Меломаны, выручайте!

55 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Меломаны, выручайте! Помогите опознать мелодию. Очень нравится, хочу скачать, а на этом сайте нельзя, а в названии и исполнителе явно ошиблись, вот и не знаю, как её искать. По ссылке она №6
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сікрет гарден [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Шопен 5-я симфония [+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

как оперативно, спасибо огромное!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я Вам пошепки скажу то не Шопен)[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

думаю вам много из него понравится) [+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а кто ж?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я Вам вище написала) це дует композитор та скрипалька[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вы меня запутали окончательно - что, Шопен украл у Сикрет гарден?))))))))))) или они исполняют его симфонию? Так я и интересовалась, чья комп. а не кто исполняет. )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

честно, меня это немного пугает, но я даже пойду пороюсь в нотах ) [+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Шопен жив набагато раніше) Secret Garden - наші сучасники, автор музики - Рольф Левланд загуглітья, звичайно, не професійний музикант, але маю в анамнезі 8-річку музстудії з сольфеджіо й музлітературою.симфонії не виконуються на одному інструменті) це для оркестра[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

давайте) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так это не исключает партию для ф-но [+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не виключає, але це не Шопен. в нього немає симфоній взагалі) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

(исправила) так мелодия Ловланда и Шопена 1 в 1, нет?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Это не Шопен)) Вы правы, это Рольф Ловланд
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

http://vmusice.net/mp3/Secret+Garden+Songs+From+A+Secret+Garden
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я Вам в самому першому пості написала, чия вона)) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

теперь поняла, извините, а они (эти 2 мелодии) одинаковые, как мне кажется, разве нет?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні, то помилково, як й на тому сайті, що ви давали, авторство приписали Шопенові) в Вашому стартовому пості авторство ще крутіше) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це одна мелодія. автор - Рольф Левланд. Шопен її ніколи не писав *смайлік голова яка б"ється об стіну*))) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Шопен не писал симфоний ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ух, спасибо, чего только не понаписывают в Тырнете, хорошо, что тут всё выяснилось, а не ляпнула где-то в обществе музыкантов )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можете сказати, що у Вас фріссон від цієї музики) http://likar.info/forum/25_651441_9498658.html[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение