![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А спілкуватися не треба, достатньо просто спостерігати та копіювати Мовлення розвивається у спілкуванні, а не у вихованні. Яким дослідом можна поміряти «особистість»? Це теж саме, що і поведінка[+sign]--Клинический пессимист, который радуется всякий раз, когда прогнозы не сбываются[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мы про предложение министра финансов на фоне заявлений младодепутатов говорим
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Навіть якщо прийняти вашу тезу про достатність копіювання дитина в школі має більше часу для наслідування.Це по перше.По друге розвиток мовлення це не просто спілкування.А по третє поведінка це лише реакція організму на певні обставини, а особистість як і душу виміряти наявним арсеналом неможливо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Все можливо вимірати, просто результати не ті, які ви очікуєте Які експерименти можуть підтримати вашу точку зору? [+sign]--Клинический пессимист, который радуется всякий раз, когда прогнозы не сбываются[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

все не могу привыкнуть, что ваши темы в основном по следам событий, которые вы описываете потом гле-то внизу :)) тогда не в теме. [+sign]Зачем ждать от жизни чуда - чудите сами![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах