дівчата, кому у цей понеділок домашніх курей? (Аделін)

160 сообщений в этой теме

Опубликовано:

дівчата, кому у цей понеділок домашніх курей? (Аделін) терміново потрібні кошти, Альону Аносову по швидкій вчора забрали в гінекологію з кровотечієюТаня в понеділок передає мені сумкуможна замовити курей (вагою до 2 кг) по 40 грн за кг1 гуся по 40 грн2 нутрії по 65 чи 70 (треба уточнити)ще буде другий транш у п"ятницю (власне Таня привезе)пишіть будь-ласка Ваші замовлення мені у пошту1. ім"я, нік2. номер телефону3. що будете братизустріч на вокзалі післязавтра, 16 червня, приблизно о 16.00, вагон знатиму в понеділок вранці, коли Таня передасть провідником сумку.[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ех, а я тільки збирался писати гарні новини у Альони були непогані аналізи, зараз ми збирали гроші на курс плазмофереза,й основне.у липні Альона має вийти заміж!!!)давайте надішлемо їй променів позитиву, побажання здоров"я, щоб у дитини нарешті зі здоров"ям все налагодилося й жила вона вдома поруч з чоловіком, а не в лікарні...[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Давайте! Нехай буде щасливою)) [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я бы взяла с удовольствием курей 3 шт, но никак не могу в понедельник в 4 на вокзале.... а попозже где-то в городе нельзя встретиться? [+sign]Вика и ТимкаЕсли можешь повлиять на ситуацию - не нервничай и повлияй. Если не можешь повлиять - тогда тем более не нервничай, все равно ты ничего не изменишь[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Здоровья!!!!! [+sign]Вика и ТимкаЕсли можешь повлиять на ситуацию - не нервничай и повлияй. Если не можешь повлиять - тогда тем более не нервничай, все равно ты ничего не изменишь[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ні, на жаль я хромонога((( й з сьогоднішнього дня дуже повільно пересуваюся( [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Галя, запишите 2 курицы на меня
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Здоровья девочке! Ап.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

добре [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

дєви, з курками більш-менш зрозуміло, хтось гуся та нутрій буде брати? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я нутрию бы взяла но я буду в понедельник без машины :( если кто-то с Позняков будет забирать, смогут забрать и мне? деньги я могу сразу отдать, до того, как забирать[+sign]...Вернувшись от дверей, присела,сказала, клипсу теребя:«И что-то я еще хотела...Ах да, тебя!..»В. Вишневский[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Аня, я не впевнена. зараз попитаю у однієї форумчанки в пошті, звідки вона. [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

спроси, пожалуйста [+sign]...Вернувшись от дверей, присела,сказала, клипсу теребя:«И что-то я еще хотела...Ах да, тебя!..»В. Вишневский[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

добре, напишіть у пошту, будь-ласка [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

вже )
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а можно просто денег перечислить?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

звичайно можна, буду дуже вдячна) мені на картку4405 8823 0921 9917Кириченко Юрій Володимирович (це мій чоловік)я собі в журнальчику веду облік, скільки чого витрачено й скілько зайшло грошейна липень ще не вистачає приблизно 5 тис грн на плазмоферези (хоча, можливо й більше, ліки подорожчали), я купуватиму альбумін та біовен.[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ок. завтра постараюсь перечислить.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

сенкс) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

спитала, зовсім інший правобережний напрямок. а яка в тебе пошта? я чогось не можу знайти адресу й номер...[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ок, но если вдруг останутся, я готова приехать вечером куда скажете по правомуберегу. [+sign]Вика и ТимкаЕсли можешь повлиять на ситуацию - не нервничай и повлияй. Если не можешь повлиять - тогда тем более не нервничай, все равно ты ничего не изменишь[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

пусть все будет хорошо!!! шлем Алене свои позитивчики!!! [+sign]"Даже за самым красивым павлиньим хвостом скрывается самая обычная куриная жопа. Так что, меньше пафоса, господа." Ф.Г.Раневская[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

написала тебе в почту [+sign]...Вернувшись от дверей, присела,сказала, клипсу теребя:«И что-то я еще хотела...Ах да, тебя!..»В. Вишневский[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

тоже перечислила немного ..[+sign]Світлана [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

це щойно від Вас гроші прийшли? дякую)) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас