А вы носите кружевные трусы?

74 сообщения в этой теме

Опубликовано:

лапті, лапті забулися) й щось таке рясоподібне, як у староверів мотузочкою підтягнутися[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на лапти переходят? (зимой валенки) .. патриотично и экологично
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) хех лаптці прогавила))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))))))))))))))))))))))))) ржунимагу до слез [+sign]Все мы преданы... кому-то или кем-то[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А в ответ: Ну продайте, а! Вы себе еще купите, а нам взять негде! [+sign]І я повстав.Душа спитала - доки?!Втопили край у підлості і злі.І я сказав: чужинці, дайте спокій.Не сійте зради на моїй землі.Уже і так насіяно.Вродило.Вже не бере ні плуг, ані коса.А ми ще є.I то найбільше диво, що цей народ іще раз воскреса.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сразу вспомнился образ Шарикова)) [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, у меня в фейсбуке россияне смотрю обсуждают очень активно и эмоционально. Ну то есть за себя переживают. На "Известия" ссылки постят. Так что, похоже, не шутка.Или такая шутка, в которую все поверили. [+sign]І я повстав.Душа спитала - доки?!Втопили край у підлості і злі.І я сказав: чужинці, дайте спокій.Не сійте зради на моїй землі.Уже і так насіяно.Вродило.Вже не бере ні плуг, ані коса.А ми ще є.I то найбільше диво, що цей народ іще раз воскреса.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да мешкоподобное что-то под веревочку в поясе
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А тем кто в Россию заедет до 1 июля, трусы не отберут? Я прям не знаю что мужу в чемодан засунуть))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

який у Вас чоловік, бешкетник;) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)))) є трохи))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Он кружевные носит? Пусть возвращается до 1 июля, а то мало ли что... [+sign]І я повстав.Душа спитала - доки?!Втопили край у підлості і злі.І я сказав: чужинці, дайте спокій.Не сійте зради на моїй землі.Уже і так насіяно.Вродило.Вже не бере ні плуг, ані коса.А ми ще є.I то найбільше диво, що цей народ іще раз воскреса.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дівчата, от все вам стьоб! То ви просто заздрите тій вільній та демократичній країні:)))))))) [+sign]Для меня нет черных и белых полос в жизни! Я иду по своей... фиолетовой:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шучу я, шучу....но тенденция пугает однако)) хотя я его конечно предупрежу ( мало ли...может я чего не доглядела за 13 лет брака)))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вопрос сложный, потому как не понятно что они считают кружевными трусами. Это полностью из кружев или с вставочками? Полностью из кружавчиков - не удобно, а вставочки очень даже нравятся.Потому надо предоставить каталог дозволенных ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И это правильно, потому что еще коньки не сносили )) [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

то еть пока бабы страдали плоскостопием было пофиг, а как мужики начали, так сразу запретить? [+sign]Пф! Я и сейчас без трусов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дааа, тут потребуется печатный Уклад с иллюстрациями для погранцов и таможни ) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

раньше, видать, мужики обувь на каблуках не носили))) А тут начали.[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

То все клята Гейропа винувата [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не, ну так теперь все ясно: ЧОМУ КЕДИ ЗАГРОЖУЮТЬ РОСІЇСвого часу Єльцин, Шушкевич і Кравчук прибули до Біловезької пущі в кедах.За уточненими даними російських істориків Іван Грозний прибив свого сина кедами.Кеди протирічать лаптям.Харківські фанати заспівали свій хіт "Путін - хуйло" саме в кедах.Хрущов показував кузькіну мать та стучав по пюпітру конверсами.Анатолій Собчак змушував Володимира Путіна ходити в кедах на всіх офіційних заходах.Як казав Сталін: "Спасібо кєду за пабєду".Достоєвський нічого не писав про кеди.У Бандери у Львові була кедова мануфактура.Всі російські динозаври загинули після падіння гігантського кеда.Пити горілку в кедах - це те саме, що палити сигару в ушанці.РПЦ МП попереджає, що зі спітнілими ногами не ввійдеш в російський рай.Завдяки існуванню кедів росіяни витягують з них шнурки та вішаються від безвиході.Кеди підважують авторитет калош.Російській армії потрібні сепаратисти без плоскостопості.Завдяки кедам в Кремлі завжди було видно американський слід.У Навального 18 пар крадених кедів.Кеди не воювали.Повернули Крим - повернемо й часи без кедів.За даними Левада-Центру, серед людей, що вважають Путіна хуйлом, - більшість носить кеди.Кеди не дуже пасують до ватніка.Старовіри ходять у двох кедах, а Кирил - у трьох.Людмила Зикіна співала про валєнки. Які ще до біса кеди?Макаревич все життя ходив у кедах, і що він тепер верзе про Росію???У розкольницьких церквах використовують кеди замість кадила.Збірна Росії по міні-футболу завжди грала у кедах - і тепер там три негри в складі. Доколє?Бандерівці навчили китайців шнурувати кеди новим способом - ПТН ПНХ.В бандерівській пісні "Кедь ми прийшла карта" йдеться про бойові кеди.Якось Геннадій купив собі кеди, носив їх, і через півроку його збив насмерть автобус. Висновки робіть самі.Кеди виникли як спецпроект ЦРУ США. Так і розвиваються.Кеди були на Майдані.Щі лаптями хлєбать легко й приємно. А кедами?За даними Росстату 100% людей, що бодай раз одягнули кеди, помирають.Кержаков на ЧЕ-2012 не влучав у ворота, бо під бутсами носив кеди.Кедом не прикриєш самовар, коли заварюєш чай.Американці всиновлювали російських дітей і змушували їх одягати кеди.Якщо адідас випустить кеди з георгієвською стрічкою замість трьох смужок, то кеди знову дозволять.[+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

еще про кеды от Чепиноги В Митному союзі хочуть заборонити високі підбори і кеди… Ну з каблуками то понятно: це прямий і недвусмислєнний удар по Юлії Тимошенко. З другого боку – а як же Путін? Він і в каблуках-то трохи більше метра, а тепер в чому йому ходить – в лаптях? Чи вони його будуть носить на якійсь табуретці постоянно? А з кедами – вообще не понятно. Кого вони бояться – Кличка?... В общим в мене серйозне бізнес-предложеніє для фірми “Converse”: срочно випускайте партію кедів на каблуках тиражом в 46 мільйонів пар, і жидобандерівці їх миттю розберуть чисто із врєдності… Мені за ідею нічого не нада. Тіки кеди пришліть…. На каблуках, понятноє дєло…
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Було "відсутність синтетики", а відсутність мережива, навіть котонового - новина
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мало того. что кружевные трусы. так и кеды и шпильки. Не пропустят в Таёжный союз :) [+sign]Почта: nirig ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах