Як не образити

42 сообщения в этой теме

Опубликовано:

скажите, что накупили на скидках детям кучу одежды, а они не ценят сидят и просят то и то.... и перечислите нужное) или продавайте его подарки и кидайте ему деньги на кару на лекарства) [+sign]www.megalove.com.ua - знакомства с иностранцами)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

подарунки купуються в Польщі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чоловіки не завжди розбираються в якості і розмірах. назвала магазин, в якому можна було б щось прикупити, якщо є бажання. Прямо сказати, що не влаштовує=образити типу "я ж для вас старався.". Як не образити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вам не підійде. там на малюка і на дівчинку молодша школа, але торгова марка представлена в Києві, ціна аналогічна. в Києві я рідко там щось беру- дуже швидко стає ганчіркою.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не збираюсь забороняти любити онуків, хочу скерувати його в раціональне русло.... до того ж дуже не люблю накопичувати речі...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дуже б образився, якби дізнався, що продала і гроші перекинула йому на карту... Гіршої ситуації важко уявити....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 () [+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дзвоніть зараньше, за місяць наприклад, і змовницьким тоном кажіть що дитина захотіла... ну що ви там вважаєте за потрібне, ну просто мріє про .... Дуже брехати не треба, річ дійсно повинна подобатися дитині, якщо дитина все більш-менш свідома, то можна її посвятити у цю гру. А вам шукати саме цю річ ніколи, було б класно, якби дід до ДН знайшов і подарував. :) нехай шукає, буде при справі і буде певен, що дитині сподобається.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нашему почти 9. Йопт...Нифига себе...Уже 9...Но он такой, рослый и крупный..Размер обуви 35, одежду 152-158 покупаю..И то не всякая подходит.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та залюбки. тільки дитина моя старша дуже дорогі подарунки просить (без мого відома) у моїх батьків: лего за понад 1000 грн, самокат тепер хоче максі мікро. мені ця тенденція дуже не подобається. батьки мої насправді далекі від заможних людей, але внучку хочуть балувати. неодноразово розмовляли на цю тему з нею. купити щось разом батьки + дідусь+ бабуся- чомусь складно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я обмениваю подарки на деньги. Покупаю сама, передаю дарителю, а он мне деньги. Родители амазоном пользоваться не умеют, в итоге все довольны.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хоче вибирати сам на свій розсуд.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

задавайте хоть направление, например папа, Маша очень хочет куклу-русалку или книгу про Чарли и шф.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, я в принципі проти того, щоб щось просити у дідуся. якщо батько чи мати питають, то кажу. але результат - не таке, не було, купили, щось інше...виходить приблизно таке: фірмові ботильйони, в яких старша не могла ходити(бо на платформі ж) за купу грошей, штанці фіолетові з бантиками і жовтий реглан з рожевими фламінго для хлопчика.іграшками більш-менш гралися. зараз отримали літні піжамки в розмірі, який буде у них взимку. Сподіваюсь на теплі батареї. Блузу, яка порвалась при першому пранні і т.і. ще частина одягу чекає у батьків. Ледве маму відмовила від сарафану за 700 грн. І що робити? я розумію, що вони купують для своєї сатисфакції. але кошти летять, а толку мало, або взагалі немає.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Проходили. Папа делал это уже 2 раза - поход в магазин с детьми 1 раз это я настояла, пошли в Антошку. Дети выбрали маленькие подарки2 раз сам предложил пойти в магазин, пошли в Ашан. Дети выбрали и продукты и игрушки, я абсолютно не вмешивалась, выбирали всё сами, скромно, все довольны.[+sign]http://rainbowloom.in.ua - наборы для творчества Rainbow Loom, Bands loom, Monster Tail, резиночки для плетения, акссесуары[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 любимые труселя моего мужа были подарены моей бабушкой, я вешалась от этого дедовского варианта)) Но она делала это с душой
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ооооо, знакомо! хотя папа бывает чаще, чем ваш, но иногда даже забывает, что уже такое покупал, очень много денег тратит на внуков. Ничего не говорю, боюсь обидеть, хотя мягко, типа ...не стоило, пап... Ему тоже дарим подарки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах