дівчата, кому у цей понеділок домашніх курей? (Аделін)

160 сообщений в этой теме

Опубликовано:

дівчата, кому у цей понеділок домашніх курей? (Аделін) терміново потрібні кошти, Альону Аносову по швидкій вчора забрали в гінекологію з кровотечієюТаня в понеділок передає мені сумкуможна замовити курей (вагою до 2 кг) по 40 грн за кг1 гуся по 40 грн2 нутрії по 65 чи 70 (треба уточнити)ще буде другий транш у п"ятницю (власне Таня привезе)пишіть будь-ласка Ваші замовлення мені у пошту1. ім"я, нік2. номер телефону3. що будете братизустріч на вокзалі післязавтра, 16 червня, приблизно о 16.00, вагон знатиму в понеділок вранці, коли Таня передасть провідником сумку.[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ех, а я тільки збирался писати гарні новини у Альони були непогані аналізи, зараз ми збирали гроші на курс плазмофереза,й основне.у липні Альона має вийти заміж!!!)давайте надішлемо їй променів позитиву, побажання здоров"я, щоб у дитини нарешті зі здоров"ям все налагодилося й жила вона вдома поруч з чоловіком, а не в лікарні...[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Давайте! Нехай буде щасливою)) [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я бы взяла с удовольствием курей 3 шт, но никак не могу в понедельник в 4 на вокзале.... а попозже где-то в городе нельзя встретиться? [+sign]Вика и ТимкаЕсли можешь повлиять на ситуацию - не нервничай и повлияй. Если не можешь повлиять - тогда тем более не нервничай, все равно ты ничего не изменишь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Здоровья!!!!! [+sign]Вика и ТимкаЕсли можешь повлиять на ситуацию - не нервничай и повлияй. Если не можешь повлиять - тогда тем более не нервничай, все равно ты ничего не изменишь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, на жаль я хромонога((( й з сьогоднішнього дня дуже повільно пересуваюся( [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Галя, запишите 2 курицы на меня
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Здоровья девочке! Ап.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

добре [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дєви, з курками більш-менш зрозуміло, хтось гуся та нутрій буде брати? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я нутрию бы взяла но я буду в понедельник без машины :( если кто-то с Позняков будет забирать, смогут забрать и мне? деньги я могу сразу отдать, до того, как забирать[+sign]...Вернувшись от дверей, присела,сказала, клипсу теребя:«И что-то я еще хотела...Ах да, тебя!..»В. Вишневский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Аня, я не впевнена. зараз попитаю у однієї форумчанки в пошті, звідки вона. [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спроси, пожалуйста [+sign]...Вернувшись от дверей, присела,сказала, клипсу теребя:«И что-то я еще хотела...Ах да, тебя!..»В. Вишневский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

добре, напишіть у пошту, будь-ласка [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вже )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а можно просто денег перечислить?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

звичайно можна, буду дуже вдячна) мені на картку4405 8823 0921 9917Кириченко Юрій Володимирович (це мій чоловік)я собі в журнальчику веду облік, скільки чого витрачено й скілько зайшло грошейна липень ще не вистачає приблизно 5 тис грн на плазмоферези (хоча, можливо й більше, ліки подорожчали), я купуватиму альбумін та біовен.[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ок. завтра постараюсь перечислить.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сенкс) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спитала, зовсім інший правобережний напрямок. а яка в тебе пошта? я чогось не можу знайти адресу й номер...[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ок, но если вдруг останутся, я готова приехать вечером куда скажете по правомуберегу. [+sign]Вика и ТимкаЕсли можешь повлиять на ситуацию - не нервничай и повлияй. Если не можешь повлиять - тогда тем более не нервничай, все равно ты ничего не изменишь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пусть все будет хорошо!!! шлем Алене свои позитивчики!!! [+sign]"Даже за самым красивым павлиньим хвостом скрывается самая обычная куриная жопа. Так что, меньше пафоса, господа." Ф.Г.Раневская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

написала тебе в почту [+sign]...Вернувшись от дверей, присела,сказала, клипсу теребя:«И что-то я еще хотела...Ах да, тебя!..»В. Вишневский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тоже перечислила немного ..[+sign]Світлана [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це щойно від Вас гроші прийшли? дякую)) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах