Октябрьский Киев +

48 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Октябрьский Киев + 1. 6-7.10, сегодня и завтра еще работает Книжный Арсенал, напротив главного входа в Лавру, подробности в конфе Книги.Кино. Отличное место для встречи форумчанок:)Так же туда можно принести книги для детей, проект Фундации Дарины Жолдак. http://www.zholdak.org/2. Продолжается Выставка картин : http://namu.kiev.ua/ua/expositions/bills/view.html?eid=210 - худ.выставка Нормандія в живописіДелитесь, пожалуйста, что?, где?, когда?:)[+sign]девчОнки, луЧше так:) [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

запросто http://www.the-village.ru/village/city/city/117833-programma-na-vyhodnye?utm_source=facebook.com&utm_medium=villagekv-fb-page&utm_campaign=id
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а я хотела бы попасть на "тайны телы" в Олимпийском", но не знаю. как дочка отнесется к такой "натуралке". [+sign]Меня деньги не волнуют! Они меня успокаивают."- Что это пролетело?- Это полгода, они тут часто пролетают..." - это точно про меня....[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ох..Сама хотела заводить тему с вопросом:Что?Где?Когда?:))+ В ежедневнике есть незаполненные страницы и свободные часы:)))[+sign]Наполни смыслом каждое мгновенье, Часов и дней неумолимый бег, - Тогда весь мир ты примешь во владенье, Тогда, мой сын, ты будешь Человек! Человек наступает на те же грабли только потому,что все время носит их с собой.))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хорошая выставка: http://www.youtube.com/watch?v=sRnfA6GFDWkбыли с дочкой, понравилось))) там платья конца 19 - начала 20 векаА "Нормандия в живописи" - разочарование... Моне там ранний, в доимпрессионистской манере, Ренуар - вообще, краски смешал, а выствили как картину... А вообще там все серо и мрачно - ну, как сама Нормандия))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А Малевич даже и не смешивал, одним обошелся) [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нет, вы не поняли, то, что они выставили - не картина, а какой-то фрагмент эскиза. Я об этом. у Малевича была определенная концепция, а здесь нет никакого Ренуара, потому как это - не картина, и даже не этюд, и не эскиз. А вы видели этот кусочек в рамочке?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можно и в что?где?когда? поиграть если уж на то пошло. заявиться на 1-ую лигу чемпионата Киева, и будет регулярное занятие по выходным[+sign]В любой ситуации нужно делать то, чего вы боитесь. Когда вы сделаете это, ваш страх непременно умрет[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тбилисоба на Андреевском с 12-00. Напишите потом, кто сходит, у меня не получается((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

4 - 7 жовтня 2012 року з 11.00 до 18.00 у Київському міському Будинку природи - виставка незвичайних екзотичних рослин. Співорганізатор виставки - Ботанічний сад ім. акад. Фоміна Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, Українська академія флористики Наталії Агеєвої.Родзинкою цієї виставки будуть «квітучі камені». Так у народі називають літопси, які своїм виглядом справді дуже схожі на зелені, сірі, білі, рожеві, коричневі камінці. У природі вони ростуть в посушливих місцях на півдні Африки і так маскуються під неживу природу, аби їх не з’їли тварини та не спалило сонце. Зате один раз у рік «камінь» вибухає цілим букетом яскравих квіток. Ось саме таке диво зможуть побачити відвідувачі виставки. Нікого не залишать байдужими й рослини-хижаки, які живляться комахами, та екзоти, що ростуть без коріння.Усього в експозиції Будинку природи буде представлено понад 1000 рослин на різні смаки, вподобання й умови вирощування.Протягом роботи виставки досвідчені квітникарі-любителі й фахівці ботанічного саду надаватимуть безкоштовні консультації з придбання, вирощування й розмноження екзотичних рослин у домашніх умовах.Адреса виставки: вул. Рогнідинська,3 (ст. М. «Палац спорту»)Вартість вхідного квитка – 10 грн., для школярів, студентів, пенсіонерів – 5 грн.http://www.dom-prirody.com.ua/novini/nezvicajniekzoticniroslini
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

19 – 21 жовтня У Будинку природи відбудеться ІІ Відкрита виставка екзотичних і декоративних птахів. 19 жовтня в експозиції будуть представлені колекції членів секції співочих та декоративних птахів а також Всеукраїнської громадської організації «Zooсвіт».В рамках виставки 20 та 21 жовтня відбудуться чемпіонати України з виставкового хвилястого папужки, класичного хвилястого папужки, Чемпіонат з корели, чемпіонат з канарок і амадин. Також буде проведена експертиза всіх видів птахів. Суддівство проводить експерт міжнародної категорії, помічник генерального секретаря Всесвітньої орнітологічної конфедерації (С.О.М.) Віце-президент WBO, провідний фахівець португальської Національної Орнітологічної Федерації, Президент товариства заводчиків хвилястих папужок Португалії (SPO), Керівник національної школи експертів (CNJ), Президент центру Canaricultura e Ornitologia da Pvoa, суддя міжнародної категорії (OMJ) (розділ F) пан Карлос Фернандо Рамоа (Португалія)Виставка працюватиме: 19 жовтня з 11:00 до 18:00 20 жовтня з 11:00 до 18:00 21 жовтня з 10:00 до 17:00
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

до 11 октября-музей западного и восточного искусства здесь на форуме кто-то давал уже информацию-спасибо! и повторю для остальніх, віставка очень понравилась.http://www.khanenkomuseum.kiev.ua/ru/news/111.htmВыставка «Европейское измерение. Живопись старых европейских мастеров из государственных коллекций Украины» является продолжением проекта, начатого Государственным музеем изобразительных искусств им. А.С. Пушкина при поддержке Министерства культуры Российской Федерации. Впервые в рамках одной экспозиции объединены 100 избранных произведений европейской классической живописи из девяти музеев Украины.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

7 жовтня центральний будинок художника: фламенко та індійський танецьhttp://karabas.com/ru/kiev/--event/filter-07-10-2012/18-00/indiyskiy-flamenko.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

стадион "Старт"«Міжнародний день захисту тварин» Киев нормальный тус выходного дня))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

. [+sign]В детстве мне казалось, что 30 — это уже глубокая старость… Оказалось — показалось ))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100, за мрак "Нормандия в живописи", на наших картинах только глаз и отдохнул после депрессивной выставки))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100, только хотела о таком сравнении написать!)) Сама по себе Нормандия наверняка прекрасна, но представленные картины ,как гриццо, "не отражают"... И я согласна с теми отзывами,которые читала в инете.[+sign]Без кота и жизнь не та...)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

это тот случай, когда информационный шум вокруг события больше, чем само событие, увы () [+sign]девчОнки, луЧше так:) [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну, на истину не претендую, была там только раз, весной, но картины как раз передают: там холодно, серо и уныло)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вы после, а мы до с дочкой все наше пересмотрели, поэтому Нормандия ну совсем не пошла)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сегодня билеты еще по 100грн - «BEST FOOD FEST & Health» - 27-28 жовтня 2012 року. http://bff.kiev.ua/new/«BEST FOOD FEST & Health» - це Фестиваль Здоров’я, Смаку та Гарного Настрою!Це наймасштабніша свого роду подія в Україні, яка збере найкращих шеф-кухарів України та Європи, які готуватимуть корисні страви з органічних продуктів; спортсменів, дієтологів, психологів та експертів з питань здорового способу життя; широкий асортимент еко-продукції, зелені ідеї та технології, а також безліч подарунків та частувань, якими пригощатимуть всіх гостей фестивалю.Вам варто відвідати «BEST FOOD FEST & Health», якщо ви: * прагнете до здорового способу життя або тільки замислюєтесь над цим * стежите за своїм здоров’ям і харчуванням * хочете отримати якісні знання з питань приготування і вибору продуктів харчування * хочете поспілкуватися з професійними дієтологами і психологами з питань здорового харчування та здорового способу життя * бажаєте скуштувати неповторні страви від кращих шеф-кухарів * цікавитесь новинками ринку зелених технологій та екологічних товарів * хочете провести незабутні вихідні, які будуть веселі та пізнавальні для всієї родиниВ програмі фестивалю чотири активні зони:1. Кулінарна – «Їж на здоров’я» – майстер-класи від кращих шеф-кухарів Україні та зарубіжжя; дегустації безлічі корисних страв та напоїв; можливість взяти участь у приготуванні.2. Лекційна – «Їжа для розуму» – лекції дієтологів, психологів, спортсменів та експертів з питань здорового способу життя.3. Дитяча – «Маленькі помічники на кухні» – дитячі кулінарні майстер-класи з використанням органічних продуктів, розвиваючі ігри на тему здорової їжі, цікаві вироби з овочів та фруктів, зайняття з сервіровки столу та етикету.4. Зона відпочинку та розваг – «Relax, take it easy» – лаунж музика, зручні дивани, пуфи, пізнавальна література, трав’яний чай та освіжаючі органічні напої, приємне спілкування з однодумцями, безкоштовний WiFi, інсталяції в стилі food design, цікаві ігри, фото-стіна з цікавими табличками, конкурси, лотереї та незабутні подарунки від партнерів та спонсорів фестивалю, розважальна програма за участю відомих виконавців та музикантів.В рамках Фестивалю здорової їжі «BEST FOOD FEST & Health» також пройде «Ярмарок здоров’я», який збере під одним дахом виробників еко-продукції та компанії, які представляють в Україні сектор зелених технологій та органіки.«Ярмарок здоров’я» пройде в Олімпійському дворику, а вхід на його територію буде абсолютно безкоштовним за умови попередньої реєстраціїЗ питань придбання квитків на Фестиваль здорової їжі «BEST FOOD FEST & Health» телефонуйте: +380 44 362 97 37[+sign]девчОнки, луЧше так:) [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Экскурсии на НСК Олимпийский - платно для всех и бесплатно школьные + http://nsc-olimpiyskiy.com.ua/ru/excursions/school/[+sign]девчОнки, луЧше так:) [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

как весной, их только в сентябре привезли! )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в Лавре, в Музее книгопечатания: Свято української книги, + http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2012/10/07/134100.html[+sign]девчОнки, луЧше так:) [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение