Слово "підліток" походить від слова "підлота"

26 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Слово "підліток" походить від слова "підлота" Мамульки і шановні психологи(ні)! Якщо в 19 рочків людину виховувати запізно (бо, кажуть, треба було шмагати, коли не вздовж, а впоперек лави лежить), то невже так і залишити все насамотік? Ми вже не авторитети, ми вже не маємо жодного впливу, крім фінансового, то є два варіанти: або війна з урізанням пайки, або "попустительство"?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На мій погляд, виховувати ніколи не пізно, але надзвичайно важливо правильно обрати стратегію впливу Все залежить від конкретної ситуації і від попередньої поведінки "вихователя".[+sign]Необходимо благодарить Господа за то,что у Вас уже есть, и трижды благодарить за то, чего у Вас нету.Спокойствие - сильнее эмоций. Молчание - громче крика. Равнодушие - страшнее войны!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та щось мене як вихователя звинувачують з усіх боків (пед. освіта виховательського хисту не додає хе-хе) чоловік - у надмірній м*якості до дитинки, дитинка - у надмірній знервованості після народження його братєли. психологи дуже мудро підказують, що всі наші проблеми - з дитинства, а якщо з дитинства - то ми, дітлахи беззахисні, не винні, винні батьки. отака чудова позиція. і ще чудові психологи підказали, що якщо тебе не влаштовує ср..ач в хаті, то це твої особисті психологічні проблеми, адже це влаштовує всіх інших. нажаль, вони не розповідають нічого про обов*язок і повагу до старших. але це вже мій, "старший", погляд на проблему.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Просто за текстом теми - не від слова "підлота", а від "під-літок" тобто літати ще не вміє, а тільки підлітає. Або ж в дорослі літа ще не ввійшов, а тільки ПІДходить
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та то я так жартую. наболіле )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А знаєте, що найкраще в усій цій ситуації? Це Ваш гумористично-філософський погляд на проблему) А це означає, що все у Вас вийде) Я не знаю Вашої конкретної ситуації, але мене, як маму підлітка, завжди заспокоює мудрий вислів класиків : "Виховання – це наука, що навчає наших дітей обходитися без нас" ;-) [+sign]Необходимо благодарить Господа за то,что у Вас уже есть, и трижды благодарить за то, чего у Вас нету.Спокойствие - сильнее эмоций. Молчание - громче крика. Равнодушие - страшнее войны!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну просто "как вы яхту назовете..."()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так финансовое влияние - очень действенное! :) В любом возрасте.+ Я так и говорю:" Если ты будешь игнорить мои поручения, и буду игнорить твои пожелания" Фсё! Без надлома и надрыва. Без криков "Я ночей не спала, выкормила-выростила!"Им же очень удобно оставаться детишками, но с растущими потребностями.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, але то я сьогодні така гумористично налаштована, загалом таки нервова а дитятко росте інфантильним, безтурботним і без жодної ідеї щодо самостійності. і вже ж нічого йому не скажеш, бо контрагрументів - на півгодини лекції. здається, що він мені "втирає", а не я йому. від мене йому потрібні тільки гроші (власне, як завжди в такому віці), іноді - допомога у вирішенні проблем, причому, знову ж таки, здається, що це мені треба вирішити його проблеми, а не йому. а з його боку - ніц. ну й ігроманія стоїть на порозі загрозливим цунамі. може, це ще не діагноз, "всі так роблять", але щось страшно, що немає інших захоплень.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну... тут якось теж дивно - задовольняється мінімумом годувати-взувати-вдягати ми його зобов*язані, поки вчиться. та й обіцяли це не раз. а на розваги - то бабусі-дідусі порадують малятко, то якось назбирає "чайові"...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Фигасе - минимум. Вы его содержите полностью. А что тогда не минимум - феррари алого цвэта? :)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

знаете, кормить-одевать-обувать можно тоже по-разному, в Законе не прописано что одевать нужно в брендовые дорогие вещи, и мобильный-айпад-интернет тоже не прописаны, равно как и карманные деньги..Так что таки ищите возможности воздействовать, они есть..)P.S. мой двоюродный брат брыкался, но держался когда ему вещи начали покупать подешевле, обувь - только самое крайне необходимое, взамен утерянного телефона купили самый простой..Но когда его комп отключили от интернета - как бабка пошептала..)[+sign]У настоящих мужчин женщина счастливая. У остальных - сильная...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да нет, без излишеств. в самом деле. по сравнению со многими у него запросы очень даже небольшие
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да... комп (( но это будут кровавые боевые действия если у него не будет интернета, то еще, чего доброго, начнет накачиваться спиртным с друзяками - они его угощают. он их тоже, когда деньги есть. вот сейчас требовала выключить комп. нифига. он, типа, - сам распределяет свое время, комп - его вещь, и мы не смеем его этой вещи лишать. наверно, завтра решительный муж таки разберет комп на запчасти, а вечером будет грязный и гадкий скандал. при мелком. с психами и обязательным уходом к милым друзякам.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

некоторым людям он нужен для развития, учебы. но тут не тот вариант воркрафт и прочие стрелялки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це криза, мине:)) якщо не маєте ЖОДНОГО впливу - то і фінанси перекривайте, прийшов час різати пуповину
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

19 лет - уже и не подросток вроде, а пусть и не совсем самостоятельная, но вполне взрослая особь :) Может не стоит так уж коррелировать срач в комнате с неуважением к родителям? Ну и уж тем более с подлостью. Подло было бы, например, воровать деньги, еще что-то такое. Надеюсь, ваш парень такого не делает. Нам помог конкретный список обязанностей. Хочешь, делай сразу, хочешь потом, но должно быть сделано. Все что не по списку,оговаривается и договаривается.Ну не мешает ему бардак, просто не мешает :) Папе мешает, сыну нет. Зато кааак мы убираем перед приходом девушки :) Она один раз покривилась на пыль на столе, как бабка пошептала :)[+sign]Мама Света (трое деток09.05.95, 12.02.02, 09.02.12)Сделаны с любовью :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вд слова "підсвинок". ще не геть свиня/кабан, але до цього вже недалеко. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так можно играть оффлайн )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

власне, нічого такого йому не треба, аби можна було вночі гратися за компом і щоб взагалі його не чіпали
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нам с девушкой "повезло" тоже любительница поспорить с мамой п.п. бардака список есть, ребенок его не придерживается. вернее, ему пофиг, что я там написала (
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от цього я й боюся. може, перебільшую картину жаху, бо це не найгірше, що буває з дітками, але все ж...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дело в том, что подростковый период как таковой начался относительно недавно - до этого ребенок рос беспроблемным вообще ну, ленивенький немножко. но это ему прощали за душевность и уживчивый характер.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах