А чи в когось завалявся крепдешин? Я б купила ...

45 сообщений в этой теме

Опубликовано:

А чи в когось завалявся крепдешин? Я б купила ... Дівчата, знаю, що в магазинах є, але може кому в хаті заважає? Полиці забиває? Або навіть сукню великого розміру на перешивку. Що скажете? )))) моє мило larisa_ptaxa-цуцик-i.uaзамість цуцика ставимо - @[+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене є натуральна крепдешинова спідниця, здається, не в кондиції. Але то напевне креп-жоржет. Віддам за красиві очі :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не питай чого, але я так і знала, що ти відповіси першою : ))) який в неї розмір? ))) можеш клацнуть на телефон? larisa_ptaxa*gav-gav*i.ua[+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларко, я не маю поняття. То здається було колись плаття, ще моя мамця в молодості носила потім його для чогось розпороли, ну і воно лежало у маминих складських запасах. Потім я забрала його до себе разом з маминими іншими запасами мануфактури. Тепер воно лежить у мене, і я розумію, що руки у мене туди не дойдуть. Колір, наскільки я пам*ятаю, персиковий з коричневими квітами, красивий короче. І воно таке сексі прозоре. Ввечері гляну, як не забуду. А як з телефону фотки злити на комп? А тобі для чого, як не секрет? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У меня должен быть отрез крепдешина) посмотрю или не выкинула... если найду - отдам:)он бледно розовый у коричневу квиточку, нежный такой
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вау, Аня, задарма не тре, але я вже щаслива: ))) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ти не зливай з телефона на комп, в телефоні пошта є? мені для перешити, мама хоче собі, бо вона не може носити нічого синтетичного. На новий дурні ціни, мама каже, що її оті місця, що тре прикрити тим крепдешином, стіко не вартують : ) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Офф Зашла на сайт. Очень душевно! Фрейм слева с айфона не читабельный, кодировка не кириллицей (не знаю как назвать - абракадабра, короч :) И контактов нет. А крепдешин на платье? Читаю, что летом - практически идеальный вариант, не жарко. Ну, ап, конечно :)[+sign]Хуг![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене якісний, натуральний. Ти ж не забувай, що креп буває і штучний, це вид крутки нитки. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так-так, я пам"ятаю, звісно, дякую!! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

велика дяка! ))) так, сайт взагалі тре переробляти, але то не зараз [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а як Вам написати? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я пороюсь. У меня тюки с тканями....недавно пыль снимала, думала куда б его деть наследие совка блин...никто в доме не шил никогда, но ткани скупались
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а в тебе є хтось, хто таке робить? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну в мене кум таке робить, але він завше зайнятий. Бай зе вей. Шукаю зараз на один проект виконавця тре переробити сайтець друзям - www.ascania-racing.com[+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ОООО, так саме Вас я і шукаю : ) порийтеся, бо в мене мама шиє дуже вдало! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я теж шукаю, поки що тільки одна контора відписалася, чекаю на розрахунки. давай разом) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня есть несколько отрезов если интересует дайте адрес електронной почты.Я вечером сфоткаю, отправлю Вам
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

larisa_ptaxa(цуцик)i.ua замість цуцика - @дуже Вам дякую!!! Чекаю [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а напиши одним з моїх хлопів смс-ну зара мило і телефон. Віталій звати, скажи, "шо од тої скаженої лорки", але він москалик, псячою мовою до нього кажи [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А что у вас еще есть)? Тоже ткани интересуют.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дяк. пішла налаштовуватися на російську мову) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можете в интернат в Коростышев отдать, там швейная мастерская неплохая, они будут всегда рады, кроме крепдешина , конечно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а у меня валяется шелк темно синий в белый горошек, купила задорого более чем п0 300 грн и лежит( [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

то пошийте щось) шовк - це круто, я люблю влітку [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах